I love...

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sopetil, az összetevőket feltöltötte: kinga1980, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Málna és áfonya illattal.

kincsokinga

2020. november 17.

sajnos már egy ideje nem látom ezt a márkát a douglasban, nagyon kellemes kicsit fluffy az állaga, mégis nagyon krémes és selymes lesz a bőröm miután felkenem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

kovacstina21

2014. február 11.

TimiK én ma vettem az allee-ban a douglas-ben még volt belőle pár darab! Nagyon jó a testápoló csak ajánlani tudom!:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 11.

veronika_alfoldi

2013. július 20.

1 tégellyel használtam el belőle, nagyon szerettem,mert jól hidratált és nagyon jó illata is volt, azért vátottam, mert a többi illatot is ki akartam próbálni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lilás piros.