I love...

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hügieia, Módosítva: 2011. június 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ajakápolók

b.krissy

2013. szeptember 13.

Angliaban vettem ezt az ajakapolot egy masik illatvaltozattal egyutt. Az illata tetszik, a szine es allaga ok, de nem hidratal jol szerintem es nem is tartos. A tegelyes ajakapolo szerintem nem jo otlet, sokkal jobban szeretem a stiftes vagy tubusos valtozatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Natalka

2013. január 18.

Szerencsére kaptam ezt az ajakbalzsamot, nem vettem, mert én biztos nem venném meg (ezért szeretek úgy kapni :)))))
Számomra rettenetes íze van, pár használat után rájöttem, h nem tudom elviselni a számban, folyton fintorgok, és rohanok kimosni a számat. Másnak biztos nem ennyire radikális :) szép színe van, jó az állaga, engem még az sem zavart, h tégelyes, és kézzel kell bele nyúlni, de az az erős műanyagíz... brrr

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Dorinaa

2012. július 9.

Szerintem nem olyan rossz, finom illata van és kellemes az ajkakon.:) A színe is szép, hidratálása nem olyan jó, de egy jobb ajakápoló fölé jó. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 9.

Ophelia

2012. július 2.

Én a vaníliás változatot vettem meg, de feltehetően csak az illatában különbözik, úgyhogy tudok véleményt mondani. Néhány napig tetszett, aztán rohamosan kiábrándultam. Biztos hogy nem veszek többet tégelyes ajakápolót, mert akármilyen tiszta kézzel nyúlok bele,akkor is bele kerülnek néhány alkalom után mindenféle szöszök... Én is tapasztaltam, hogy nagyon gyorsan veszít a minőségéből, 3-4 hét után már teljesen más volt az illata, nem is hidratált. Eddig csak azért nem dobtam ki, mert elég drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

vivuss87

2012. június 30.

szerintem nagyon kellemes illata van, és szép fényes, enyhe rózsaszín az ajkakon:) nekem tetszik és szeretem, bár soha nem viszem magammal, csak itthon felkenem, ha éppen arra járok, vagy indulás előtt. Nekem már több mint 1 éve megvan, semmi baja. Nem nagyon hidratál, annyi baja van csak, de egy szájfénynek megfelel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Hügieia

2011. augusztus 31.

Nagyon finom illata van, tényleg. Enyhén finom színt ad az ajkaknak. Több,mint egy sima áttetsző ajakfény, annál kicsit rózsaszínesebb színe van. Viszont mivel ujjal viszem fel nem higiénikus, nem használhatom úton-útfélen. Ha véletlenül szájba kerül szörnyű íze van...Gondoltam róla, még tavasszal. Most már nincs meg, mert kidobtam! Szerintem megromlott..kb egy hónap alatt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 31.

CherryBlossom

2011. június 8.

Ugyanez a véleményem. Nagyon szép színe van, szépen mutat az ajkakon. De nem szeretem az ilyen ujjal kenhető ajakápolókat, mert tényleg egyáltalán nem higiénikus. Kóstolni még nem próbáltam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 8.

Hidratálók: Lanolin, Propylene Glycol
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.