Best of Beauty 2019

I love...

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Panda, az összetevőket feltöltötte: nikike78, Módosítva: 2011. november 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Színes, vonzó megjelenésével, érzéki és ellenállhatatlanul ínycsiklandó illatával ejti rabul használóját.

Kiszerelés: 200 ml

TBeszter

2015. február 21.

Tökéletes pénzkidobás volt. Valami borzalmasan mű az egész krém és van valami olyan mellékszaga ami... elviselhetetlen. Nagyon nehezen szívódik be, ragacsos érzést hagy a bőrön és... a szagán nem tudom túltenni magam. Először azt hittem, hogy esetleg figyelmetlen voltam és lejárt terméket vettem, de nem. Nagyon rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

lipstick

2012. július 1.

Ajándékba kaptam a barátnőimtől, szerintem kellemes az illata és könnyen felszívódik, mivel kevés is elég belőle. Az állaga hígabb mint a megszokott testvajaknak, pont mint egy testápoló :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 1.

kala20

2012. március 7.

nagyon rossz, többet ilyet nem veszek. Annyira mű az illata, hogy szörnyű. + az összetevői is károsak

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

nikike78

2011. november 7.

Még tavaly télen vettem 1300 forint volt. De egy büdös kanyi fillért nem ér.
Soha nem szívódik fel, rengeteg káros anyag van benne, és ráadásul nem az a finom vaníliaillat, amire számítottam, hanem valami iszonyat büdös édes műanyagillat.... A krémet kidobtam a fenébe belőle, de a tégelyt megtartottam, és kevertem magamnak olívaolaj, kakóvaj, és shea vaj kombóból egy csodás vaníliás testvajat (belekapartam egy rúd vaníliát)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 7.

Még tavaly télen vettem 1300 forint volt. De egy büdös kanyi fillért nem ér.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lilás piros.