Iceberg

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetétel: vérnarancs, ananász, körte, füge, frézia, jázmin, vanília

krémparádé

2017. november 23.

Üde, üde, üde, finom, finom, finom, van, elillan, volt, nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Üde, üde, üde, finom, finom, finom, van, elillan, volt, nincs.

angelina69

2017. január 15.

Ez az illat inkább nyári melegben adja ki magát jobban. Kellemes, lágy zöldes, friss kezdés után egy édeskés gyümölcsös-virágos illat következik. A leszáradása enyhén fás. Részemről két hibája van az illatnak, ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy másokon is így muzsikálna. Először is, van benne valami enyhén férfias vonás. Másodszor, piszok gyorsan elillan. Két órán belül már nyoma sincs. Sajnálom, mert mindezek ellenére volt benne valami...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 15.

annama

2016. november 2.

Én ezt nagyon szeretem, mindig felvidít, de a bőrömön csak pár órát tart, vagy még annyit se. Ha egész nap érezni szeretném, ellocsolnám gyorsan. (Szerencsére az ára kedvező, így a tartóssága miatt csak egy csillagot vonok le.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

Joe38

2013. június 28.

Páromnak rendeltem ismeretlenül ezt a kis csodát!Nagyon tetszik neki is, meg nekem is!Nem is volt olyan drága.........
Azért hozzák az Olaszok, amihez értenek!Nem feltétlen az a "világcsúcs" illat, de a közép korosztálynak egy friss,gyümölcsös,nyári illat megfizethető áron!Elég egyedi is, ami jellemző az olasz illatokra szerintem.Ár-érték arányra jár neki a 4* és ez mindkettőnk véleménye!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 28.

Sheila

2012. szeptember 5.

Valaki próbálta már ezt az illatot? Életemben először rendeltem vakon parfümöt, egyelőre várom hogy megérkezzen, kíváncsi vagyok...
Ha megérkezik, update-elek, azért a 3*, mert még nem ismerkedtünk össze...

Update: már pár hete megvan, ideje véleményt írnom róla.
Nagyon megszerettem, friss gyümölcsös illat, szerencsére nem durván citrusos, mint amitől kicsit tartottam (már nem szeretem magamon a tömény limonádét), annak ellenére, hogy elsőre a vérnarancs érződik leginkább, bár igen kellemes az összhatás. Tipikus nyári illat, bár most kora ősszel is szeretni fogom, télre viszont kevés. Könnyed, gyümölcsös-virágos illat, olyan mit egy lágy nyári szellő egy forró nap reggelén. Viszont ennek megfelelően sajnos nem túl tartós, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

Ha megérkezik, update-elek, azért a 3*, mert még nem ismerkedtünk össze...

Update: már pár hete megvan, ideje véleményt írnom róla.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol