Ilcsi

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Jazz Juice, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2014. május 15.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Regenerálja, feltölti, feszesíti és rugalmassá varázsolja a bőrt. A termékcsalád mind magas, mind alacsony molekulaméretű természetes hyaluront tartalmaz magas koncentrációban, melyek hozzájárnulnak a bőr teljes megújulásához. A nagyobb méretű molekulák a bőr felszínén bársonyos filmréteget képezve a bőr belsejében tartják a nedvességet és védik a külső káros hatásoktól, a kisebbek pedig a mélyebb rétegekbe is be tudnak hatolni, ahol a vízmegkötő tulajdonságukat kifejtve belülről töltik fel a ráncokat.

Növényi hatóanyagai: ginkó, jukka, körömvirgáolaj, májvamag, zsurló

Egi

2018. december 7.

Nem hidratált eléggé. Annyit ért a bőrömnek mint egy tavaszi fuvallat. :) Ami meg különben jó, csak kicsit többet vártam tőle. Felkenni kellemes, jó érzés, illata jó. ...Pont mint egy tavaszi fuvallat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

KatalinRiecke

2018. november 10.

Nekem nagyon zsiros az allaga es nem szeretem az illatat. Nem rossz, de nem ereztem semmi jot sem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

Sziszi

2018. március 10.

Kellemes krém, jól hidratál, bár elég nagy mennyiséget masszírozok reggel este az arcbőrömbe. Két hete használom, eddig feltöltő hatását nem tapasztaltam. Smink alatt többször kifényesedik napközben, azt fel kell itatni. Ettől függetlenül, szívesen használom, remekül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Limadunia

2017. május 25.

Az egyik legjobb ilcsis termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

Az egyik legjobb ilcsis termék!

whitemagnolia

2017. március 7.

Egyelőre csak két hónapja használom a szemránckrémével együtt, de roppantul kedvelem. Ez az első termék, amit kipróbáltam az Ilcsi kozmetikumok közül, de rég találkoztam ilyen pozitív meglepetéssel. A téli hónapokban azért nekem ez kevés, nem elég gazdagon táplál, kicsit húzódik is a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

pankaland

2017. január 26.

Ez valóban csodaszer. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. A kozmetikusom ajánlására, arctisztítás után, nedves kézzel masszírozom be az arcbőrömbe és valami hihetetlen hatása van. Feltölti a bőrömet, puha, sima, élettel teli az arcom. Nagyon kellemes érzés és látható az eredmény. Folyamatosan használom, reggel-este így télen. Nyáron sok lesz a napi kettő, egyiket majd valami finom Ilcsi féle habkrémre kell cserélnem, de most pont jó. El sem tudom képzelni, hogy ismét valami drogériás kencét tegyek a bőrömre. Ha valami miatt kimarad a felrakása, a bőröm szinte szomjazik utána. Ebben van hatóanyag, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 26.

mnodulus

2017. január 13.

Az utóbbi időben rájöttem, hogy az Ilcsi krémeket nem nekem találták ki, hiába van finom illatuk, hiányzik belőle valami zsírosabb komponens, miközben hagynak maguk után egy ragacsos érzést. Már pont elbúcsúztam volna a márkától, amikor megkaptam ezt a krémet, és azt kell mondjam, nagyon megtetszett. Könnyen beszívódik, és szépen feltölti a bőrt. Nappali krémnek fogom használni, kár, hogy ilyen drága:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

barigy

2017. január 8.

Kivalo hidratalo krem, mar masodjara vasaroltam. (eloszor 50 ml, most a 125 ml-es kiszerelessel) Jol felszivodik, elettelibb, ragyogobb a borom nyari melegben es telen is. Smink alatt is szepen viselkedik.

A divatos hyaluron tartalma miatt tobbet vartam tole feszesites szempontjabol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 8.

A divatos hyaluron tartalma miatt tobbet vartam tole feszesites szempontjabol.

botanoemi

2016. december 29.

Én kb. 2 hónapja használom, esténként vizes kézzel viszem fel, ahogy kell. Nekem eddig nem volt ráncom, csak apróbbak, főleg a homlokomnál, de ahogy látom szépen kisimította. Az arcom nem tűnik olyan gyűröttnek reggelente. Én biztos újra fogom venni, mert kevés kell belőle. Eddig az 50 ml-es felét használtam el, tehát sokáig elég és 7000.- Ft-ért vettem egy kozmetikában. Kicsit furcsa a szaga, mert nem illata van,az tuti, de teszi a dolgát, ez a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

doka

2015. július 8.

Minden este használom, sőt reggel smink alá is ezt használom, de őszintén szólva semmi hatását nem látom, nem értem miért, amúgy szeretem, jól hidratál, de 28 évesen ennél kicsit nagyobb "csodára" számítottam a hatását illetően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 8.

Antioxidánsok: Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0