Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Mélyrétegi vízhiányos, laza és normál bőrre. Hidratáló, rugalmasító, vitaminizáló. A berkenye csodás összetétele miatt rendkívüljó hidratáló kozmetikum alapanyag. Bogyói sok almasavat tartalmaznak, melyek erős vízmegkötő tulajdonságúak, emellett szorbittartalmuk is fokozza a hidratáló hatást.

JMiko

2018. április 17.

Nagyon jó arckrém, én reggel és lefekvés előtt használom. Csodás bőrt varázsol reggelre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

felicia

2015. május 12.

A legjobb nyugtató arckrém ez volt az ekcémás bőrömnek és még a kiszáradt ajkaimon is segített. Nem allergizál, nem csíp. Kozmetikusom javaslatára reggel és este is használtam már fél év óta és szuper volt.
Viszont a rossz hír az, hogy már nem gyártják. Helyette karottás-berkenyés habkrém van (minimális berkenye tartalommal) - de mivel nincs más alternatíva, ezért kipróbálom azt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

norika18

2015. április 24.

szuper hidratáló, estére használom zsíros bőrömre, a vízhiányra a legjobb hidratálókrém szerintem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 24.

balogh.andrea

2015. február 23.

Nekem nagy kedvencem ez a krém már évek óta, sokadik tégellyel használom.
Ami igazán különlegessé teszi, hogy nyáron gyakorlatilag ez az egyetlen arckrém, amit a bőröm elvisel, minden mástól zsírosodik és fényesedik.
Télen pedig, ha kényeztetni szeretném az arcom, és azt szeretném, hogy másnapra pihe-puha és üde legyen, éjszakára jóó vastagon felkenem, kvázi pakolásként - így is remekül működik.
Az illatát én kifejezetten szeretem, nekem nem zavaró, sőt, olyan "természet-illatot" közvetít nekem.. :) Határozottan 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 23.

Nekem nagy kedvencem ez a krém már évek óta, sokadik tégellyel használom.

starlight

2014. augusztus 12.

A kedvenc arckrémem volt jópár évig és az egyetlen ami megoldotta az összes bőrproblémámat (korpás-szeborreás és vízhiányos, érzékeny bőr). Telente még mindig ezt használom, de nyárra találtam egy könnyebb krémet. (Szerintem hozzászokott a bőröm és így már nem olyan hatásos, mint régen.) A krém testápolónak is kiváló, én annak is használom, mivel nekem a hagyományos testáploók nem igazán váltak be, mivel nem szívja be őket a bőröm, ellentétben ezzel a krémmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

vivitrius

2014. április 29.

Nagyon szeretem, bár eddig csak teszt mennyiségű volt nálam. Most fogok teljes tégelyt vásárolni. A tesztelés alapján nekem bejött, gyorsan szívódik és gyönyörű tőle a bőröm. Kíváncsi leszek hosszútávon mit alkot. :)

Update: 1 hete használom rendszeresen. Úgy tűnik, működik. Felkenem, gyakorlatilag azonnal beszívódik. Amennyire nehéznek, zsírosnak tűnik, annyira pillanatok alatt beissza a bőröm. Sminkelés előtt is bátran felkenem. Fontos megjegyezni, hogy nem hagy olajos utóérzetet a bőrön, nem csillog vissza. A hidegtől esetleg megjelenő pirosas foltjaimat teljesen lenyugtatja, még az a minimális mennyiségű mitesszerem ami van, sem gyullad pattanássá. :) Mennyiségre iszonyatosan sok az a 125 ml. Szerintem még enni is fogok tudni belőle és akkor sem fogy el a lejárati időig. ;) Elégedett vagyok :)

Update1: Hát, újra kellett rendelnem, mert gyakorlatilag megitta a bőröm mind a 125 ml-t. :) Most a második 125 ml adag felénél tartok. Nekem nagyon működik, napi 2x használom. Ajánlani tudom mindenkinek, akinek hasonlóan necces (érzékeny, száraz, foltosodásra hajlamos) bőre van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Rita25

2014. április 1.

Nagyon jól hidratálja a vízhiányos arcbőröm eddig ez a legjobb Ilcsitől amit használtam szóval újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

Rosefan

2013. október 27.

Nem volt rossz, csak nagyon büdös. Nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 27.

Nem volt rossz, csak nagyon büdös. Nekem.

kitti018

2013. szeptember 17.

Nagyon jó hidratáló krém..Sminkelés előtt is ajánlott...Tényleg csak kevés kell belőle(1évet is kibír),de a legjobb ha kicsit benedvesítsük a kezünket és összedörzsöljük a krémmel majd utána visszük csak fel az arcbőrre :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Makk Zsuzsó

2012. október 16.

A kedvenc hidratálókrémem. (Nyáron még a napra is kimentem vele, úgy, hogy összekevetrem egy kis karottás hidratálóval.)
Tényleg mélyen hidratál, feltölti és rugalmasítja a bőrt.
Talán az Ilcsi az egyetlen olyan kozmatikai márka, aminek a termékleírásai nem túloznak, amit ígér, azt maradéktalanul beváltja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 16.

Tényleg mélyen hidratál, feltölti és rugalmasítja a bőrt.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid