Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: bettyboop, Módosítva: 2020. május 4.

Lelőhely:   kozmetikák

Ár: 4100 , Eladó: Kencemániás
Állapot: bontatlan új, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta

Abidel

2020. június 29.

Több, mint fél évig használtam......feleslegesen. Nem nyújtott látványos eredményt. Szinte semmit sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 29.

adri0419

2019. december 13.

Egyszerűen tökéletes!
Mindig a Biotherm Aquasource szemkörnyék ápolójára esküdtem, de egy idő után elkezdte csípni a szemem, olyannyira, hogy a durva könnyezéstől (gondolom) felduzzadt.
Gondoltam, hát, úgy is Ilcsit használok, kipróbálom ezt a csodát az érzékeny szemkörnyék bőrére is. És milyen jól tettem! Láss csodát, semmi irritáció csak a jól táplált bőr. Nagyon durván száraz szokott lenni, most még így hideg időben sem érzem, hogy húzódna. Szóval nekem, mint az összes többi Ilcsi is 5*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

Egyszerűen tökéletes!

szida

2019. április 1.

Érdejes illatú, könnyem felszívódó hidratáló krém. Látványos hatását azonban nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Lily13

2019. március 20.

Megelőzésként ajánlották, így ennek megfelelően is használtam. Az illata jó és az állaga tetszett nekem. A megelőző krémekkel az a baj, hogy az ember nem tudja milyen lenne ha nem használná, így mivel ebben az időszakban negatívumot nem tapasztaltam, ezért szerintem jó megelőző krémnek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

blondy

Korcsoport: >54
2018. október 21.

Nekem is a kozmetikus ajánlotta.Nem vált be.Még szárazabb lett a szemkörnyékem és viszketett.Valamelyik összetevőre allergiás lettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 21.

zoja

2018. június 2.

Semmi hatása, egy idő után kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Semmi hatása, egy idő után kidobtam.

kkinga07

2018. március 20.

update: nagyon megszerettem! na nem szemkörnyékápolóként (továbbra is könnyezem tőle), hanem arcra, hidratálónak. Úgy isteni, szerintem újra is veszem e célból. :)

Gazdag krém, érdekes illattal. Használom egy ideje, de nem látok lényegi változást a szemem körül, ellenben könnyezem tőle. Mégis használom esténként, vagy a tudat miatt, hogy kenek oda valamit mégiscsak, vagy mert tényleg jó. Amikor erősebben hámlik vagy szárazabb az arcbőröm egy része, akkor helyileg ezzel kezelgetem, mert testesebb, mint a napi hidratálóm. Sokáig elég lesz, úgy tűnik. De nem vagyok benne biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

platinakuka

2017. április 10.

Hm, nekem a téli időszakra arckrémként nyomta a kezembe a kozmetikus :D
Arckrémként a következőket tudom róla elmondani:
Az illata erős, de kellemes. Jázmin talán, engem nem zavar. Alapozó alá is remekül használható, mert jól beszívódik (főleg, ha nem vastagon viszem fel)
Hidratálás szempontjából nekem bevált, ahogy a többieknek is, a szememet se irritálta.
Ránctalanítás: igen, valamit tud. Ha rendszeresen használom, és nem linkeskedem el, akkor a mimikai ráncok (általában gonoszul/mogorván összehúzom a szemem, hehe) enyhülnek.
Kicsit zsírosabb, mint amit szeretnék, de nem volt rossz egyáltalán.

A neve meg :D Nem nyugodtam bele, hogy mi ez a csengőlinka. Bár nem vagyok botanikus, de természetkíváncsi vagyok, és még soha nem is hallottam erről a növényről. Pedig de. Ő az orbáncfű, de így sokkal aranyosabb a neve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Hm, nekem a téli időszakra arckrémként nyomta a kezembe a kozmetikus :D
Arckrémként a következőket tudom róla elmondani:
Kicsit zsírosabb, mint amit szeretnék, de nem volt rossz egyáltalán.

lenip

2017. április 7.

Kíváncsi voltam, hogy az apróbb ráncokra jó-e ez a krém. Jól hidratált, nem okozott nálam problémát, de semmi extra hatása nem volt. Igaz, nem is ígértek bőrvasalást. :) De megelőzésnek, fiatalabb korosztálynak szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Gica81

2017. március 22.

Én már régóta ezt a szemápolót használom, kisebb-nagyobb kitérőkkel.
Nálam ennek az egy márkának a szemkrémeitől nem könnyezik a szemem.
Folyamatosan próbálgatok, de mindig ez volt a nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Én már régóta ezt a szemápolót használom, kisebb-nagyobb kitérőkkel.
Nálam ennek az egy márkának a szemkrémeitől nem könnyezik a szemem.
Folyamatosan próbálgatok, de mindig ez volt a nyerő.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid