Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, az összetevőket feltöltötte: katka88, Módosítva: 2015. május 15.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Fényvédők

Illatanyag mentes, így bármelyik bőrtípusnak megfelelő szérum, habkrém, hidratáló- vagy intenzív tápláló krém tetejére simítva biztosítja a bőr UV védelmét. Mivel nem tartalmaz krémalapot, könnyen felszívódik, és hagyja a verejtéket elpárologni, így sportoláshoz is ajánlott.

libelle88

2016. március 22.

Tavaly tavasztól őt használtam egész nyáron, és szerintem zseniális.
Fehér bőrű vagyok, az arcom szeplős, és ezzel a termékkel sikerült elérnem, h ne harapózzon el a szeplőáradat. :) Plusz napszemcsi és viszonylag odafigyelés arra, h ne legyek túl sokat napon.

Nekem abszolút bevált, idén újraveszem. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Tavaly tavasztól őt használtam egész nyáron, és szerintem zseniális.

Nekem abszolút bevált, idén újraveszem. :)))

katka88

2015. május 13.

Nekem van ilyenem! Pár forint híjján 4000 (kozmetikus áron!!! ) Hagy egy ilyen sárgás-fehér réteget az arcon,de legalább nem zsíros!Vékony púder réteg és hordható. Gél és krém közötti az állaga! Télen használgattam a Paulás hámlasztók mellé nappalra! Akkor elég volt a védelme,a nyár még ezután jön! Kíváncsi vagyok mit bír! Az ára és az iszonyat picike kiszerelése miatt adok 4 csillagot,amúgy lehetne akár 5 is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract, Glycerin, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0