Ilcsi

Ár:   5050 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: csikita, az összetevőket feltöltötte: gigi, Módosítva: 2013. március 17.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Stresszes, fáradt, sápadt bőrre.

mitzi01

2018. november 14.

Finom illatú, könnyed gél. Nagyon szeretem nyáron használni, frissíti az arcbőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 14.

dzsanki

2016. szeptember 22.

Én is szeretem az illatát, habár egyáltalán nem örülök neki, hogy van benne parfüm. Azt is szeretem benne, hogy könnyű állagú, pikkpakk beszívódik. Önmagában is és más szérummal együtt is használom, reggel is és este is, és nekem nem ragad, vagy lehet már észre sem veszem, mert jön a következő réteg. Újravenni nem fogom, mert vannak ennél jobb szérumok is szebb összetevőkkel, ez egy impulzus vásárlás volt a részemről, amit nem bántam meg. De ha valaki antioxidáns szérumot szeretne, aminek szép az incije, akkor a koreai vonalon keresgéljen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

gigi

2013. március 7.

Olyan mintha pépesített gyümölcsöket kennék az arcomra! :) ez kicsit fura még, de sztem csak azért mert nem ehhez vagyok szokva. Sztem a mű illattól elég messze áll, isteni finom igazi feketeribizlis illata van, ami egy krémtől elég fura de szokjuk egymast. Zselé szerű állaga van, ami könnyen felszívódik,, de sajnos ragacsos érzetet hagy maga után. Nagyon kevés kell belőle, egy pumpálásnyi sem! Én az antioxidáns hatasa miatt vettem meg, hosszútávon kiderül ezen a téren mennyire válik be... Nem egy mindennapi szérum az biztos, pláne ha a 'szintetikus' dolgokhoz vagyunk szokva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

nokedly

2013. február 3.

Nekem nem volt csalódás a termék! Szerettem használni!. Nyáron krém helyett is ideális. Könnyű és kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 3.

csikita

2012. augusztus 13.

Az állaga és a kinézete is pontosan olyan mint a lekvár.:D Eleinte mikor felvittem rögtön rá is kentem a nappali krémet, de azt vettem észre h mp-ek múlva piros foltok jelentek meg tőle az arcomon. Aztán megpróbálkoztam azzal, hogy felvitel után vártam 10 percet és ezt követően vittem fel a nappali krémet, de nekem így is jelentkeztek a piros foltok így abbahagytam a kezelés folytatását.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Antioxidánsok: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.