Ilcsi

Ár:   4590 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 9.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szem körüli szarkalábakra, laza arcbőrre, tokára, ráncosodó nyakra és a mély dekoltázsráncok kezelésére készül, görögszéna, lenmag, aloé, levendulaolaj, rozmaringolaj és E-vitamin felhasználásával. Feltölti a laza szemhéjbőrt, regeneráló, tápláló, mélyrétegi nedvszaporító hatású. A gél kiváló hatóanyag az elektrokozmetikai ránckezelésekhez (Mini Face Lifting, Revi Face, Bőrfeszesítő). Ráncsimítóként használatát férfiaknak is javasolják.

Ár: 3800 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

niomiode

2020. augusztus 5.

Szinte rögtön látható a hatása. Kisimítja az apróbb ráncokat. Mély ráncokra mèg nem tudom, hogy milyen hatással van, csak nèhàny hete haszàlom.
Az illatával megbaràtkoztam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Az illatával megbaràtkoztam :)

Gica81

2020. július 20.

A szem körüli és az államon lévő ráncaimra vettem meg.
A krémjét már használtam, de annak a használatát a szemem irritációja (könnyezett) és a tömény szaga miatt hagytam abba.
Ezt a gélt éjszakára használom. Ennek is van szaga, de mivel arcápoló is kerül a bőrömre, a szaga így annyira nem érezhető.
Amit még megjegyeznék, hogy ecsetelés után brutálisan kipirosodik tőle a bőröm.
Hatását nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 20.

A szem körüli és az államon lévő ráncaimra vettem meg.
Amit még megjegyeznék, hogy ecsetelés után brutálisan kipirosodik tőle a bőröm.
Hatását nem látom.

syrin

2018. április 4.

Az állaga miatt vettem meg, az illata engem nem zavar. Arra nem is számítottam, hogy bármilyen ráncon segít (nincs sok, és nem mélyek, "éppen hogy csak" ráncok). Talán megelőzésnek jó, de ezt nem fogom megtudni, ha elfogy, váltok. A csomagolását nem találom túl praktikusnak, pöttyeket könnyű fölvinni vele, de ha nagyobb mennyiségre van szükség, kicsit trükközni kell. A vásárlást nem bántam meg, egynek elment.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

lenip

2017. április 7.

Az apróbb ráncaimra kezdtem el használni anno és többször is vettem. Hatása nem volt, szaga annál inkább. (Férjemmel együtt a sülthúsra asszociáltunk. :) Eléggé ragacsos érzetet hagyott maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

gombolya

2016. november 26.

Szem körüli ráncokra semmit sem ér, viszont az illata annyira büdös hogyha embereket akarunk riogatni akkor nyugodtan használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

sminktudatossag

2016. április 18.

A hatékonyságát nem fogom megtapasztalni, mert szúrós az illata, viszket a bőröm tőle és pattanásos lett. Maga a szín és a csomagolás nekem tetszik, de ugye nem ezt várom tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 18.

Vadkuku

2015. augusztus 11.

Nekem nem nagyon hatott. 30 év alattiaknak ajánlanám, ráncok kialakulásának megelőzése céljából, de sajnos a kialakult ráncokkal nem tud mit kezdeni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Csermely

2015. május 18.

Édesanyámnak vettem, nekem nem csinált semmit és anyumnak se különösebben.
Talán egy kicsit a fáradság nyomait tünteti el, de nem egy nagy hűha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Édesanyámnak vettem, nekem nem csinált semmit és anyumnak se különösebben.
Talán egy kicsit a fáradság nyomait tünteti el, de nem egy nagy hűha.

torppicur3

2015. március 17.

Semmi változást nem vettem észre, pedig elhasználtam egyet a szemem köré. Úgy látszik, a férfiak rosszul vannak a szagától, az én férjem is világgá tudott volna menni, mikor megérezte. Ráadásul nagyon ragaszkodó, nehezen illan csak el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

hadorka

2015. január 6.

Egyáltalán nem látok semmi hatást, kb. egy hónapja használom. Nem illata van, hanem szaga, a férjem rosszul van tőle, égett műanyagszagra asszociál :) Viszont a hyaluronsavas Ilcsi-krém.. Na, az szerelem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 6.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.