Ilcsi

Ár:   500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   6 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, az összetevőket feltöltötte: koalace, Módosítva: 2020. október 15.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Problémás, aknés bőr tüneteinek enyhítésére ajánljuk. Használatával a bőr alapvető élettani funkciói megerősödnek, melyek révén megelőzhetjük az újabb pattanások kialakulását. A proteinekben, aminosavakban és ásványi anyagokban gazdag Spirulina tengeri mikoralga tápláló, antioxidáns hatású. A maszk kedvező hatást fejt ki a faggyúmirigyek működésére, a bőrkép finomodik, használatával egyenletesebb, üdébb bőrképet kapunk. 1:3 arányban vízzel kikeverendő.

Ár: 5500 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Croftka

2021. április 8.

Én feleztem, és így is csodát tett! A pólusaimat 1.5-2 napra teljesen összehúzta amitől fiatalosabb lett a bőröm. ( extra érzékeny a bőröm, mégis kibírta és nem izzadtam a pakolás alatt és nem hámlott le az egész arcom, ahogy szokott más maszkok, pakolások után. Szuper jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 8.

floracska6

2021. január 19.

Egy adagos , kikeverős verziót vettem belőle, de nekem annyira nem jött be mint az Ichtiolos pakolás. Ettől függetlenül nem rossz termék, finom puha volt után a bőröm de nem száradt meg annyira, kicsit talán 'olajosnak' éreztem ami ahogy megnézem az összetevőket nem lehetséges. Ennek ellenére maradok az Ichtiolosnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Angie22<3

2020. július 1.

Két csomaggal vettem belőle egy akció során, de biztosan újra fogom még venni, imádom az állagát, és azt a puha bőr érzetet, amit a használata után tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Nessy

2020. február 2.

Zseniális!
Évek óta használok kikeverhető agyagos maszkokat, így a macerához már hozzászoktam.
Az egy adagos kiszerelés 6 gramm, ehhez kellene 30 ml vizet adni. Csak a csomag felét használtam el, nem lett teljesen csomómentes, de rosszabbra számítottam. Tökéletesen elég volt az arcomra és a nyakamra. A felvitel is könnyen ment, kicsit habos, ruganyos az anyag.

Száradás közben csak kellemes hűsítő hatást éreztem és enyhe krém-illatot.
20 perc után, ahol nem kentem elég vastagon ott kifehérdett, a megfelelő vastagságú részeken kellemesen gumis és könnyen eltávolítható volt a maszk. A száraz részeket egy kis langyos vízzel fellazítottam, így ott sem volt nehéz lehúzni.
Sokkal kényelmesebb volt használni mint a többi agyagos maszkomat.

A lényeget a végére hagytam.
Az eredmény: nyugodt, feszes, kivilágosodott, felfrissült, nem olajosan fénylő, de nem is húzódó bőr. A pórusaim mérete is látványosan csökkent.

Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Zseniális!

Száradás közben csak kellemes hűsítő hatást éreztem és enyhe krém-illatot.
Sokkal kényelmesebb volt használni mint a többi agyagos maszkomat.

A lényeget a végére hagytam.

Mindenképpen újravevős!

novembermesi

2019. szeptember 10.

A kozmetikusom minden alkalommal használja a kezelés vége felé. Az illata nagyon finom, és ahogy a bőrömre keni az érzés nagyon kellemes, hűsítő. A bőröm utána extra puha, üde, nagyon finom a bőrkép és egységes. Vettem otthoni használatra is. Most vagyok az utolsó adagnál, a dobozon a kimért mennyiséget soknak találom, az 3 arcra is elég, így én kb 2 kanállal keverek ki. Sajnos sehogy sem sikerült úgy kikeverni, mint a kozmetikusomnak. Próbáltam több vagy kevesebb vízzel, de sokszor csomósra sikerült, amit azt mondta nem baj. Nagyon szereti a bőröm, de igy hogy magamnak nem tudom úgy feltenni, mint a kozmetikus nem veszem újra. Maradok a kezelésekkori használatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Gica81

2019. február 14.

Én még csak kozmetikus által használtam, de nagyon meg voltam vele elégedve, valószínűleg rendelni fogok belőle itthonra is. Nagyon kellemes érzés volt, ahogy felvitte az arcomra és utána száradni kezdett. A végeredmény pedig nagyon jó sima és hidratált lett tőle az arcom.

Ui: A kozmetikusomtól kaptam belőle egy adagra valót, hogy mielőtt rendelnék belőle próbáljam ki, hogy én miként tudok vele bánni.
Jól tettem, hogy hallgattam rá, mert én nem tudtam olyan jól kikeverni és felvinni mint ő. Sajnálom, mert nagyon hatásos maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 14.

Poppyroll

2018. április 4.

Nagyon jó pakolás. Tisztítás után nagyon szépen lenyugtatja a bőrt, összehúzza a pórusokat, hidratál és pihe puha lesz a bőr utána. Kevés is elég belőle mert sok vizet felvesz. Kicsit nehéz csomómentesre kikeverni, nekem langyos vízzel kezelhetőbb volt. Felvitele könnyű, kötési ideje pont megfelelő. Száradás után kicsi vizes vattával megpuhítom a világosabb részeket így leszedni is sokkal egyszerűbb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

ccseszter

2017. december 21.

Nekem a kozmetikusom ajánlotta és tényleg nagyon jó. Vastagabb rétegben kell felvinni, amikor a maszk széle fehér lesz és érintésre már nem ragad az ujjhoz a pakolás (kb 10-15p) akkor le lehet venni. A száradása függ a lakás és az arc hőmérsékletétől. Nagyon hidratált és szép lett a bőröm. A maszkot egyben el lehet távolítani, kivéve ahol vékonyan van felvíve (ott kapargatni kell). Egy héten egyszer használom. Szerintem megéri az árát, mert még ha egy doboz drága is kijön belőle 8-10adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

LengyelB

2017. szeptember 2.

Ez a pakolás egy igazi csoda! 1/3 arányban kell keverni (kevesebb por+víz), 5-10 perc után könnyen eltávolítható pár mozdulattal a bőrről. A bőr puhává válik, a pórusok összehúzódnak, bőr azonnal tökéletesebbnek látszódik. Felszívja a felesleges faggyút, emellett jól hidratál. 2 hónapja használom, nekem nagyon bevált, csak ajánlani tudom :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kalcium-szulfát, melynek a fő forrása a Wikipédia adatai szerint a természetben megtalálható gipsz és evaporit, de a kalcium-szulfát számos egyéb kémiai eljárás melléktermékeként is keletkezik. Átlátszatlanná tevő, összecsomósodást megakadályozó, sűrítő segédanyagként használt a kozmetikumokban, és a többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre. Leggyakrabban különféle arcpakolásokban találkozhatunk vele.

A Spirulina Platensis nevű fonalas cianobaktérium-faj szárítmányának őrleménye. A kozmetikumokban az algák sűrítő, vízmegkötő és antioxidáns összetevőként működnek. Az összetevő a CosIng szerint bőrvédő és a kozmetikumokat az UV-sugárzás hatásaitól védő szerepet tölt be. A Spirulina jelentékeny mennyiséget tartalmaz: K, Ca, Mg, Fe, Zn, Se, telítetlen zsírsavak közül pedig olajsavat, palmitoleinsavat, linolsavat és jelentős mennyiségű g-linolénsavat.

Forrás: Dr. Domokos János, Kiss Béla: Algák a kozmetikában

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology