Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: baby29, Módosítva: 2015. szeptember 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vízhiányos, laza bőrre. Vitaminizáló, bőrpuhító, feltöltő, feszesítő, nyugtató

livtyke91

2019. június 12.

Nagyon jó ez a krém, az egyik kedvencem. Már többször újravásároltam, mert szeretem az illatát, az állagát és a bőrömre gyakorolt hatását egyaránt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

koalace

2015. május 28.

Nyilván azt a terméket kell megszüntetni, amit imádok, hiszen szèpen hidratàl, nyugtat, finom illata van, egységes arcbőrt varàzsol, jól beszívódik, nem hagy zsíros érzetet....Remèlem az utódja is hasonló kvalitásokkal bír, már tesztelès alatt. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.

2013. november 26.

nagyon jó krém, jól hidratál, az illata is bejön.. élettel telibb arcbőrt varázsol :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

timity

2013. április 9.

Őszinte leszek, nekem nem jött be, pedig nagyon szerettem volna. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem lett szerelem első látásra...Túlzottan vizes jellegű krém, az én extra száraz, felületi vízhiányos bőrömnek. Bár kozmetikusom ajánlotta, gondoltam csak nem tévedhet.. :) Nekem mégsem az igazi, ennek ellenére a piacon az egyik legjobb, legminőségibb kenető termék vízhiányos bőrre! Kiemeltem, hogy kenhető, mert a kakaóvaj, ami nem krém, sokkal jobban hidratálja az arcom! Na az igazán zsíros, tápláló "krémek krémje". Ennek a karottásnak elég jellegzetes, nem rossz, de nem is túl jó az illata. Ami a legjobban zavar, hogy csíp. Nem tudom miért vagy mitől, az alkoholra gondolnák első körben, de nem merném 100%-ra állítani! A bőröm puha lesz a használata után, de nem táplálja eléggé. Estére ugyan úgy húzódik és láthatóan száraz, mint ha életemben nem kentem volna rá semmi krémet.. A szép összetevői és Ilcsi néni iránti tiszteletből adódóan kap egy 4-es.. Egyébként max.3.as, ha csak a hatását nézném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

orkangyal

2013. március 27.

A rabja vagyok, imádom. Nem tudom megfogalmazni, milyen az illata, nem gyümölcsös, de kicsit édes, könnyű, már az feldob, ha érzem, hát még ha magamra kenem. Nagyon könnyű, egyáltalán nem zsíros érzés, mintha kiabálná, hogy természetes cucc. Legszívesebben állandóan kenném, és már pár nap után érezni a változást, tapintatra és ránézésre is. Persze, az is lehet, hogy megszállott vagyok, és csak odaképzelem. :) Ha elfogy, habozás nélkül választom újra ezt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

doramora

2013. március 19.

Nagyon szeretem az illatát, olyan mint a mézeskalács! A pakolás is jó belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Nagyon szeretem az illatát, olyan mint a mézeskalács! A pakolás is jó belőle!

c.ancsa

2013. február 4.

Sokáig használtam ezt a krémet! Zsíros bőrűeknek én sem javaslom! Sőt!! Nekem kombinált a bőröm, és a zsíros helyeken nem tett jót, nagyon zsírosított! Én az illatát nagyon nem bírtam! :( Most egy másik Ilcsi krémen gondolkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

rikiki25

2013. január 2.

Én csak normál, vagy száraz bőrre ajánlom. Zsírosra tilos!
Remekül hidratál a téli hónapokban is, tökéletes alapozás előtt. De én nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Én csak normál, vagy száraz bőrre ajánlom. Zsírosra tilos!

Bibike

2012. augusztus 27.

Almás-citromos krémmel összekeverve használom (kb. 1:1 arányban) egy ideje, és nagyon szeretem. Kevésbé zsírosodik a bőröm, jól beszívódik (bár csak estére tudom használni), és nagyon finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Makk Zsuzsó

2012. április 26.

Isteni krém! AHA+Esemény előtti pakolás után Rozi géllel keverve kentem fel. Nagyon kevés is elég belőle. Olyan lett a bőröm, mint a porcelánbabának. (Előtte Weleda Íriszest használtam, de az a nyomába sem ér a Karottásnak.) Tényleg rugalmas, feszes, hidratált bőrt csinál, de mivel testesebb krém, főként száraz bőrűeknek ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.