Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2020. február 16.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Májfoltos, szeplős, naptól, szoláriumtól cserzett, égett bőrre, valamint futószemölcsre alkalmazható arckrém. Halványítja a foltokat, regenerálja, hidratálja, vitaminokkal látja el és nyugtatja az arcbőrt.

Ilcsi Kövirózsa Habkrém 50 ml
Ár: 3600 , Eladó: Kencemániás
Állapot: Kimért, érintetlen, Helyszín: --, fizetés: Foxpost vagy posta
Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta

Nessy

2020. április 12.

Elvileg az egyik legkönnyebb habkrém, a hidratáló hatása tényleg jó és nyugtat is, de valahogy nekem a sárgabarackos krémtől szebb a bőröm és tovább matt marad. Csak a kiszáradt, foltos, vagy nyugtatást igénylő területekre kenem (pl. bajuszgyanta után), mert a homlokomat rettentően bezsírosította, azóta is küszködöm vele. A kövirózsa tonikkal együtt használva segít a foltok csökkentésében. Az illata nekem kifejezetten tetszik, egy régebbi krémre emlékeztet.
Véletlenül derült ki, de mindenképpen hatalmas pozitívum, mert sajnos imádnak a szúnyogok: csípésre kenve kellemesen hűsít és nyugtat, elmulasztja a viszketést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

viktoriam

2019. november 12.

nagyon szeretem. Tűs epillálásra járok, csodálatosan ápolja és megnyugtatja a bőrt utána. Nem okoz pattanásokat sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

sjudy89

2019. november 6.

Számomra Új kozmetikusnál voltam és mivel elméletileg bőrdiagnosztikával kezdenek, megkértem, hogy ajánljon hidratáló krémet. Ez volt az egyik, amit adott.
Nekem egyáltalán nem volt jó, pattanásokat okozott és az illata sem tetszik. Viszont ahogy most elolvastam fentebb a leírását, ezen nem is csodálkozom, mert ezen bőrproblémák egyike sem áll fenn nálam. Nem csak a krémet, a javasló kozmetikust is hanyagolom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Emem

2019. április 4.

Illata,állaga tökéletes,bőröm textúrája amint felkenem mattul,egységesebbé válik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

novembermesi

2019. február 23.

Kozmetikusom ajánlására vettem kipróbálni egy 30 ml-s kiszerelést. Leginkább a halványító tulajdonsága miatt. Tavaly májusban kezdtem el használni és augusztus végégi kitartott. Könnyed állagú krém, szépen beszívta az arcom. Utána kipróbáltam a csipkebogyós krémet is, ez viszont nekem jobban tetszett. Illata nagyon kellemes, azonban ez alatt is picit izzadt az arcom. Még kísérletezgetek a krémek terén :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Aniiii

2018. november 18.

Nagyon szeretem, főleg azért mert szépen eltünteti a pattanásokat, bár ritkán vannak, de ha van 1-2, akkor csodát tesz ez a krém. Májfoltomat viszont nem halványította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

adri0419

2018. augusztus 31.

Imádom az Ilcsit (na jó a csipkebogyós tonik nem jött be). Ez is nagyon szuper termék. Barátnőm nagyon nagy kedvence, így hát adott belőle egy keveset :) Nagyon finom illata van, felkenve talán még jobb. Egyébként az összes habkrémjüket vizesen kell felvinni, sokkal jobb a hatás és kevesebb kell belőle. Azonnal felszippantotta az egyébként zsíros bőröm és matt lett a végeredmény -ezen egyébként meglepődtem, mert zsírosabb krémnek tűnt. Nagyszerűen hidratál. A napégette bőrőmet hipp-hopp rendberakta :) Szóval jár az 5* neki is! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Októberi Lány

2018. június 24.

Kis kiszerelésben (10 ml) vettem meg, ára 1200-1400 közt mozog, kozmetikus függő. Az ember azt gondolná, ez igen kevéske mennyiség, de szerintem minimum 2 hónapig elég lesz, mert irtó pici kell belőle. De kezdjük az elején, az elvárásaim és az "állapot", ami most jellemzi a bőrömet:
Zsíros, pattiheges, érzékeny, fehér, vízhiányos bőr, ami szerencsére mostanában alig-alig gyullad be, de azért a hajlam ott van... Szóval nagyon szeretnék egy krémet, ami táplál, hidratál, de nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat, nem okoz pattanást vagy irritációt, nincs tele gyári vacakkal, alkohollal, meg hasonlókkal. Na itt már jócskán leszűkítettük a szóba jöhető kencék számát...:P És akkor ugye itt az extra elvárás: hámlasztózás, csiszolás nélkül gyógyítani a régi és még mindig makacsul vöröslő hegeket.
Amit kb. 1,5 heti használat után tudok:
Egyrészt, tényleg minimális mennyiséget kell kenni belőle, azt is jobb, ha vizes kézzel (vizes bőrre), a kozmi tanácsára. Illata nem zavaró, színe milyen is lenne, zöld. Itt jegyezném meg, hogy tök feleslegesen, ez inkább a pszichológiai rész, az INCI-ben ott vigyorog a festékanyag neve, nem a "bio-sága", vagy az összetevők teszik csak ilyenné ... Mindegy, ezen túljutva könnyen felszívódik, nem kukacosodik alá az alapozónak, egyszóval könnyen boldogulok a sminkkel utána. Ha nem vagyok kipingálva is, sajnos észrevettem, hogy ha túl sokat kenek, hajlamos vagyok kifényesedni, sőt aláizzadni, mintha lenne egy maszkszerű réteg az arcomon, vagy nem is tudom. De ezt nem mindig van így, mondom, lehet, még kevesebbet kell kenni. Ami pozitív: nem okoz mitesszert, gyulladást. Szépen hidratál, legalábbis eddig kielégítőnek érzem. Ami a halványítást illeti. nagyon szeretném azt hinni, hogy már látszik az eredmény, de persze, lehet, hogy csak "beképzelem", placebo fíling.:) De tényleg, valami kis halványodás mintha lenne, sztem főleg a frissebb bibik gyógyulnak gyorsabban.
Mindenképp folytatom a használatot kitartóan, kíváncsi leszek, 40 fokban mennyire lesz sok, és hogy nyár végéig mondjuk, ami már azért egy hosszabb időszak, mennyit javít a pirosságokon. Szerencsére nincsenek májfoltjaim, és a szeplőimet szeretem, nem hinném, hogy azokkal kezdene valamit.
Mindenképp jövök tehát frissíteni, addigis javaslom a beszerzését, nem oly nagy összeg, egy próbát mindenképp megér lányok, zsíros bőrre annyira nehéz igazán jót találni, s ez ígéretesnek néz ki eddig. Kap egy erős 4-est, remélem, szeptemberig kiérdemel még egy csillagot!

Update:
Nagyon szeretem, hosszú távon selymesebb, egységesebb, hidratáltabb bőrképet ad. Ha abbahagyom néha a használatát (mert elfogy és nem veszem időben újra), akkor sokkal több a gyulladásom, és a hegek is lassabban gyógyulnak, úgyhogy kijelenthetem, hogy segít a pattanásos, hegesedős bőrömön. Nem zsírosít, csak ésszel kell kenni, keveset. nedves bőrre. Kap még egy csillagot, mert még nem találtam nála jobb krémet vízhiányos, zsíros és problémás bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 24.

Amit kb. 1,5 heti használat után tudok:

Update:

Boboka89

2018. május 18.

Alapvetően imádom az Ilcsit,ez is nagyon jó kis krém.Az illata annyira nem fogott meg a többihez képest,de nincs vele gond. Nagyon gazdaságos,mert rendkívül kevés is elég belőle,azt is nedves kézzel viszem fel.Így nekem semmilyen réteget nem hagy és szuperül hidratál.Fekete szappan után használom.Folthalványító hatását még nem tudom,csak néhány napja használom.Pattanásokat,irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

CeCeDrake

2018. március 3.

15-15 ml-t vettem ebből és a meggy-kökény krémből, a karotin extrából meg 30 ml-t.
Igazából ezt kedveltem meg, ez megfelelő a bőrömnek.
Most vettem megint 30 ml-t, aztán meglàtom, hogy mi lesz a sorsa, de ha hozza azt, amit eddig, akkor marad.
Gyorsan fogy. Jól hidratál. Nem nehéz és nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Igazából ezt kedveltem meg, ez megfelelő a bőrömnek.
Gyorsan fogy. Jól hidratál. Nem nehéz és nem hagy zsíros érzetet.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.