Ilcsi

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2021. február 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Májfoltos, szeplős, naptól, szoláriumtól cserzett, égett bőrre, valamint futószemölcsre alkalmazható arckrém. Halványítja a foltokat, regenerálja, hidratálja, vitaminokkal látja el és nyugtatja az arcbőrt.

Ár: 4300 , Eladó: Sziszo33
Állapot: Alig használt , Helyszín: Budapest , fizetés: Készpénzben
Ár: 4700 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v foxpost

niomiode

2021. április 14.

imádom az illatát és az állagát. Nyáron ha véletlenül megkap a nap akkor szépen nyugtatja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

pandesz83

2021. április 10.

Nagyon szépen letisztította, kisimította a bőröm. Jól hidratál, könnyen beszívódik, isteni illata van. A tonikkal együtt használom. Nálam 5 csillag, és ezentúl csak Ilcsit fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

Sunny23

2020. július 19.

Kb. két éve használtam először ezt és a kövirózsa zselét is. Akkor jó volt, nem volt vele problémám (kozmetikustól vásároltam, nem teljes kiszerelést).
Nagyon szerettem volna egy jó kis hidratálót, aminek halványító hatása is lehet, így ezt és a kövirózsa zselét is megvásároltam (teljes kiszerelés).
A zselé első alkalom után, a krém a 2. alkalom után produkálta az alábbiakat: iszonyúan elkezdett égni a bőröm és bevörösödött. Olyan volt mintha az esemény előtti pakolást használtam volna, - pedig nem! Azóta egyszer próbáltam egy nagyon pirinyó mennyiséget a krémből az arcomra varázsolni, és egyből ugyan ez a hatás volt. Sajnos, mostanában elég sok allergiás panaszom van mással kapcsolatban is, így nem próbálkoznék vele többször. Ha valaki megvenné bármelyik krémet, írjatok légyszi' (elég drága volt ahhoz képest, hogy nem tudom használni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 19.

Nessy

2020. április 12.

Elvileg az egyik legkönnyebb habkrém, a hidratáló hatása tényleg jó és nyugtat is, de valahogy nekem a sárgabarackos krémtől szebb a bőröm és tovább matt marad. Csak a kiszáradt, foltos, vagy nyugtatást igénylő területekre kenem (pl. bajuszgyanta után), mert a homlokomat rettentően bezsírosította, azóta is küszködöm vele. A kövirózsa tonikkal együtt használva segít a foltok csökkentésében. Az illata nekem kifejezetten tetszik, egy régebbi krémre emlékeztet.
Véletlenül derült ki, de mindenképpen hatalmas pozitívum, mert sajnos imádnak a szúnyogok: csípésre kenve kellemesen hűsít és nyugtat, elmulasztja a viszketést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

viktoriam

2019. november 12.

nagyon szeretem. Tűs epillálásra járok, csodálatosan ápolja és megnyugtatja a bőrt utána. Nem okoz pattanásokat sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

sjudy89

2019. november 6.

Számomra Új kozmetikusnál voltam és mivel elméletileg bőrdiagnosztikával kezdenek, megkértem, hogy ajánljon hidratáló krémet. Ez volt az egyik, amit adott.
Nekem egyáltalán nem volt jó, pattanásokat okozott és az illata sem tetszik. Viszont ahogy most elolvastam fentebb a leírását, ezen nem is csodálkozom, mert ezen bőrproblémák egyike sem áll fenn nálam. Nem csak a krémet, a javasló kozmetikust is hanyagolom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

Emem

2019. április 4.

Illata,állaga tökéletes,bőröm textúrája amint felkenem mattul,egységesebbé válik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

novembermesi

2019. február 23.

Kozmetikusom ajánlására vettem kipróbálni egy 30 ml-s kiszerelést. Leginkább a halványító tulajdonsága miatt. Tavaly májusban kezdtem el használni és augusztus végégi kitartott. Könnyed állagú krém, szépen beszívta az arcom. Utána kipróbáltam a csipkebogyós krémet is, ez viszont nekem jobban tetszett. Illata nagyon kellemes, azonban ez alatt is picit izzadt az arcom. Még kísérletezgetek a krémek terén :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

Aniiii

2018. november 18.

Nagyon szeretem, főleg azért mert szépen eltünteti a pattanásokat, bár ritkán vannak, de ha van 1-2, akkor csodát tesz ez a krém. Májfoltomat viszont nem halványította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

adri0419

2018. augusztus 31.

Imádom az Ilcsit (na jó a csipkebogyós tonik nem jött be). Ez is nagyon szuper termék. Barátnőm nagyon nagy kedvence, így hát adott belőle egy keveset :) Nagyon finom illata van, felkenve talán még jobb. Egyébként az összes habkrémjüket vizesen kell felvinni, sokkal jobb a hatás és kevesebb kell belőle. Azonnal felszippantotta az egyébként zsíros bőröm és matt lett a végeredmény -ezen egyébként meglepődtem, mert zsírosabb krémnek tűnt. Nagyszerűen hidratál. A napégette bőrőmet hipp-hopp rendberakta :) Szóval jár az 5* neki is! 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Klorofill. Természetes eredetű zöld színezék, melyet zöld növényekből, algákból nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint dezodoráló tulajdonsága is van.