Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. október 19.

Kiszerelés:   30 ml és 200 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A lenmag nyákanyaga a szabadgyökök ellen dolgozik, feszesítő, rugalmasító, hidratáló hatású. Emellett értékes növényi olajok ötvözete, melyek táplálják, regenerálják, bársonyossá teszik a bőrt, és megerősítik természetes védekezőképességét.

marthabay

2019. január 28.

Szerintem az egyik legjobb masszázskrém amit eddig használtam, nagyon szeretem, hogy egy kis idő után beolajosodik a krém és egy kis mennyiség is elég belőle. Puhít, táplál, az illatát is nagyon szeretem, arcmasszázshoz tökéletes választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Linda86

2015. október 31.

Még régebben használtam leginkább testápolásra. A sivatagosan szigetesre repedezett lábszáramat egyedül ez tette rendbe. Arcmasszázsra használva is igen hatékony, hosszabb masszázst tesz lehetővé magas olajtartalma miatt, azonban épp ezen tulajdonsága révén utána garantáltan fénylik az arcunk :-). Ennek ellenére is használható zsíros bőr esetén is, hisz a közvetlenül használat után tapasztalható zsíros érzet nem rontja a zsíros bőr állapotát, éppen hogy táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Pöti

2014. június 26.

Párom nem volt oda a paprikás pezsdítő masszázskrémért, ezért váltottam erre. Ennek meg az illatát nem szereti... :( Én szeretek ezzel dolgozni, mert sokáig lehet vele masszírozni, nem szívódik be két perc alatt. Ráadásul tele van szép összetevővel... Az illata meg olyan, amilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

kissbarbara1990

2013. március 19.

Az idei tél nagyon durván kikészítette az arcbőröm. Ráadásul az orr-ajak barázdáim is eléggé zavaróvá váltak. Nos nagyjából zsíros a bőröm,de a hideg beköszöntével egyre több lett a száraz rész az arcomon. Eleinte mikor használtam ezt a krémet (heti 2x) csak úgy jöttek elő a pattanások. Azóta kitapasztaltam,hogy nagyon kevés kell belőle és vizes kézzel finom simító mozdulatokkal oszlatom el és pár percig úgy masszírozom,majd langyos vízzel lemosom (az én bőrömön nem szabad rajtahagyni pár percnél tovább). Mióta így használom nincsenek hámló száraz részek a pofimon és pattanások se jönnek elő. Hidratálás szempontjából eddig nekem ez a termék nyújtja a legtöbbet. A rendszeres masszázzsal pedig már nem annyira mélyek azok a barázdák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 19.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0