Ilcsi

Ár:   5790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zsuzsparis, az összetevőket feltöltötte: diuska, Módosítva: 2020. március 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A meggyben található flavonoidok erős antioxidáns hatásuknak illetve a kökényben található magas ásványi anyag-, és vastartalomnak köszönhetően, a könnyű állagú habkrém segíthet a bőr fiatalságának megőrzésében. A gyümölcssavaknak és -cukroknak köszönhetően a habkrém tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló is egyben.

Ár: 4900 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes posta fox packeta

Florence0218

2022. április 4.

Kozmetikusom ajánlotta vízhiányos bőrömre.Nagyon jól hidratál,az illata nekem túl édes,de meg lehet szokni.Mióta használom sokkal szebb,hidratáltabb a bőröm.Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

mafalda

2021. április 23.

Viszonylag gyorsan fogy pedig csak este használom, az ára magas, igaz hogy ahol tiszta szép a bőröm azokon a területeken öröm használni, de az állam, a szám körül most sok a pattanásom, gyanítom a maszk is közrejátszik amit egész nap viselni kell...bíztam benne hogy ez segít de úgy érzem csak elmázolja és még több lesz napról napra. Tiszta bőrfelületen ill. nem problémas bőrön biztos csodás, mert pl a homlokom imádja.😊 Nekem tetszik az illata is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Witchvortex

2020. március 16.

Éjszakai krémként használom. Nagyon jól hidratál, de az illatával nem vagyok kibékülve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

hedorka

2019. november 11.

Nagyon szerettem volna 5 csillagot adni, de vegyesek a tapasztalataim.
pro: jól hidratál, szuper kiszerelés, sokáig elég, télen bevált
kontra: az illatát nem tudom megszokni, nyárra túl nehéz krém, és a kozmetikus szerint hiába tökéletes a kombinált bőrömre, a t-vonalban 2-3 óra után borzasztóan csillogok tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Nagyon szerettem volna 5 csillagot adni, de vegyesek a tapasztalataim.
pro: jól hidratál, szuper kiszerelés, sokáig elég, télen bevált

sjudy89

2019. november 6.

Jónéhány Ilcsi habkrémet kipróbáltam már. Ezt csak úgy mellékesen ajánlotta a kozmetikus, szerinte nem való a pattanásosodásra hajlamos, kombinált bőrömre, ennek ellenére ez az egyetlen, ami bevált. Valóban hidratál, nem okoz pattanásokat és az enyhén élesztős, de inkább Meggyes illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

inimini

2019. október 25.

Ajándékba kaptam, de hálistennek tökéletesen eltalálták a bőrtípusomat. Nagyon szeretem ezt a hidratálót, télen-nyáron bármikor. Normál típusú a bőröm, úgyhogy én csak hámlasztás/radírozás után szoktam használni, heti 2-3x. (Akinek szárazabb vagy zsírosabb az arca, annak lehet hogy másik krém válik majd be) De nekem ez A Hidratáló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Rita0505

2019. október 17.

Könnyű habkrém, szeretem az illatát. Nyárra tökéletes, nem zsírosít, és nem tömíti el a pólusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 17.

zsofiakrly

2019. június 18.

Édesenyámét szoktam használni alkalmanként, ha nem hozom a saját hidratálóm. Kellemes állagú, könnyen beszívódik. Szuperek az összetevői, az illata az egyetlen, ami nekem nagyon nem jön be, ezért kap csak 4 csillagot. Illatmentesen tökéletes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

atram

2019. június 5.

Sziasztok, sok arckrémet kipróbáltam már , de semmi sem ennyire jó. Könnyen és hamar beszívódik, de mégis táplálés puhává teszi az arcom. Finom az illata és könnyed érzést ad. Tökéletes és verhetetlen. Az egyetlen rossz tapasztalatom, hogy nehéz beszerezni. Emiatt elcsábultam és vettem más arckrémet, de nagyon megbántam. Máskor nem cserélem le az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

fankitown

2019. június 1.

Évek óta használom és imádom. Próbáltam más termékekre átszoktatni magam, de verhetetlen. Jól hidratál, természetes, könnyen felszívódik, télen-nyáron megállja a helyét. Sokáig elég, nekem fél pumpálás elég egy alkalomra. Akinek száraz a bőre, annak ez a termék életmentő, szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Más néven Betanin (céklavörös), ami egy vörös színű glükozid, melyet a céklából állítanak elő. A Betanin a kozmetikumokban színezékként használatos összetevő.