Ilcsi

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: zsuzsparis, az összetevőket feltöltötte: diuska, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A meggyben található flavonoidok erős antioxidáns hatásuknak illetve a kökényben található magas ásványi anyag-, és vastartalomnak köszönhetően, a könnyű állagú habkrém segíthet a bőr fiatalságának megőrzésében. A gyümölcssavaknak és -cukroknak köszönhetően a habkrém tápláló, regeneráló, tonizáló és hidratáló is egyben.

Ilcsi Meggy & Kökény Habkrém 30 ml kimérve
Ár: 2.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Nagy kiszerelésű flakonból frissen kimérve műanyag tégelybe, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm
hedorka

2019. november 11.

Nagyon szerettem volna 5 csillagot adni, de vegyesek a tapasztalataim.
pro: jól hidratál, szuper kiszerelés, sokáig elég, télen bevált
kontra: az illatát nem tudom megszokni, nyárra túl nehéz krém, és a kozmetikus szerint hiába tökéletes a kombinált bőrömre, a t-vonalban 2-3 óra után borzasztóan csillogok tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

Nagyon szerettem volna 5 csillagot adni, de vegyesek a tapasztalataim.
pro: jól hidratál, szuper kiszerelés, sokáig elég, télen bevált

sjudy89

2019. november 6.

Jónéhány Ilcsi habkrémet kipróbáltam már. Ezt csak úgy mellékesen ajánlotta a kozmetikus, szerinte nem való a pattanásosodásra hajlamos, kombinált bőrömre, ennek ellenére ez az egyetlen, ami bevált. Valóban hidratál, nem okoz pattanásokat és az enyhén élesztős, de inkább Meggyes illatát is nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

inimini

2019. október 25.

Ajándékba kaptam, de hálistennek tökéletesen eltalálták a bőrtípusomat. Nagyon szeretem ezt a hidratálót, télen-nyáron bármikor. Normál típusú a bőröm, úgyhogy én csak hámlasztás/radírozás után szoktam használni, heti 2-3x. (Akinek szárazabb vagy zsírosabb az arca, annak lehet hogy másik krém válik majd be) De nekem ez A Hidratáló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Rita0505

2019. október 17.

Könnyű habkrém, szeretem az illatát. Nyárra tökéletes, nem zsírosít, és nem tömíti el a pólusokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 17.

zsofiakrly

2019. június 18.

Édesenyámét szoktam használni alkalmanként, ha nem hozom a saját hidratálóm. Kellemes állagú, könnyen beszívódik. Szuperek az összetevői, az illata az egyetlen, ami nekem nagyon nem jön be, ezért kap csak 4 csillagot. Illatmentesen tökéletes lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

atram

2019. június 5.

Sziasztok, sok arckrémet kipróbáltam már , de semmi sem ennyire jó. Könnyen és hamar beszívódik, de mégis táplálés puhává teszi az arcom. Finom az illata és könnyed érzést ad. Tökéletes és verhetetlen. Az egyetlen rossz tapasztalatom, hogy nehéz beszerezni. Emiatt elcsábultam és vettem más arckrémet, de nagyon megbántam. Máskor nem cserélem le az biztos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

fankitown

2019. június 1.

Évek óta használom és imádom. Próbáltam más termékekre átszoktatni magam, de verhetetlen. Jól hidratál, természetes, könnyen felszívódik, télen-nyáron megállja a helyét. Sokáig elég, nekem fél pumpálás elég egy alkalomra. Akinek száraz a bőre, annak ez a termék életmentő, szerintem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

SzReni85

2019. március 29.

Csodálatos ❤️ imádom! Mindent hoz amit ígér, valóban nem olcsó, de pont annyival tovább is elég!! Smink alá vékonyabban, éjszakára vastagabban is mehet. Nem értem a károgókat akik azt írták, hogy az olajos bőrük zsíros tőle... Hát rá van írva a dobozra, hogy száraz vízhiányos bőrre... Csillagos ötös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

hjuditcrema

2019. január 16.

Nagyon nagy kedvenc ez a krém! Télen-nyáron nagyon jól teljesít, smink alá is tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 16.

Petravagyok

2018. november 8.

Az egyik kedvenc Ilcsi termekem! Bele szoktam masszirozni az arcborombe estenkent es reggelre tokeletesen hidratalja, feltolti elettel az arcom! Nem zsirosodik tole az arcom, szepen beszivodik. Az illatat is nagyon megszerettem.

UPDATE: már egy éve használom és imádom. Nyárra kipróbáltam valami könnyebbet (sárgabarackos testvérkéje) de nem volt ugyanaz a hűha-hatás, így visszatértem. Most beszereztem az arctejét, tonikját és zseléjét is,és az arcom egyszerűen tündököl a fáradt, sápadt novemberi reggeleken is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!