Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2013. május 22.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az illatos zselétől szinte újjáéled a bőr, mert a benne lévő pektinek, flavonoidok, gyümölcscukrok és savak táplálnak, tonizálnak, hidratálnak, és pórusösszehúzó hatást fejtenek ki. A meggy flavonoidjai erős szabadgyökfogó hatásuk következtében gátolják az öregedést, ezért a Meggy zselé ideális az idősödő, laza, valamint a felszíni vagy mélyrétegi vízhiányos bőrtípusok ápolására.

Vadkuku

2015. augusztus 28.

Tavaszi/ őszi üdítő felfrissülésnek kiváló, az arcradírozás után. Télre inkább valami nehezebb kell, nyárra meg minek ilyesmi. Vannak benne kis meggyhéj darabkák is, onnan tudom, hogy megkóstoltam :-) És ezért természetes a cucc, mert majdnem olyan volt, mint a lekvár, semmi mű-íz. Meg kell várni, amíg rászárad az arcra, ez akár 40 perc is lehet. Nem kell vastagon felkenni. Száradás után többé-kevésbé lehúzható kisebb darabokban és akkor könnyebb lemosni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Tildi

2014. augusztus 10.

Szeretem, isteni meggyes illata van. Frissebb, üdébb lesz tőle a bőröm. Viszont ezt is úgy mint a rózsa meg a sárgabarack zselét nagyon nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

martini11

2014. június 15.

Én is szeretem, jó illata van és kellemes az arcon. Látványos hatásróé nem tudok beszámolni látványra, de tapintásra egész baba lesz minden tőle. Azért megérdemli az 5 csillagot, bár az árához képest lehetne nagyobb durranás is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 15.

gabip

2013. április 23.

Nagyon szeretem. Remekül és tartósan hidratál. Illata és állaga is hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 23.

Nagyon szeretem. Remekül és tartósan hidratál. Illata és állaga is hibátlan.

anita0101

2013. április 23.

Imádom:-) A használata után nagyon szép egységes a bőröm:-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Imádom:-) A használata után nagyon szép egységes a bőröm:-)

rekag

2013. március 18.

Nagyon szeretem! Az illata, az állaga, a hatása egyszerűen csodás!!! Tartósan és tökéletesen hidratál. Én a szemkörnyékemre is ugyanúgy felviszem, mint az arcom többi részére, nagyon szépen lehúzza az ödémát, és gyönyörű hidratált lesz tőle a szem alatti rész. A kedvenc pakolásom Ilcsitől az esemény előtti és a flavonoid extra pakolás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

Csill65

Korcsoport: >54
2013. január 9.

Csak ajánlani tudom nektek a meggy zselét, szuper hidratáló! Én csak néha kenem fel amikor úgy érzem nagyon rossz állapotban vagyok és akkor valóban csodát tesz velem. Ha kinyitom a tégelyt az illatától már jó hangulatom lesz, utána pedig csodát tesz a bőrrel. Teljesen feltöltődik a bőröm, feszes és üde színű lesz. Minden szempontból tökéletes választás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. január 9.

rikiki25

2013. január 2.

Ez a kedvenc Ilcsi termékem az AHAs hámlasztó mellett. Annyira meggyes, hogy szinte meg tudnám enni :). Használata után a bőr olyan, mint a babapopsi. Már többször újravásároltam. Tényleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

MissM

2012. szeptember 26.

Iontoforézissel a világ 9. csodája!!! :)) ( az 8. az ichtiol) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Iontoforézissel a világ 9. csodája!!! :)) ( az 8. az ichtiol) :)

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

A cékla kivonata, melyet a kozmetikumokban természetes színezékként használnak.