Ilcsi

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sgab, Módosítva: 2016. május 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Fényvédők

Közepes védelmet biztosít. A napvédő termék növényi kivonatai - megfelelő mennyiségű krém alkalmazása mellett - hozzájárulnak a leégés elkerüléséhez, a természetes barna szín kialakulásához.

Agi789

2017. március 23.

Gondolom más napkrémek összetevőjét nem olvastad. Az annyira felmagasztalt Hawaiian tropic -ban is van, ráadásul tele van parabénekkel. Nem tudom, honnan vetted ezt a fals infót, de légszíves ne terjeszd! Nincs betiltva, sem a USa-ban, sem máshol. Nekem ez minden idők legjobb napozó termékje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

Mufurcka

2016. május 30.

Nagyon jó ez a napvédő, csak benne van egy hatóanyag amit az USA-ban már 15 éve tilos a napvédőkbe beletenni. Ez a titanium dioxid, ami ennek a napvédő krémnek a "fizikai védő" része volt, a nano részecskékkel, ezek verték vissza a fényt. Ezek annyira nano-k, hogy egyes kutatók bizonytalanok benne, - más kutatók meg biztosak benne, - hogy felszívódhatnak bőrön át, és ezúttal rákot okozhatnak. Na ezt Ilcsi néniék beletették! Szerintem ezért szűnt meg.
Amúgy imádtam, az illatát, és a gyerekről ez az egyetlen cucc volt ami vízben sem jött le!!!!
Sajnálom!:(

Most olvasom alább bélám kommentjét, így fentiek tényleg alátámasztódni látszanak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Sajnálom!:(

libelle88

2016. március 22.

Tavaly egész nyáron ezt használtam, és egyszer sem égtem le!!!! Fehér, érzékeny bőröm van egyébként.

A csavar annyi benne, h vízzel érdemes felvinni, tehát kicsit bevizezed a kezed v a bőröd, és úgy kened rá a krémet. Tökéletesen eloszlik, felszívódik. Nekem nem fogta meg ruhámat.

Idén újra őt veszem. :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Idén újra őt veszem. :)))

mmoniqe

2015. június 3.

Imádom... bőröm nagyon érzékeny, és erős napfényre allergiás kiütésem is lesz..de ettől a krémtől nem... és gyönyörű "tengerparti-barna" színt kapok használata után..
Vizes testre- vagy vizes kézzel kell felkenni.
Szeretem az illatát.
Régebbi csomagolása praktikusabb volt, de már ezt is megszoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Vizes testre- vagy vizes kézzel kell felkenni.
Szeretem az illatát.
Régebbi csomagolása praktikusabb volt, de már ezt is megszoktam.

Cristally

2015. június 1.

Imádom az illatát és nekem eddig bevált. Nem olcsó termék, viszont nem okoz pattanást...az arcomra persze ezt se merem kenni, de hálistennek máshol se okozott gondot, ami nálam nagy szó. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

katka88

2015. május 14.

3800.- (ez szakmai ár)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

3800.- (ez szakmai ár)

szzh01

2015. április 25.

Kisfiam érzékeny bőrére használom 3 éve. Pár éves korában kiderült, hogy hiába veszek meg neki a drogériákban és gyógyszertárakban kapható mindenféle hiper-szuper extra szenzitív babanaptejeket, minden kiüti a bőrét: néhány használat után ragyássá, piros pöttyössé, érdessé válik tőle. Egyedül ez a krém, ami nem bántja. Sajnos nagyon drága és nincs is benne sok (125 ml, és kb. 3500-4000 Ft körül rémlik az ára), így eddig minden szezon elején tettem egy próbát, hátha kinőtte már a gyerek és megpróbáltam más naptejeket (tavaly pl. az Alverde babanaptejével próbálkoztam), de sajnos mindig vissza kellett térnem ehhez a krémhez. Egyébként teljesen elégedett vagyok vele, kellemes az illata, viszonylag jól eloszlatható (mármint naptejhez képest), még egy kicsit ápolja is a gyerek bőrét, a pumpás adagolás nagyon praktikus és higiénikus. Picit ragad felvitel után, nem tud maradéktalanul felszívódni, de szerintem ezt egyetlen naptej sem tudja ebben a műfajban. Azóta nagyon sok érzékeny bőrű kisgyerekes ismerőstől hallottam, hogy ők is csak ezt tudják használni. Mi soha nem égtünk le vele, igaz, túl barnák sem lettünk, bár ez lehet, hogy nem a naptej miatt, hanem a kisfiam fehér bőre miatt van.
4 csillagot adnék az ára miatt, de mivel ez a tényező nem a minőséget tükrözi, így mégis megadom az 5-öst neki. Remélem, idén nem emelkedik még magasabbra az ára a tavalyinál....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 25.

kató

2014. szeptember 9.

Jaj, én nagyon leégtem ezzel, és szerintem nem csak nálam nem működik, mert a barátom is ezt használta. Pedig óránként újra kentem vele magam, nem ajánlom . Sajnálom, szeretem az ilcsit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

gruecendre

2014. augusztus 6.

Jó 10 évvel ezelőtt használtam először, egy kozmetikusom ajánlotta. Piszok drága volt, de a mellkasom nem pattogzott ki.
Az illata picit furcsa volt, de nem kellemetlen. Olyan természetes.
Később egy barátnőm dolgozott a cég boszorkánykonyhája környékén, és ő is ajánlotta. Kicsi a világ :).
Sajnos az ára jelenleg megengedhetetlen számomra. S ha kutyulok napozót, teszek bele paradicsompürét á lá Ilcsi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 6.

Az illata picit furcsa volt, de nem kellemetlen. Olyan természetes.

sgab

2014. július 23.

Nagyon megszerettem ezt a napkrémet, a kisfiamat is ezzel kentem a nyaraláson. Nem túl magas (20-as) a faktorszáma, így szépen lebarnultunk de nem égtünk le. Nem hagyott annyira fehér foltot mint a bio naptejek, igaz, van benne alumínium és tartósító is, aminek nem kellene. De az az alverde babanaptejben is van, amit korábban használtunk. Hátránya még, hogy gyakran és sokat kell kenni, mert fizikai fényvédelmet nyújt, és így baromi gyorsan fogy. 4en 3 nap alatt elhasználtuk. Ezért, és a néhány mesterséges adalékért (ami korábban amúgy nem volt benne!) valamint a magas árért jár neki csak 4 csillag. Amúgy eddig a legjobb fizikai fényvédő, amit próbáltunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Aloe Arborescens Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.