Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorco, Módosítva: 2012. január 4.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók

A legtöbb szolárium kissé szürkés, füstös hatású barna árnyalatot ad, és dehidratálja a bőrt. Ennek ellensúlyozására készült ez a bronzosító, védő, bőrnyugtató, karotinoidokat és bioflavonokat tartalmazó krém. Többek között sárgarépával és kalendulával van dúsítva, hogy a bőr szép színt kapjon. Hatóanyagai a szárító sugárzás ellen is védenek.

Kiszerelés: 125 ml

larka95

2017. június 1.

Szolizáshoz használtam, ha sokat tettem zsíros érzete volt ha keveset megégtem.. kipróbàltam, mert szeretem az Ilcsi termékeket, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

kmj1012

2016. január 26.

Ilcsimániás vagyok, imádom a krémeit, de ez a termék nekem borzasztó. Nagyon régen vettem és mindig adtam neki újabb és újabb lehetőséget, de sajnos nem lettünk barátok.
A hatása rendben van, szép színt ad, de befullad alatta a bőröm, és ragacsos marad sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Kencemániás

2015. január 22.

Nagyon szép barna és nem sárga színem van ennek hála, nagyon szeretem ezt a krémet, több éve használom, nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 22.

szusmus

2014. január 23.

Szerintem nagyon szuper az illata, és nem önmagában gondolom, csak úgy, testápolóként lehet, hogy nem kenném magamra, de tökéletesen elnyomja azt a tipikus szoli szagot. Pont jó az állaga, sosem égtem meg mellette, pedig elég világos az alap bőrszínem, de extra barnulást sem tapasztaltam. Megnyugtató, hogy véd is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

tyuki66

2013. március 22.

Én már több mint három éve használom, sokkal szebb árnyalatú a barnaságom vele, nem égek meg soha, az illata viszont valóban lehetne jobb is, de több a jó tulajdonsága ezért ez elhanyagolható.
És egy érdekesebb tapasztalat, egyik szolizás alkalmával véletlenül maradt egy kis vastag krémfolt a hátamon, a szoli végén ott sokkal barnább lettem. Szóval igen is lehet jól barnulni tőle! Köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

fringilla

2012. szeptember 22.

Kipróbálásra vettem egy szolibérlet mellé. Nem nagyon barnultam tőle, de nem is égtem le. A mennyiséget jól el kell találni, ha túl sok, akkor zsírosít, plusz nem barnulok, ha kevés, egyszer megpirultam. No, nem az én világom a szolizás, és a krémet sem tudom más hasonló termékekkel összehasonlítani. Az elnevezése vicces, a csomagolása az adagolóval trükkös nagyon. Végül is nem volt rossz tapasztalatom, barátnőm ajánlotta. Az illata nem tetszett és nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

naiva

2012. február 10.

Én nem tapasztaltam, hogy rendesen barnulnék mellette, bár tény, hogy nem is használtam kitartóan és a szolizásról is leszoktam az utóbbi időben. A korábbi, korántsem bőrbarát szolikrémemmel sokkal gyorsabban és látványosabban barnultam, de az összetevők miatt plusz azért, mert emellett tényleg nem pirultam meg soha, jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

kozmetikusbuda

2011. december 11.

Ez a szolikrémem egy éve kb. Ha bekenem magam, soha nem égek le, és mivel UV szűrős, nyugodt szívvel fekszem be 2 hetente 12 percre. Barnulni is enged, az illata is kellemes nagyon, és nem utolsó sorban tápláló, hidratáló hatása van, ami a szolinál lássuk be, elengedhetetlen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.