Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Ilcsi kozmetikák, Ilcsi márkabolt   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, az összetevőket feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   Ilcsi kozmetikák, Ilcsi márkabolt
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Felszíni és mélyrétegi vízhiányos, fokozott faggyúrendellenességgel küzdő bőrre, a hormonváltozással vagy egyéb táplálkozási vagy belső szervrendszerek működésének zavarával kialakuló aknékra javasolt.

Probiotikumtartalma javít a bőr megújulási folyamatának minőségén, valamint kulcsfontosságú szerepet tölt be az egészséges bőr erős védelmi funkciójának támogatásában. A szérum rendszeres használata szabályozza a faggyúmirigy-működést, csökkenti a bőr zsírosodását. Emellett simítja, nyugtatja és mattá teszi a bőrt.

Fruskacsa

2019. október 5.

A kamasz lányomnak ajánlotta a kozmetikusom, neki nagyon nem vált be, pedig a leírás szerint ő lett volna az ideális alany. Nem szereti a krémeket, de ez egy szérum. Fénylő, pattanásos, de vízhiányos is a bőre, szuper érzékeny. Egyik vonalon se segített. Azt tapasztalta, hogy még több gyulladt pattanása lett, iközben még jobban hámlott az arca itt-ott. Ez utóbbira feltételezem a salicilsav tartalma a magyarázat, de nem tudom, mit keres egy szérumban. A lányom használ egy gyengéd hámlasztót, a kettő már sok együtt. Elkezdtem én használni, a vízhiányos bőrömre, nekem néhány nap alatt szintén gyulladt pattanásaim lettek, a kozmetikus meg is jegyezte, hogy most különösen sokat kellett tisztítani a bőrömön. Szóval nálunk kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

HDorina

2019. augusztus 24.

Termékmintaként próbáltam ki, első este mikor felkentem, reggelre nagyon zsíros lett a bőröm. Viszont második este után reggelre sokkal visszafogottabb volt a zsírososdása. Az állaga könnyed, az illata nagyon finom, édeskés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

syrin

2019. április 22.

Update: Második nekifutásra nem vészesen erős az illata, szerencsém van. :) De még így is azt mondom, hogy sok...

*Hirtelen felindulásból írt vélemény következik*

Ma érkezett otthonról care package-ben, már nagyon vártam.
=> Csak egyszer kentem magamra, állagra ok, de az illata rémes(en erős).

Ez három csillagnál csak akkor lesz jobb, ha csodát tesz, vagy kiderül, hogy a parfüm nem egyenletesen volt elkeveredve.
Amúgy nem tudom, hogy fogom elviselni... használom a The Saem Waratah lotion-jét is, annak annyira kellemes(en enyhe) illata van, hogy parfümnek is jó lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

*Hirtelen felindulásból írt vélemény következik*

Ma érkezett otthonról care package-ben, már nagyon vártam.
=> Csak egyszer kentem magamra, állagra ok, de az illata rémes(en erős).

barbusus93

2019. február 12.

A krém helyett vettem meg véletlenül, a szérumot. Sajnos egy-két helyen az arcomon ekcémás tünetek vannak, ezért kaptam a kozmetikustól a krém változatát, ami sokkal jobban bevált, mint a szérum de ha már megvettem, akkor elhasználom. Összességében nem annyira rossz, bár én jobban szeretem a krémeket. Kiszerelése sokáig elég, bőven elég 1-2 pumpányi adag. Én nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Inezke

2019. január 8.

Az arcbőröm zsírosodása miatt kezdtem el használni, legfőképp este szoktam felkenni vékonyan. Az illata nagyon jó, bár kicsit ragacsos érzetet hagy maga után, reggelre eléggé szép lesz tőle a bőröm. Nem sok ideje használom, de eddig rosszat nem tudok róla mondani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

TaBePa

2018. november 19.

A vegyes, vízhányos, érzékeny bôrömre javasolta a kozmetikus. Az illata, és állaga nagyon tetszik, a kiszerelés, csomagolás is szép. De ennyiben tudom összefoglalni a pozítivumait. Annyira nem éreztem hidratálást vagy más simító hatást- sajnos nem lett szebb a bôrképem, ráadásul 1-2 napon belül kiújult a seborrheám...Mivel "fokozott faggyúrendellenességgel küzdő bőrre, a hormonváltozással vagy egyéb táplálkozási vagy belső szervrendszerek működésének zavarával kialakuló aknékra javasolt", így ez különösen váratlan volt a számomra. Adtam neki 1 hónap esélyt, de végül a 3\4 tégelynél lekerùlt a polcról. Ezután 4 napon belül elmúlt a seborrhea... Illat, csomagolás miatt kap 1 csillagot, amúgy lehet, hogy valakinek beválik, de szerintem pont nem azoknak, akiknek javasolják használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

hessviky666

2018. június 4.

Kezelés alkalmával próbálhattam ki először. Nyárra szeretem a fluid/gél állagú arcápolókat, mert a habkrémek ilyenkorra soknak bizonyulnak. Mivel bőrtípusomnak megfelel, ezúttal ezt vettem meg.
Nagyon kellemes, tejes/édes illata van, folyékony, de nem gél állagú. Amit észrevettem, hogy valóban, már egy hét használat után szabályozta a faggyútermelést, nem zsírosodott be estére az arcom. Azonban az orcákat picit szárította, ezért oda mindig kenek fölé habkrémet még ilyenkor is. A pici piros pattik sem jelentkeztek egyenlőre, remélem ennek a terméknek köszönhetően :)
Egyenlőre jó kis termék, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Egyenlőre jó kis termék, aztán majd meglátjuk.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbic Acid

Egy viszonylag újabb, probiotikus összetevő, amit a Lactococcus lactis baktériumból nyernek. Az INCIDecoder szerint pozitívan befolyásolja a bőr külső rétegének a megújulását (a sebességét és a minőségét is), és elősegíti az egészséges védőréteget.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology