Ilcsi

Ár:   3390 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ansu, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2020. február 20.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók

A rózsaillatú kozmetikumok régóta a nők klasszikus csábító eszközei. A rózsaszirmokból és rózsaolajból készült testápoló táplálja, regenerálja és mélyen hidratálja a bőrt. A rózsaolajnak és kellemes illatának nemcsak a testre, de a lélekre is kellemes hatása van. Mindennapos használata rugalmassá és simává teszi az érdes, száraz bőrt.

tiffanyriti

2019. november 1.

Selymes, és puha lett tőle a bőröm, elmúlt a fájó, viszkető érzés. Hetente kétszer-háromszor használom és nekem napokig tart. Ha jól belemaszírozzuk a bőrbe még másnap is érezni, hogy puha és hidratált, mintha feltöltötték volna vmivel, olyan feszes, tömör érzés. Az illata valóban nem az a kimondottan édes rózsaillat, nekem is inkább olyan illata van, mint a Nagyimnál lévő vadrózsa bokornak gyerekkoromban. Tetszik a flakonja mert átlászós és látom, hogy mennyi van még benne, illetve a pumpás adagoló éppen annyit ad amennyire szükség van. Remek termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Gica81

2019. január 18.

Ez a testápoló nagyon szuper. A kezeim szuper puhák és bársonyosak lettek tőle.
A rózsaillat számomra érezhető és egyértelműen kivehető.
A nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig elég is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Ez a testápoló nagyon szuper. A kezeim szuper puhák és bársonyosak lettek tőle.
A rózsaillat számomra érezhető és egyértelműen kivehető.
A nagy kiszerelésnek köszönhetően sokáig elég is lesz.

kismadár

2017. március 10.

Nem kimondottan rózsa illata van, inkább ilyen gyógynövényes vadrózsás, mindenesetre én nagyon szerettem! :) Gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál.. Többet nem is nagyon tudok róla mondani, szerintem mindent tud, amit egy testápolónak tudnia kell. Szerettem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Flower1008

2016. december 20.

Az összetevői szépek!Szerintem az illata jó, valamint tetszik ez a pumpás megoldás. Sokkal jobban szeretem, ha nem kell egy krémbe ujjal belepiszkálni....de nincs az a "WOW" érzés, hogy én minden hónapba kiadjak érte kb 2500 Ft-ot, mivel minden nap kennem kell az egész testem, olyan száraz, így pedig hipp-hopp elfogy ez a 250 ml, pedig amúgy jó krém,de így nem újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

Powderpuff Girl

2015. szeptember 13.

Megveszek a rózsa illatért, de számomra a terméknek van egy kis gyógynövényes, mű illat beütése is, amit nehezen viselek el. Az illat valóban tartós, kissé túlságosan is. Mindenkinek más illat tetszik, valóban szubjektív vélemény, ezért nem vonok le pontot. A pumpás kiszerelés praktikus, megfelelően kinyerhető a testápoló. 2-3 pumpálás kell egy testrészre, nálam így gyorsan fogy. Kissé nehéz eloszlatni a bőrön, de ha beszívódik kellemes, puha tapintású lesz a bőr tőle, nem ragacsos, normál bőrömet megfelelően hidratálta. Hogy újra fogom-e vásárolni? Azt hiszem nem, bár nem csalódtam a termékben, de inkább egy másik fajta testápolót választok az Ilcsitől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

kissbarbara1990

2013. december 21.

Nem igazán rajongok a rózsa illatáért kozmetikumok terén,de ez a testápoló nagyon bejött! Gyorsan felszívódik és kellemes hosszantartó illatot hagy maga után. Hidratál rendesen és nem csak 1-2 órára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 21.

boglarka88849

2012. június 18.

Nekem tetszett az illata, nagyon kellemesnek találtam, a bőrömet puhábbá varázsolta, csak nehezen szívódott be; de a naturális volta ezt ellensúlyozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 18.

ansu

2012. május 9.

Sajnos az én bőrömet nem hidratálta úgy, ahogy szerettem volna. Elég sokáig kell bedolgozni a bőrbe, de aztán beszívja. Az illatával nem annyira vagyok kibékülve, de ez csak ízlés kérdése. Szerintem normál bőr ápolására tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

A cékla kivonata, melyet a kozmetikumokban természetes színezékként használnak.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.