Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KupaiVirag, Módosítva: 2016. április 4.

Kiszerelés:   50 ml és 125 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Víz-, zsír- és vitaminhiányos bőrre - a sárgabarack értékes hatóanyagaival.

zsancica8

2018. október 25.

Kedvenc hidratál arckrémem. Mesés az illata, jól beszívódik és kellően hidratál. Szembe kerülés esetén sem csíp. Nagyon szeretem az Ilcsi termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

Limadunia

2017. április 5.

Imádom az Ilcsi termékeket, az arcomra az arclemosót kivéve csak ezt használom. Ez a pakolás mennyei, érződik benne a rengeteg gyümölcs, puhít, frissít és feszesít. Én gyakran órákra magamon hagyom és a szemkörnyéket is gondosan bekenem vele!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 5.

Nanilia

2017. február 16.

Bejön. Végre nem egy műgyümölcs készítmény. Szereti a bőröm, nem pattog ki és nem pirosodik. Hidratálja és feltölti a bőrt. Heti egyszer teszem fel és kb fél órát hagyom. Először kádas fürdőzéshez kentem fel. A nagy relax közben totál elfolyt...külön lezelésként kell alkalmazni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

KupaiVirag

2016. március 20.

Imádom! A használati élménye valami fantasztikus, a zselés állaga és a sárgabarack illata olyan, mintha lekvárral kenegetném az arcom és kisebb, gyümölcshéjra emlékeztető darabkák vannak benne. Zsíros bőrűként mindig azt érzem, hogy a bőröm nem elég táplált a sok zsíros bőrre való, kicsit szárító termék miatt és sosem vagyok megelégedve a tapintásával, mindig érdesnek, száraznak érzem, nos, ezt a kis pakolást ajándékba kaptam és igazából nem vártam sokat, gondoltam, hogy más termékekhez hasonlóan el fogja zsírosítani az egész T zónámat, borzasztó lesz, ehhez képest igen nagyot csalódtam (persze kellemesen) amikor először kipróbáltam. A bőröm tényleg puha és rugalmas lesz, de közben nem zsíros,sőt, igazából nem érzem, hogy a bőrfelszínemen nagy mértékben változtatna, inkább a mélyen táplálásra helyezi a hangsúlyt ez a termék és szuperül működik. Hatalmas adag, nem tudom mikor fog elfogyni, de biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 20.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.