Ilcsi

Ár:   5190 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banoca, Módosítva: 2020. március 1.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A gyógynövények áldásos hatása mellett az ichtiol 11 csodás tulajdonsága segít a korpás-olajos szeboreás, aknés, érzékeny, gyulladásra hajlamos, rozáceás bőrön: keratoplasztikus, redukáló, érösszehúzó, szárító, antiszeptikus, fájdalomcsillapító, viszketéscsillapító, hámképző, antiszeboreás, antirozáceás, 20% fölött enyhén keratinoldó. A pakolás nyugtat, csökkenti a bőr gyulladt állapotát, összehúzza a pórusokat, és gyógyítja a sebeket.

Ár: 4200 vagy 3000 , Eladó: niomiode
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes v posta v foxpost
Ár: 4500 , Eladó: jena2000
Állapot: 125ml kimérve, Helyszín: Dabas vagy Gyál, fizetés: Posta,személyes átvétel

angyalka95

2021. március 9.

Egyik kedvenc pakolásom. Egy kicsit csíp az elején, de számomra megéri, mert 1 használat után is látok eredményt. Amikor problémásabb a bőröm, igazi csodaszer. Lehúzza a pattanásokat, összehúzza a pórusokat, de mégsem szárítja ki a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

floracska6

2020. október 17.

Nálam ez a No1. arcpakolás. Egyszerűen köszönőviszonyban sincs a drogériákban kapható más pakolásokkal, hatásban, állagban, illatban. Próbáltam már más termékeket de a legtöbb csak bezsírozta a bőrömet mint egy sűrű krém és alig lehetett lemosni. Ez szépen rászárad az arcbőrre és úgy fejti ki a hatását, végül le lehet húzni. Az illata nagyon megosztó ahogy látom, én imádom!
Mikor használtam sokkal szebb volt az arcbőröm és pattanásaim is ritkábban voltak, most újra elkezdem. Hátránya hogy csak kozmetikustól lehet beszerezni, illetve rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

tara95

2020. október 8.

Nem tetszik:

Az állaga. Elvileg vastagabban kenve lehúzható, de felesleges pocséklás, vékonyan is ugyanúgy hat, egyébként le lehet mosni. Zuhany vagy valami eszköz ajánlott.
A komplett darált gyep. Kérdem én, mégis minek? Nem radíroz, már rommá kiázott belőle minden, miért kellett benne hagyni? Persze, hogy azért, mert ,,organik" ,,természet" ,,egyélhódotvéddakövet". Parasztvakítás és még a fülemből is vakarhattam.
Az inci. Ujujujujujujuj. Szem becsuk, maszk felken, élvezkődik, nem elemez mert ennyi illóolajtól és alkoholtól be lehet állni.
Mint arckrém. Nope, ne, nem. Nem higítjuk vízzel és kenjük fel mint arckrémet, ez egy maszk, nem véletlenül kell eltávolítani. (Olvastam a régi vélemények között.) Egyébként a benne bulizó növényrengeteggel vajon mi lett....?

Ami NAGYON tetszik:

Az illata. Isteni, nyugtató citromfű, tökéletes relax és nyugalom.
A hatása. Alapos hámlasztás után került fel másnap este, jól összekapja a tág pórusokat és egységesít.

Összességében: km boxban szuper volt, el fogom használni heti 1x, de hogy teljes áron újraveszem-e, az kérdéses.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 8.

Nem tetszik:

Ami NAGYON tetszik:

Az illata. Isteni, nyugtató citromfű, tökéletes relax és nyugalom.

NyBetti

2020. augusztus 14.

A kozmetikusom szokta használni a kezelés végén pakolásként. Istentelenül csíp az első 2 percben (ebben az is benne lehet, hogy addigra elég rendesen meg van már dolgozva mindenfélével a bőröm), de utána kellemesen hűsítő érzés, és nagyon szépen összehúzza a pórusokat.
Otthon nem használom, megvan a saját rutinom, de nagyon jól tud esni mikor felkeni, és tényleg látványosan javít a pirosságon és a pórusok méretén.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Meli456

2020. július 30.

Egy-két használat után még nem lehet látni a hatását, de hosszútávon nagyon jól működik tág pórusú, mitesszeres bőrön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Kingus23

2020. június 17.

Az egyik kedvencem az 7gyógyfüves pakolás mellett.Szépen letisztított,Foreozott arcra szoktam felvinni nem túl vastagon.Heti egYszer használom,nekem megnyugtatja és feltölti a bőröm úgy vettem észre.Szépen le lehet húzni miután megszáradt,az illatát is imádom.Szépen összehúzza a pórusaim,a gyulladtabb pattanásokat nyugtatja.Bár felkebve kicsit csíp,de kibírható. Már jópárszor volt újravevős ,de továbbra is az marad 😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

lakeresztes

2020. május 27.

Karantén alatt rendeltem meg ezt a pakolást, gondolván most úgyis több időm lesz az arcápolással foglalkozni. Milyen jól tettem!! Fantasztikus ez a maszk, nincs vmi jó illata, de engem ez egyáltalán nem érdekel, mert nagyon sokat javított a bőrömön. A pattanásaimról szépen lehúzta a gyulladást, másnapra el is múltak. Próbálom rendszeresen használni, mikor érzem, hogy kezd problémásabb lenni a bőröm rögtön felteszem és élvezem, ahogy táplálja és valósággal újravarázsolja. Nem olcsó, de ennyit megér, ha az ember akár hónapokig sem tud kozmetikushoz menni a járvány miatt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Biuas0395

2019. május 28.

Kozmetikusom az Ilcsit hasznalja,nagyon szeretjuk ezeket a termekeket!
Azonnal leviszi a gyulladast,pirossagot hasznat utan.
Mi negyed orat szoktuk fent hagyni!
Gondolkozom rajta,hogy otthonra is vasarlok belole.
Igazi csoda szer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Kozmetikusom az Ilcsit hasznalja,nagyon szeretjuk ezeket a termekeket!
Azonnal leviszi a gyulladast,pirossagot hasznat utan.
Mi negyed orat szoktuk fent hagyni!
Gondolkozom rajta,hogy otthonra is vasarlok belole.
Igazi csoda szer!

csajreni

2019. május 24.

2019.01.06.
Ez egy csoda! :) Évente 2x járok arctisztító kezelésre (sajnos sokszor problémás a bőröm) és a végén mindig ilyen pakolást tesz rá a kozmetikusom (azaz még valami ilcsis pakolást belekever, de nagyrészt ez van benne). A hét elején arra jártam és beszaladtam hozzá krémért, kevert is ki nekem, így jött velem haza ez a kis csodaszer. Eszméletlen, hogy egyetlen használat után mennyire összehúzza a tág pórusokat, nem hittem a szememnek (pedig nekem elég tágak a pórusaim az orromon és az arcom két oldalán)! Mivel most is elég problémás a bőröm, így heti 2x tervezem használni alapos radírozás után. A kezelést minden este ilcsi ichtiolos korrektorral egészítem ki. Már 1 hét alatt látványos a javulás! :)
Én megelőlegezem neki egy 5 csillagot, mert tényleg szuper kis termék!
U.i.: Kövezzetek meg, de én imádom az illatát :)

2019.05.22.
Hát..újravettem a kicsikét! :) Viszont most már a legnagyobb kiszerelésben. Iszonyatosan imádom, csodaszer a pórusokra és a gyulladt pattikkal is felveszi a küzdelmet :)

U.i.: Gyönyörűen visszafogja az arc zsírosodását heti 2-3 használatnál! Nekem iszonyat zsíros a bőröm, de ez valami csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

2019.01.06.
Én megelőlegezem neki egy 5 csillagot, mert tényleg szuper kis termék!
U.i.: Kövezzetek meg, de én imádom az illatát :)

2019.05.22.

Inezke

2019. január 21.

A csipkebogyós arcradír használata után szoktam felkenni hetente egyszer. Az elején kicsit csíp, de utána megnyugszik a bőr. Nagyon hatásos, kevésbé lesz zsíros a használata után a bőröm és ez az egyetlen arcpakolás, ami tényleg összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

A fehér akác virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és tonizáló hatású összetevő.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0