Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Banoca, Módosítva: 2014. október 8.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A gyógynövények áldásos hatása mellett az ichtiol 11 csodás tulajdonsága segít a korpás-olajos szeboreás, aknés, érzékeny, gyulladásra hajlamos, rozáceás bőrön: keratoplasztikus, redukáló, érösszehúzó, szárító, antiszeptikus, fájdalomcsillapító, viszketéscsillapító, hámképző, antiszeboreás, antirozáceás, 20% fölött enyhén keratinoldó. A pakolás nyugtat, csökkenti a bőr gyulladt állapotát, összehúzza a pórusokat, és gyógyítja a sebeket.

Kiszerelés: 250 ml

Biuas0395

2019. május 28.

Kozmetikusom az Ilcsit hasznalja,nagyon szeretjuk ezeket a termekeket!
Azonnal leviszi a gyulladast,pirossagot hasznat utan.
Mi negyed orat szoktuk fent hagyni!
Gondolkozom rajta,hogy otthonra is vasarlok belole.
Igazi csoda szer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Kozmetikusom az Ilcsit hasznalja,nagyon szeretjuk ezeket a termekeket!
Azonnal leviszi a gyulladast,pirossagot hasznat utan.
Mi negyed orat szoktuk fent hagyni!
Gondolkozom rajta,hogy otthonra is vasarlok belole.
Igazi csoda szer!

csajreni

2019. május 24.

2019.01.06.
Ez egy csoda! :) Évente 2x járok arctisztító kezelésre (sajnos sokszor problémás a bőröm) és a végén mindig ilyen pakolást tesz rá a kozmetikusom (azaz még valami ilcsis pakolást belekever, de nagyrészt ez van benne). A hét elején arra jártam és beszaladtam hozzá krémért, kevert is ki nekem, így jött velem haza ez a kis csodaszer. Eszméletlen, hogy egyetlen használat után mennyire összehúzza a tág pórusokat, nem hittem a szememnek (pedig nekem elég tágak a pórusaim az orromon és az arcom két oldalán)! Mivel most is elég problémás a bőröm, így heti 2x tervezem használni alapos radírozás után. A kezelést minden este ilcsi ichtiolos korrektorral egészítem ki. Már 1 hét alatt látványos a javulás! :)
Én megelőlegezem neki egy 5 csillagot, mert tényleg szuper kis termék!
U.i.: Kövezzetek meg, de én imádom az illatát :)

2019.05.22.
Hát..újravettem a kicsikét! :) Viszont most már a legnagyobb kiszerelésben. Iszonyatosan imádom, csodaszer a pórusokra és a gyulladt pattikkal is felveszi a küzdelmet :)

U.i.: Gyönyörűen visszafogja az arc zsírosodását heti 2-3 használatnál! Nekem iszonyat zsíros a bőröm, de ez valami csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

2019.01.06.
Én megelőlegezem neki egy 5 csillagot, mert tényleg szuper kis termék!
U.i.: Kövezzetek meg, de én imádom az illatát :)

2019.05.22.

Inezke

2019. január 21.

A csipkebogyós arcradír használata után szoktam felkenni hetente egyszer. Az elején kicsit csíp, de utána megnyugszik a bőr. Nagyon hatásos, kevésbé lesz zsíros a használata után a bőröm és ez az egyetlen arcpakolás, ami tényleg összehúzza a pórusokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

VivienCs22

2018. december 7.

Ha valakinek problémás, pattanásra hajlamos a bőre, annak jó szívvel tudom ajánlani. Ahogy a kozmetikusom ajánlotta, egy alapos radírozás után szoktam felkenni, hagyom megszáradni, majd langyos vízzel lemosom. Utána a bőröm olyan, mintha feltöltötték volna. Persze csodát egy alkalom után ne várjon senki, de úgy vettem észre, hogy egy-két alkalom után szépen leviszi a gyulladásokat. Az illata elég erős, véleményem szerint olyan gyógyvizes, de egyáltalán nem találtam zavarónak, sőt megszokható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

candy28

2018. június 19.

Már közel sem olyan büdös, mint régen. Ez pozitívum. Nekem olyan szépen leszárítja a pattanásokat. Ki se kell őket nyomkodni. :) Engem sosem csípett. Én szeretem. Kozmetikusomtól szoktam venni, hát elég drága az a pici tégely, de sokáig elég. Ha kiszáradna, picit meglocsolom vízzel és újra tudom használni.
Jó kis szer. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Jó kis szer. :)

zoja

2018. június 2.

Ez egy jó pakolás, bár csodaszernek és nélkülözhetetlennek nem nevezném. Egyszer elhasználtam, újra nem vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Jujuci

2018. február 21.

Még tinikoromban pattis időszakban a kozmetikus kente rám nyomkodás után. Persze akkor azt sem tudtam mi az. Most kozmetikus hallgatóként újra összehozott vele a sors! <3 minden tág pórúsú, kifényesedésre hajlamos bőrtársamnak nagyon ajánlom! A szaga tényleg nem valami jó, de a hatása kárpótol. Pórusokat összehúzza, gyulladást leviszi, fényesedés 0. Heti 1x használom, túlzásba sem akarok esni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Ayani

2017. március 22.

Nekem egyfajta perverz örömet tud okozni, ahogy gyulladtabb időszakomban pár pillanatig csíp, mert tudom, hogy dolgozik. Amikor a kozmetikusom az arcom kitisztítása után felkeni, na akkor csillagokat látok. :) Az illata megszokható.
Összességében nagy barátom ez a pakolás, szépen lehúzza a gyulladásokat, összehúzza a pórusokat, sokkal szebb a bőrképem, amióta használom (kb. fél éve).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

thisisbeka

2017. január 23.

Gyulladáscsökkentő, pórusösszehúzó, nyugtató és igen kicsit szárító. A szaga a mocsárra emlékeztet :) De összességében nagyon hatásos, pattanásosabb időszakomban hetente 2-szer tettem fel ilyen pakolást, sőt régebben volt ecsetelős verziója, elég volt lefekvés előtt csak a pattanásra rátenni és másnapra eltüntette :) Valóban csíp, de nem vészes. Egyik kedvenc Ilcsim. 5/5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

zavive

2016. október 27.

A kozmetikus mindig ezt használja nyomkodás után, annyira csíp, hogy engem ezzel vallatni lehetne :) Ettől függetlenül jó kis termék, amit ígér, azt be is tartja!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Honey
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Közönséges diófa levelének kivonata. A CosIng besorolása szerint szövetösszehúzó, maszkoló (kellemetlen illat, íz semlegesítése), térfogatnövelő, tisztító, nyugtató összetevő.

A fehér akác virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és tonizáló hatású összetevő.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Az olajpala lepárlási terméke. A CosIng besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában. A Wikipedia információi alapján kénben gazdag összetevő, melyet gyulladásgátló, baktérium- és gombaölő tulajdonsága miatt 10-20%-os koncentrácóban olyan bőrbetegségek kezelésére is gyakorta használnak, mint az ekcéma és a pikkelysömör.

Szegfűszeg. A kozmetikumokban a szegfűszeg különböző részeinek olaját és kivonatát egyaránt használják. A CosIng a szegfűszeg különböző részeit illatanyagnak kategorizálja, virágának kivonata szövet összehúzó, tonizáló összetevő. Levelének kivonata hidratáló. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0