Image Skincare

Ár:   13 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   57 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: giudittina1978, az összetevőket feltöltötte: Edinita, Módosítva: 2022. április 21.

Ár:   13 500 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyhidratáló, enzimes, finom hámlasztó maszk stabilizált C-vitaminnal. A hámlasztással egyidőben feltölti a bőrt antioxidánsokkal, vitaminokkal és ásványokkal, melyek regenerálódási folyamataihoz és immunvédekezéséhez elengedethetetlenül szükségesek. Száraz, dehidratált, kezelésen átesett bőrre is használható.  Parabénmentes.

Ár: 500 Ft , Eladó: Greti97
Állapot: Új, Helyszín: Miskolc, fizetés: Posta, személyes átvétel, előre utalás.

christiety

2022. június 3.

Jó állagú hámlasztó, kellemes tapintású lesz tőle a bőröm, de nem tett vele csodákat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 3.

Dorcsi79

2022. május 17.

Mint mások is, este használom és éjszakára fent hagyom (2-3x hetente). Gyönyörű, puha lesz tőle a bőröm reggel. Nagyon kis mennyiség kell belőle, így igazán sokáig elég. Illata finom, állaga kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 17.

Vrnk

2022. április 29.

Imádom! Főleg mikor napsütéses idő van és félek erősebb hàmlasztót hasznàlni akkor vetem be, nagyon szép arcbőrt eredményez. A màrka ageless maszkjàval összekeverve is szoktam használni, nagyon kellemes pakolàst lehet készíteni, a bőröm mindig hálás érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

zszsani92

2021. június 15.

Imádom♥️ Az egyik kedvenc Image termékem. Fent hagyom én is éjszakára, mint már másnál is olvastam, változó heti 1x-2x. Szeretem benne, hogy egy maszk, de igazából olyan mint egy hidratáló nem hagy ragacsos érzést, még is ellátja a feladatát. Reggel én tapasztalom, hogy jobb minőségű a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

MartaH

2021. március 27.

Ez az a termék, ami kicsi finom adagokban segít szebbé, teltebbé, hidratáltabbá tenni a bört. Mivel már sok-sok bör elrontáson vagyuk túl, úgy gondolom, az ilyen termékek kiválasztása inkább jobb döntés, amik nem 1 alkalom alatt akarnak csodát tenni. Hiszen bele kell gondolnunk, mennyi kárt is okozunk a börünknek, amikor egy nap akarunk minden bör problémát megoldani.

Egyszer egy héten fent hagyom éjszaka, és reggelre csodaszép puha lesz a böröm. Van amikor lemosom kb egy óra után, mikor hogyan tartja kedvem. Újra vásároltam és szerintem sokszor még újra fogom! :)

Én egy jó ideje teljesen áttértem Image termékekre, és bánom, hogy nem tettem meg korábban. Aki nem elégedett a márkával, az csupán nem a számára megfelelö termékeket próbálta. Az én angyalom, Erika, Image mester kozmetikus segít nekem kiválasztani a termékeket és ahogyan változik a böröm, mindig alakítgatunk a termékpalettán. Soha még nem volt ilyen szép böröm, mint most, amit a kiegyensúlyozott életmódom mellett neki, a tippjeinek és az Image termékeknek köszönhetek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

Kornid

2021. március 20.

Ezt az arcmaszkot ajánlotta a kozmetikusom és gondoltam kipróbálom. Sajnos nekem nem tett csodát a bőrömmel, de rossznak sem mondanám, olyan semleges, így nem fogok újravenni. Az ormedic gél maszk változata (a zöld) számomra sokkal jobban bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

tetrus97

2021. február 21.

Nagyon jó!! Akárhányszor kiszárad vagy pirosodik az arcom, bekenem ezzel kb. fél órára, és utána gyönyörű puha, hidratált!
Heti egyszer elég használni, különben zsírosít!

Drága, már fél éve használom, és tekintélyes adagokat viszek fel belőle, de még mindig van belőle kb. 5 használatra elég. Aki vékonyan viszi fel, annak 1 évig is elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Heti egyszer elég használni, különben zsírosít!

Katuss_55

2021. február 19.

Nagyon jó, gyengéd hámlasztást biztosító maszk, otthoni használatra.
Nagyon puha, hidratált lesz tőle a bőröm! Újravásároltam többször is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

Nagyon jó, gyengéd hámlasztást biztosító maszk, otthoni használatra.
Nagyon puha, hidratált lesz tőle a bőröm! Újravásároltam többször is!

nveronina

2021. február 17.

Kedvenc krémem/maszkom. Az illata és az állaga is szuper, egy héten 2x használom, én egész este fent hagyom, reggelre pihe puha, üde és hidratált lesz a bőröm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

kati545

2020. október 28.

Minden Image Skincare termék véleményezésének az elejére leírom, hogy másfél éve már az arcomra csakis Image termékeket használok és havi rendszerességgel járok Image Skincare szakemberhez, aki csodákat művelt a bőrömmel. Bár elmondta már az elején, hogy az otthoni arcápolás 70%-ban segít a bőrömön és a szalonkezelés csak 30%. De rajongója lettem a termékeknek, mert tényleg csodálatos mindegyik.

Ezt a maszkot a karantén idején vettem. Akkor bezárta a szalonját a szakemberem és egy hetente otthon elvégezhető rutint állított össze nekem, ez volt az egyik lépés. A mai napig használom maszkként ugyanebben a protokollban, illetve most már elkezdte a szalonban a "durvább" peelingeket az arcomon és ez a maszk segít gyorsan visszaállítani a bőrömet a hámlás közben és után. Puha lesz tőle a bőröm, szereti ezt a maszkot, viszont nem fogom újra megvenni, mert amúgy más C vitaminos termék is van a rutinomban, ami nekem elég. De baromi jó a maszk, nagyon szeretem.

Most a téli időszakban azonban valóban jól jön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Most a téli időszakban azonban valóban jól jön.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.