Image Skincare

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   57 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2017. május 30.

Ár:   12 000 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mélyhidratáló, enzimes, finom hámlasztó maszk stabilizált C-vitaminnal. A hámlasztással egyidőben feltölti a bőrt antioxidánsokkal, vitaminokkal és ásványokkal, melyek regenerálódási folyamataihoz és immunvédekezéséhez elengedethetetlenül szükségesek. Száraz, dehidratált, kezelésen átesett bőrre is használható.  Parabénmentes.

Ár: 9000 Ft , Eladó: Kormios
Állapot: 2x használt, Helyszín: Budapest, ill. október végén Debrecenben is elérhető vagyok egy ideig, fizetés: Személyes átvétel, esetleg foxpost, de a szállítási költség (1000 Ft) a vevőt terheli
spannika

2019. október 11.

Nagyon jó termék! Szépen felpuhítja a bőrt és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Nagyon jó termék! Szépen felpuhítja a bőrt és szuperül hidratál.

evi14

2019. október 4.

Nagyon jo termek, az illata szuper, feissito. Az ara miatt ritkan veszem, de aki megteheti hasznalja, nem fog benne csalodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 4.

Anikoo215

2019. szeptember 24.

Nagyon szeretem, én is rajta hagyom egész éjszakára az arcomon, reggelre nagyon üde lesz és friss a bőröm ☺️ Ajánlom ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

Penge

2019. szeptember 17.

Ez egy világbajnok maszk, az az én nem mosom le, hanem egész éjjel mint egy éjszakai arckrém rajtam van. Vékonyan viszem fel, citrus-narancs illatú és reggel üde ,kisimult a bőröm, na és lemosáskor érzem, hogy extra puha és sima a bőrfelület. Abszolut nem irritál. Jó nagy kiszerelés, ha így használom. Biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

szandra0125

2019. július 27.

Ez az enzimes peeling egy csoda! Én az utasítás szerinti 30 percre hagyom a bőrömön, de a hatás így sem marad el! (Az itt olvasottak alapján megpróbálom legközelebb éjszakára is fent hagyni.) Piha-puha bársonyos bőr az eredmény! Folthalványításra véleményem szerint gyenge, de a nyári hónapokra tökéletes társam, hiszen kiváltja a retinolos és savas hámlasztóimat! Sok termékét próbáltam az IMAGE-nek, nem tudok bennük csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

vanoemi8

2019. május 27.

Egy Image kozmetikai kezelés után beszélt rá a kozmetikus, amit nem bántam meg.
Jön velem síelni, nyaralni, és otthon is heti egyszer előkerül, legtöbbször azután, hogy piszkáltam az arcom.
Van hogy csak 30-40 percig hagyom fent, viszont van hogy egy vasárnapi otthoni lustálkodáshoz egész napra fent marad, vagy csak pár óra után mosom le, az eredmény magáért beszél: puha, hidratált babapopsi bőr, ráadás az összetevők is nagyon szépek.
Nagyon szeretem, de nem szabad túltolni: ebben az esetben nekem zsírosodott tőle a bőröm, de ez nyaraláskor történt( amikor egész nap napvédővel kentem magam és este zuhanyzás után jött ő minden 2-3. nap.)
Jár az 5 csillag, mert szerintem az egyik legjobb maszk evör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Egy Image kozmetikai kezelés után beszélt rá a kozmetikus, amit nem bántam meg.
Jár az 5 csillag, mert szerintem az egyik legjobb maszk evör.

Gyalogkakukk

2019. március 26.

Az eddigi legjobb, amit próbáltam! Még csak mintám volt belőle, illetve a kozmetikusnál próbáltam 1-2 alkalommal, de biztosan beruházok rá, mert ez tényleg működik.
Érzékeny és problémás bőröm van. Felkenve picit csíp, de nem vészes és nem tart sokáig ez az érzés. Irritációt nálam nem okozott. Isteni az illata. Lemosást követően a bőröm valóban hidratáltabb, puhább, üdébb. Mintha az apróbb, szem körüli vonalakat is simítaná, valamint a pórusaimat is tisztítaná, finomítaná. Még a kinyomkodott pattanások helyét és a pigmentfoltokat is némileg halványítja, gyorsítja a problémák gyógyulását.
Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Csak ajánlani tudom! :)

hreka99

2018. december 15.

Csodákat tud művelni a néha már-már vörös arcommal. Pattanások körüli pirosságot eltünteti,elősegíti a sebek gyógyulását, lemosást követően sokkal frissebbnek, üdébbnek érzem és látom a bőröm. Száraz, dehidratált bőrre tökéletes választás, babapopsi arcot képes varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 15.

DiaM

2018. december 1.

Ez egy csodaszer. Én télen esti krémként használom amikor nagyon kiszárad a bőröm és szuperül feltölti. Valamint nem irritál ami nálam nagy szó. Sokáig elég, mert krémként nem kell sok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Jó termék, valóban fiatalítja a bőrt a hámlasztó hatásával és elég egy csepp belőle. Sűrű, kellemes narancsos illatú krém, amit az inkább vizesebb állagú hidratálómmal szoktam elkeverni és így esténként felvinni az arcra és nyakra utolsó lépésként. Nem kell lemosni mivel gyorsan beszívódik és keveset használok belőle, de reggelre sima és bársonyos lesz tőle a bőröm. A benne lévő C vitamin segíti a pattanás utáni sebek gyógyulását is.
Mivel keveset használok belőle hónapokig elég lesz.

Azért vonok csak le egy pontot, mert még mindig várom hátha lesz olcsóbb kategóriában még nagyobb csodaszer, de összességében ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Mivel keveset használok belőle hónapokig elég lesz.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Phytic Acid, Retinyl Palmitate, Superoxide Dismutase, Sodium Ascorbyl Phosphate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Ascorbic Acid, Retinyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Nátrium ribonukleinsav. Bőrkondicionáló hatású összetevő, mely segíti a bőr megújulási folyamatait.