Imperity

Ár:   650 Ft és 1380 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2017. január 19.

Ár:   650 Ft és 1380 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Tápláló, revitalizáló hajpakolás lenmag- és répakivonattal stresszelt, valamint gyakori technikai kezelésektől sérült hajra. Mély táplálást nyújt a száraz és törékeny hajnak. Répa kivonatával visszaállítja a haj rugalmasságát és puhaságát, lenolajjal pedig csillogóvá és kellemes érintésűvé teszi azt. Ideális technikai kezelések után, mivel a hajfestékre védő hatással van.

SzL

2018. január 15.

A Serical Latte Tejproteines pakolás helyett vettem most ezt. Szó szerint idézni tudom az oda írt véleményemet:
"Van hogy csak 3-4 percig hagyom a hajamon, van hogy akár 30 percig is kedv szerint. Valóban nem hidratál úgy mint 1-1 drágább, komolyabb termék. Viszont nekem borzasztóan könnyűvé teszi a hajam kifésülését, amiért nekem teljesen megéri. Mivel kevésbé hidratál így e mellé mindig használok argán olajat, biztosítva a megfelelő hidratálást. Nekem nem okoz további töredezést, elvékonyodást."
Konkréten nekem teljesen ugyan azt a funkciót töltik be ezek a termékek. Az illata nekem semleges elég krém szagú, a sárgás színével sincsen gondom. Örültem, egy kis változatosságnak.
Ár/érték arányban szerintem ez is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 15.

Ár/érték arányban szerintem ez is megéri.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract, BHT
Hidratálók: Propylene Glycol