Indola

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabbka, Módosítva: 2013. január 28.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Ez a mélyen ápoló luxus hajpakolás a hidrolizált keratin összetevő segítségével 3 dimenzióban hat a hajra az azonnali selymesen lágy és kifésülhető hajért.

Kiszerelés:  250 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

BoszorLany

2018. augusztus 29.

Nekem is az új termékcsalád van meg aminek fehér flakon designa van. Azt kell mondjam sajnos én se vagyok megelégedve vele :( Semmit nem csinál a hajammal, szálkás marad,talán kicsit puhítja, de az is annyira mint bármilyen másik snassz üzletben kapható gliss kur..... Nem ajánlom senkinek. Ki is dobom úgy ahogy van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kingácska0807

2018. február 28.

Az új termékcsalád van meg nekem,annak fehér a flakonja. Nem vagyok sajnos vele megelégedve. Elnehezíti a hajam. nem táplálja a végeket. Nem szép a hajam használat után, szálkásnak tűnik, pedig nem az. Az illata finom, csak emiatt kap 2 csillagot..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

loralora83

2018. január 29.

Remek termékcsalád, elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Remek termékcsalád, elégedett vagyok.

Elinor95

2016. november 18.

Nagyon elégedett vagyok vele. Jó ötlet volt megvenni. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Nagyon elégedett vagyok vele. Jó ötlet volt megvenni. Nekem bevált.

Kerdezo98a

2016. augusztus 11.

Tegnap vettem meg az itteni vélemények miatt,de sajnos nagyot kellett csalódjak mivel semmit nem csinál a hajammal,olyan mintha vízzel kenném be.Lehet több használat utan lesz hatása,bár nem hiszem.Az illata nagyon jó (testápolóra hasonlít) azert kap csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Cremelover

2015. október 13.

Évekig használtam nedves hajra, teljes hosszra.
Könnyen kifésülhető és kezelhető lett tőle a hajam, emelett pedig nagyon jó illata is van.
Talán strapabíróbb is lett, és kevésbé roncsolódott a hajam a használata mellett, legalábbis a keratintartalom miatt ezt feltételezem.
Ugyanakkor el is nehezítette frizurám, és gyakran ragacsos érzetem is maradt utána.
Aki a sprőd hajvégeit szeretné rendbehozni, hidratálni, hogy ne töredezzen, azoknak inkább hajvégápoló szérumokat/olajokat ajánlanék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Évekig használtam nedves hajra, teljes hosszra.

snowyfairy

2015. szeptember 13.

Nagyon jó termék. Illatra olyan, mint a Gliss-kur sárga flakonos hajápolója. De persze nem csak ezért szeretem, hanem azért mert jót tett az én kevés, vékonyszálú és szálkásodásra hajlamos hajammal. Láthatóan feltölti a hajszálakat és erősebbé teszi a hajat. Az ára meg nem is vészes 2200 Ft volt 250 ml. Ha elfogy biztosan újraveszem! Ajánlom mindenkinek ezt a terméket. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

adanita

2015. január 11.

Elég jó kis cucc száraz hajra, illatát is szeretem, egyik fodrászom ajánlotta régebben. A tégelyes, kiöblítendő verzió is ilyen jó hatással bír, csillagos ötös eddig nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 11.

daenerys9

2014. május 4.

Sokat segített a szőkített, elégetett, 10centis darabokban letörő hajamnak. Szerintem az ára sem vészes, 2 ezer ft és mérföldekkel jobb mint például egy gliss kur ami max pár 100 forinttal olcsóbb... Hajmosás után, vizes hajra használom és ennek köszönhetően néz ki valahogy, az amúgy vállalhatatlan hajam. Már lassan fél éve megvan, és még még mindig van az aljában pedig 3 naponta használom, mert nélküle nem is mosnék hajat. Száraz hajra fújva viszont tényleg nem jó, mert ott összetapadnak a szálak. Csak azért adok 4 pontot, mert nehezebben szárad vele a hajam. Egyébként pedig mindenkinek ajánlom akinek szétszőkített szénakazal a haja! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 4.

Judittttt

2014. január 20.

Nekem is 'katasztrófákat' élt át szegény egykor egészséges, hosszú, fényes hajam. Nem történt csoda ettől a cucctól ellenben jó drága volt. Tuti h nem veszem újra. Biztos ápolt vmit de nem eleget. Nem csodaszer, nagyon nem, sőt, összetapasztotta sokszor a hajamat, nagyon gyorsan fogyott nálam - és így sem hozta a várt hatást - és az adagolója borzalom, porlasztófejből kell spriccelni a rendesen krém állagú cuccot. Szóval én nem ajánlom aki csodát vár, nem fog csodát kapni ettől sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol