Indola

Ár:   5015 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   1500 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scisneros, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Normál

Tisztítja és segít visszaállítani a sérült haj természetes szépségét. A hidrolizált keratin 3 dimenzióban hat a hajra: aktívan helyreállítja a hajszálak kutikuláját, kortexét és mátrixát a fényes, erős, egészségesebb  kinézetű hajért.

Kingácska0807

2018. február 28.

Jó,hogy csak a 300 ml-et vettem. Nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Elnehezít, nem táplál. Száraznak érzem a hajam, még azután is,hogy befújom ugyanezen termékcsalád spray-vel. Nem fogom újravenni. Nekem pénzkidobás volt sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

loralora83

2018. január 29.

Fél éve használom a sampon/balzsam kombót és nagyon elégedett vagyok vele.
A hajam újra táplálttá tette, és mióta így kevésbé törik a vége, nőni is tud szépen lassan.

Természetes, hátközépig érő hullámos, sötétszőke hajam van, töredezésre erős hajlammal.
Mielőtt beszereztem ezeket a termékeket tejesen roncsolódott és száraz volt a drogériás termékektől, valamint a szakmámból adódó lelketlen fodrászok sütővasazásától. Igyekeztem természetes olajokkal kenni, amik egy idő után teljesen rárakódtak, és a végén hiába mostam, nem lett tiszta.
Professzionális javaslatra elmenekültem az #FK21-be, és elsírtam a problémám:) Ott ajánlották ezt az Indola Innova Repair Sampon + Balzsam családot (plusz mellé az Eleven Miracle Hair Treatmen-et, és a Lisap Ultimate Hajvasaló Spray-t).
Első használat előtt wu2 samponnal kimostam a hajamból az összes lerakódást, (kicsit kíméletlen megoldás, de ezek a termékek elég drágák voltak így egyben, mellettük ez a pár száz forintos, egyszeri megoldás tökéletesen bevált.) Utána használtam az Indola és egyéb új termékeket.

Már első mosás után csodálkozva és meghatódva tapogattam a hajam, mert visszatért a régi textúrája, puhasága és fénye. Azóta csak ezt a 4 terméket használom, csodát tettek a hajammal. Más professzionális terméket még nem használtam, de ezekkel maximálisan elégedett vagyok, megérik az árukat, mert jól bánnak a hajammal.
Mosás közben is nagyon lágy, selymes érzete van, már az is bizalomgerjesztő.

Ps.: 2017 végén új csomagolása lett, és az illata is megváltozott, amit kicsit sajnálok, mert a régi istenien lágy volt, most meg olyan tolakodó citrom-parfümos lett, de ettől továbbra is hűen használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Fél éve használom a sampon/balzsam kombót és nagyon elégedett vagyok vele.

Mosás közben is nagyon lágy, selymes érzete van, már az is bizalomgerjesztő.

butizs

2017. szeptember 11.

Zsíros hajra egyáltalán nem ajánlanám. Nekem már hajmosás, szárítás után lapul a haj, nincs tartása...két nap múlva vállalhatatlan. Erős illata van. A haj szerkezetének biztos jót tesz az extra keratin, de elnézve a fejemet nem túl bizalomgerjesztő...és drága is. Bár jól habzik azt el kell ismerni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Anemone01

2016. augusztus 7.

Jelenleg ezt a sampont használom, mert ettől nem nyikorog a hajam, de még keresem az igazit. Mosás közben eléggé puha.. :) Megfizethető áron van és kevesebb mennyiség is elég az átlagos samponokkal szemben. Ettől eddig nem találtam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

adanita

2015. január 11.

Jó kis sampon, jól habzik, kíméletes, sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 11.

Jó kis sampon, jól habzik, kíméletes, sokáig elég.

Sly_92

2014. október 2.

Még csak most kezdtem el használni, de nekem eddig bevált :) Az illata finom, jól tisztít és nem nehezíti el a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.

scisneros

2013. május 21.

2 évig használtam megszakítás nélkül, sajnos mintha hozzászokott volna a hajam :-( Nagyon szeretem! Az illata nagyon jó, olyan "tipikus fodrászos" illat. Javított a hajam állapotán

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Aminósav komplex. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, és barnító hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

A citrullin egy ún. alfa-aminosav. A kozmetikában bőrkondícionálóként használják. Valószínűleg hidratálószer, és néhányan tudni vélik, hogy az erekre is jó hatással van. A TruthInAging szerint azonban az utóbbi tények még némi klinikai alátámasztásra szorulnak.