Ingrid Cosmetics

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pzsofia, Módosítva: 2015. november 19.

Lelőhely:   százforintos boltok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Az Ingrid sminkalap a korrektor és a sminkalap forradalmi kombinációja. Az innovációs pgmentek minden bőrhibát elfednek, beleértve a megpattant hajszálerek és véredények nyomait, és a bőrpirosságot is, miközben egységes színt ad a bőrnek. Minden bőrtípusnak megfelelő. Egységes tónus a bőrnek és a sminknek, mely hosszantartú fedést biztosit.

Dincsi0315

2017. április 14.

Nemrég vettem, Debrecenben 1800Ft. Azt gondoltam, kell egy primer, ennek nem olyan vészes az ára sem, hát kipróbálom. Azért a zöldet választottam, mert elvileg ez az, amelyik mattít is. Igazából nem rossz kis cucc, az arc kipirosodásán valóban segít, de valami mégiscsak hiányzik, ezért levonok egy csillagot. A nap végére ő sem tud segíteni a zsíros bőrömön, de ebben már szinte semminél sem reménykedem. Kezdetben kijött rajtam egy-két pattanás, megijedtem, hogy ettől jöttek ki, elkezdtem még jobban odafigyelni az esti arctisztításra, így rendben van. Én azt mondom, érdemes kipróbálni, mert az összetevők nem rosszak, és a pihe-puha érzete megvan tőle az embernek. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

tara95

2017. március 29.

Miskolcon 1300 Ft. Az üvege nehéz, minőségi, plusz pont a pumpa, a kupak már gagyibb. Amit én várok tőle, hogy tartósabbá tegye a sminkemet, mivel a fényvédőm is elmegy primernek, így valszeg keverve fogom használni. Kap egy hármast aztán meglátjuk, hogy a szép Inci mit produkál.

Azt kell, hogy mondjam nem bántam meg. Igaz, hogy az innisfree se rossz de ez mégis csak egy sminkalap és mint ilyen, csodásan kivasal. Pórusok, egyenetlenségek, kis ráncok feltöltve, pihe-puha bőr és ami számomra az egyik legfontosabb, védi a bőröm a sminktől irritáció nélkül. A tartósságát igazán a nyári nagy melegben hozza majd ki. Egyébként direkt választottam a zöldet, valóban segít enyhíteni az arcom pirosságán, cseppet így fehérít is a mostani secret key bbvel együtt, de a purito amúgy is sötét picit, ha megérkezik, szerintem tökéletes lesz. Számomra nem jelentős a mattítása, nem is bánom, rosszul vagyok a full matt arctól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

pzsofia

2016. június 20.

4 csillagot kap, mert kicsit tőbbre számítottam tőle, de így is nagyon jó! A zöld színe miatt abban reménykedtem, hogy hatásosabban fogja elrejteni a piros pattanásokat, ám ez nem így van. Arra viszont, hogy egységes és matt színt adjon az arcnak, tőkéletes! Valamennyire még fed is és ha elég világos a bőröd, nem kell fölé púder vagy alapozó sem. Azoknak, akiknek sötétebb rányalatú a bőre, nem ajánlanám, hogy egyedül ezt használják.
Másik nagy pozitívuma számomra, hogy nem zsírosodik tőle a bőröm, pedig az enyém igazán hajlamos rá. A smink (esetemben pirosító) szépen megtapad rajta és kihozza a színét. Ez alapján gondolom, hogy a púderrel is szépen elvegyül.
Az ára kicsit húzós, úgyhogy megtartom különleges alkalmakra, bár...amilyen kevés kell belőle, akár minden nap is megérné használni.

UPDATE: Visszatértem felpontozni. A pattanásokkal továbbra sem tesz csodát, viszont nemrégiben volt egy vendégem (sminkelés) és felsütötte a nap az arcát elég látványosan. Bekentem ezzel az alappal és volt pirosság, nincs pirosság. :) Ugyanúgy tudtam sminkelni rá, mint normál esetben, szóval mégis tud valamit. Ajánlom azoknak, akik könnyen kipirosodnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.