Ingrid Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Alexaaa, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   százforintos boltok

xadriennx

2017. február 16.

Annyira bíztam benne, hogy engem érhet a megtiszteltetés, hogy behozhatom KM-ra ezt a terméket. Ugyanis nálam alap darab! *-*

A barnás-bézses paletta minden árnyalata a sminkem szerves része, a világosbarna színnel előszeretettel kontúrozok, mert nagyszerűen használható ilyen célra is.
Teljesen matt, imádom az intenzitását, ujjal, ecettel, applikátorral is nagyszerű eredményt ad.
Az ára pedig fenomenális! Csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Az ára pedig fenomenális! Csillagos 5!

Underbelly

2014. október 17.

Egy olyan palettát vettem, amiben fehér, szürke, fekete és két sötétebb kék árnyalat kapott helyet.
100Ft-os termékhez képest kifejezetten igényes a csomagolása, papír tokban, és masszív műanyag dobozban érkezik, letisztult, semmi csicsa. Ezért is tetszett meg, na meg azért, mert nincsenek benne csillámok. Márpedig elég nehéz ilyet találni.
Alapra próbáltam ki, száraz és nedves ecsettel is, így elég gyengén muzsikáltak, viszont aplikátorral (még inkább nedves aplikátorral) egész szép eredményt lehet elérni vele.
Rájöttem, hogy a festékeknek van egy felső "kérge" amit át kell törni, az alatt mász sokkal használhatóbb festék lapul. Nem porzik, nem pereg, építgetni is lehet valamennyire.
A szürke meg a világosabbik kék viszont így is, úgy is használhatatlan.
Tartósságról nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

A szürke meg a világosabbik kék viszont így is, úgy is használhatatlan.
Tartósságról nem tudok nyilatkozni.

Seszter

2014. január 27.

Azért vettem meg ezt a palettát mert végre egy olcsó, de nem csillogó szemhéjfestéket találtam. Ez az árkategória általában csak csillogó termékeket produkál, végre ez nem olyan. 700 Ft-ért jutottam hozzá.
A csomagolása tetszik, nagyon erős, strapabíró. Ahogy a kezedbe veszed érzed, hogy nem kell vele finomkodni. Ami a festékeket illeti már nem vagyok ennyire elégedett. Nagyon keményre préselték őket, én alig bírom felvenni ecsettel. Pigmentáltságuk is átlagon aluli. A színek elrendezését nem értem, mindenféle logika nélkül követik egymást. Sztem jobb lett volna ha sötétedő sorrendbe pakolják bele.
Mindennapi sminknek, csak hogy legyen valami a szememen elmegy, de semmi több.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Mindennapi sminknek, csak hogy legyen valami a szememen elmegy, de semmi több.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.