Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Káros összetevőktől mentes, 100% fizikai fényvédő speciális napraforgó formulával. Gátolja a zsírosodást, így matt hatást biztosít.

Ár: választható ajándék vásárlás mellé , Eladó: zagnes89
Állapot: pár alkalomra elég, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost
Maje

2019. október 21.

Krémes hatás, fehér színű. Arcra kenve fehér réteget hagy, jól el kell dolgozni és gyorsan. Hamar szárad. Nagyon jól mattít! Egy álom a zsíros bőrre. Sminklemosóval nehezen jön le, én arclemosó olajat használok (azzal lejön). Nem irritál, de tud szárítani kicsit, így kell krém alá. Egyedül a fehéres réteg miatt adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

anitaa17

2019. október 3.

Nagyon sűrű, erős fényvédő, amely egy vékony fehér réteget hagy maga után. Csak nagyon vékonyan érdemes felkenni, viszont zseniálisan véd. Nyaralás alatt használtam, nem oldódik le az izzadságtól és egész nap nem égett le az arcbőröm. Nem fénylik át, szépen mattít. Smink alapnak viszont nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Emma Woodhouse

2019. július 23.

Elhasználtam egy tubussal, mindennapos használat mellett kb. 3 hónapig volt elég. Nagyon jól mattított, nekem atomzsíros bőröm van, de állta a sarat. Hagyott egy enyhe fehér réteget, amit nem szerettem. Sminkalapnak viszont nem volt jó, az összes alapozóm száraznak tűnt rajta, kiemelt minden textúrát a bőrömön. El tudom képzelni, hogy száraz bőrre tervezett, hidratálós alapozók alatt jól működik, de miért hordana egy zsíros bőrű valaki ilyen alapozót? Az európai fényvédőket kenterbe veri, de most inkább a Bioré Aqua Rich fényvédőt szeretném kipróbálni, aztán meglátom, hogy visszatérek-e ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

plinka

2019. március 29.

Én az innisfree mild fényvédőjével együtt szoktam használni, amit egyébként jobban szeretek. (Télen nem nagyon használom, mert eléggé dehidratált a bőröm, inkább tavaszi-nyári darab.) Először bekenem a mild-dal az egész arcomat, utána a T-zónán megyek végig a no sebum-mal még egyszer, amiből nem szoktam sokat használni, hogy ne hagyjon fehér réteget, csak lemattítom vele. Tök lassan fogynak, egyébként. Én a mild fényvédőt konkrétan nappali krémként használom. Ha valaki további mattítást szeretne, ajánlom az innisfree no sebum blur primert, ami nálam szintén alapdarab. Ha még ez sem elég, jöhet fölé az innisfree no-sebum mineral powder. Én az utóbbit csak edzés után szoktam használni, hogy ne agyongyötört, hanem friss kinézete legyen a bőrömnek. Nagyon szeretem az innisfree termékeket. Áldás a zsíros bőrüeknek. Jó árban vannak, kiváló minőségűek és hosszú hónapokig kitartanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

sophiie

2019. március 18.

Update: Egész télen ezt használom, mert a T vonalam iszonyatosan olajos, így ezt szépen visszafogja. Alaposan el kell oszlatni a bőrön, mert néha fehér csíkok maradhatnak, amiket száradás után sehogy sem lehet eltüntetni. Valóban szárít picit, ha hidratálás nélkül kenem fel, akkor a bőröm húzódik alatta. A mattításra nincs panaszom, ezt remekül tudja. Az illatát idővel meglehet szokni, de jobb lenne nélküle. Sminkelni elég nehézkes rá, a CC krém és a korrektor sem mutat rajta szépen sajnos, olyan "öreg" kinézetet kölcsönöz. Összeáll rajta a smink a nap végére. Marad emiatt 4 csillag.

Körülbelül 4 napja használom, eddig nem okozott irritációt és a bőrömet sem szárította. Alá először is termálvizet fújok az arcomra, majd a G&G hialuronsavas szérumját használom. Az illata nekem nem tetszik és erős is, de napközben nem érzem és mások sem jegyezték meg, hogy éreznek rajtam valami furát, szóval gondolom elillan. :D Szépen mattít, kezdetben púderesen de azért a nap végére át tud fényesedni a T vonalam. Tetszik, bár picit féltem télre bevállalni a szárítása miatt, de eddig nincs rá panaszom. :) 1 csillagot az illata miatt levonok, de szuper termék , olcsó áron. Sminkelni tudok rá, nedves beauty blenderrel könnyen lehet rá dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

tyukanyo

2018. november 25.

Zsíros bőrre kiválló. Nem lesz teljesen mat egész nap a fejem de azt nem is szeretném. Nem úszik zsírban a fejem két óra után és még a nap végén is vállalhatóan nézek ki. Tényleg hagy maga után fehér réteget, de így télen hosszúujjúban nem tűnik fel hogy az arcom világosabb pár fokkal. Tudtam rá alapozót is tenni, nem csúnyított a végeredményen. Nagyon tetszett hogy felkenés után kisimította az arcbőrömet és olyan szép sima bőrképem lett tőle. Felkenés után púderes állagúvá szárad meg az arcon.
Szerencsére nem fulladt alatta a bőröm és pattanásokat sem okozott.
Az egyedüli negatívum az illata. Szerintem borzasztó kellemetlen, de megszoktam. Inkább elviselem az illatát mint szeretem
Extra fehér és zsíros bőrű embereknek ajánom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Szerencsére nem fulladt alatta a bőröm és pattanásokat sem okozott.
Extra fehér és zsíros bőrű embereknek ajánom.

Akara

2018. szeptember 2.

Imádom ezt a fényvédőt. Teljesíti a mattítási elvárásaimat, vagyis, hogy nem úszik zsírban az arcom, még egy hosszú, izzasztó nap után sem, de nem is fénytelen a bőröm. Jól kenhető, el lehet oszlatni úgy, hogy ne legyen foltos. Valóban hagy fehér réteget, de nekem annyira világos a bőröm alapból is, hogy ez nem zavaró. Simán fél teáskanálnyit feldobok mielőtt mennék valahova. Rásminkelni kicsit nehezebb, de abszolút megoldható jó minőségű alapozóval és ecsettel/szivaccsal. Illetve por állagú alapozóval a legjobb. Ki fogok próbálni télen egy másik Innisfree-t is, mert ez szerintem a hidegben azért már szárítani fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

adree861030

2018. augusztus 14.

Tökéletes lenne a zsíros bőrömre, csak sajnos fehér réteget hagy a kreol bőrömön. De még így is öt csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

rocketdog

- nem csípte a szememet, pedig a környékére is kentem
- nem okozott semmiféle irritációt, pattanásokat
- hihetetlenül selymes, puha érzetet hagy maga után a bőrön
- újrakenhető, nem kopik le az alsóbb réteg
HA KIS MENNYISÉGET KENÜNK A BŐRÜNKRE!
Viszont fényvédőből rengeteg kell. Ha vastagon kenem fel, akkor viszont nagyon feltűnően fehér. Tovább már képtelenség eloszlatni a bőrön, marad a hullaszín. Ezért nem szeretem használni, max itthonra.
És nagyon szárít, ezért sokat kell alá rétegezni, hidratálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

EZ A FÉNYVÉDŐ SZUPER:
- nem csípte a szememet, pedig a környékére is kentem
- nem okozott semmiféle irritációt, pattanásokat
- hihetetlenül selymes, puha érzetet hagy maga után a bőrön
- újrakenhető, nem kopik le az alsóbb réteg
HA KIS MENNYISÉGET KENÜNK A BŐRÜNKRE!
És nagyon szárít, ezért sokat kell alá rétegezni, hidratálni.

Tindelou

2018. július 28.

Ez a kedvenc fényvédőm, főleg nyáron. Két három félét szoktam felvinni az arcomra, mert úgy vettem észre, hogy a különböző textúrák miatt könnyebben “ beszívódik”, márha ez a mennyiség be tudna szívódni. Szóval ez a hármadik folyékony réteg, és erre korrektor, bronzosító kerül fel és a tetéjére még púder fényvédő, és kész is. Így az ezer fokban sem folyik le. Újravásároltam, és még fogom is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Methicone, Stearoyl Inulin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Stearoyl Inulin, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Stearoyl Inulin
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!