Innisfree

Ár:   $3   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml, 1 db, 3 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dzsanki, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. május 23.

Ár:   $3
Kiszerelés:   3 ml, 1 db, 3 ml
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

3 lépéses kezelés a mitesszerek eltávolítására:

Az 1. lépés megnyitja a pórusokat, hogy a mitesszerek könnyen hozzáférhetőek legyenek.

A 2. lépés eltávolítja a mitesszereket.

A 3. lépés összezárja a pórusokat.

Jeju vulkáni hamut tartalmaz.

yokkoa

2019. május 9.

Engem sem győzött meg, inkább azt éreztem, ebbe belefutottam. Bár a pórusaimat tényleg gyönyörűen és tartósan (aznapra) összehúzta, plusz zéró sminkátfénylés. De nem tisztította ki eléggé, és feleennyiért 3 darabot ad az essence (3 alkalomra), az szebb munkát végzett. Azt mondjuk nem bántam meg, hogy megrendeltem, esküvőre mentünk és elmókáztam vele, de nem venném újra. Tök drága és macerás, kétes eredménnyel (ki tudja, a fenti dolgok mekkora hányada tudható be ennek, ugyanis kész szeánszot tartottam aznap szépészkedésből xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

monike

2016. augusztus 6.

Nagy kedvencem az Innisfree púder és arclemosó, de ez a tapasz nem győzött meg...jó-jó, tényleg tisztábbak lettek a pórusaim, de nekem túl macerás a dolog, és folyamatosan lecsúszkált az orromról az első és a harmadik lépésnél használt cucc..úgy általánosságban azt vettem észre minden pórus tisztító tapasz után, hogy utána sokkal hamarabb "telítődnek" a pólusaim, mint mikor nem használtam őket...tudom, irreális; de én ezt tapasztaltam:-S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

dzsanki

2016. május 1.

Kipróbáltam már életemben pár mitesszer eltávolító orrtapaszt, de eddig ez az első, ami tényleg hatékony, és nem a 'kicsit utána kell dolgozni' kategória. Szerintem a titka az első lépésben rejlik: a csomag egy olyan orrtapaszt rejt, ami át van itatva valamilyen folyadékkal, ami megnyitja a pórusokat. Így nem kell áztatni, gőzölni, aztán nyomkodni. Tényleg működik. A részletes leírás pontosan tartalmazza, hogy hogyan kell használni. Az első lépéssel már kijönnek mitesszerek, ezeket csak simán le kell törölni. Ennél a pontnál jegyzem meg, hogy nekem már ekkor tisztább lett a bőröm, mint a szokásos egy lépéses orrtapaszok használata után. A második lépés megegyezik a sima orrtapaszok használatával, azaz a bőrt be kell vizezni, és fel kell tenni a tapaszt. Ez szedi ki azokat a mitesszereket, amelyek az első lépés során nem jöttek ki. Miután leszedi az ember, látszik, hogy mi ragadt bele. És ennél tényleg ott van. :) A harmadik lépés már csak bőrnyugtatás, pórusösszehúzás. Az egész művelet 45-60 perc, mivel mindhárom tapaszt 15-20 percig kell alkalmazni.
A személyes tapasztalatom abszolút pozitív: a bőrömet teljesen kipucolta, de nem irritálta, nem lett vörös, sebes, csak szimplán szép tiszta. A gyártó oldalán elég drága a termék, 3 dollár, ami szerintem sok egy ilyen tisztításért, viszont vannak oldalak, ahol fele ennyiért meg lehet venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

PVP 0 0

Kaolin 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!