Innisfree

Ár:   $15   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   $15
Kiszerelés:   100ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez az agyag maszk összehúzza a pórusokat, eltávolítja a faggyút, leradírozza az elhalt hámsejteteket, mélyen tisztítja a bőrt, javítja a bőrtónust, hűsítő hatású.

Ár: 4 200 Ft , Eladó: Laylie
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy Foxpost / Posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Stella1993

2021. március 6.

A 2x-es verzió van meg, és nagyon bevált. Már régóta kerestem olyan agyagos maszkot, amelyik valóban segít eltüntetni az orromon lévő mitesszereket (legalábbis kitakarítani a pórusokat). Ez eddig a legjobb, és valószínűnek tartom, hogy maradok is ennél, ha elfogy akkor mindenképp újra fogom vásárolni. Első lépésként felrakok egy BHA-t a kényes területre, majd 20-30 perc után felkenem ezt, és ha megszáradt akkor jó alaposan lemosom olajos lemosóval. Így szinte mindent kitakarít :D Az illata nagyon gyenge, az állaga tipikus agyagos állag, az ára kicsit borsos, de ha a mennyiségét nézzük, akkor nagyon sokáig elég egy tégely. Szerintem jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

almaanna

2020. december 6.

Még régebben vettem, és akkor el is használtam az egész tubussal, de semmilyen változást nem észleltem. Kicsit fura állagú is lett a bőröm használat, valahogy nem ragacsos de mégis tapadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 6.

tonic

2020. augusztus 23.

2020.jun. 8.
Nekem is a kétszeres van.Sűrűbb,de könnyű felvinni,sokat szépült a bőröm. Mitesszerek,tág pórus javult,összhatás javult, jól tisztít,mivel belenyúlni nem akarok,kis spatulával szoktam kivenni egy kis mennyiséget. Nagyon jó,nem bántam meg,h megvettem. Biztosan újra fogom venni.
Update
Nagyon megszerettem,ebben a melegben igazi felüdülés ezzel "tisztítani" a bőröm,remélem nem fogy ki azelőtt,hogy újat tudnék rendelni.. A javulásban sok szerepe van ennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 23.

2020.jun. 8.
Update

SzapiAnna

2020. augusztus 9.

Nekem is a kétszeres verzió van meg. Szépen kiegészíti az arcápolási rutinomat. Hetente kb 2x használom. Könnyen kenhető, egyenletesen szárad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Lexy00

2020. április 15.

Szuper ez a maszk, nekem a 2x verziója van meg. Az eddig próbált agyagos maszkok rendszerint teljesen szétszárították a bőrömet, így noha szerettem volna használni őket, nem igazán váltak be. Az innisfree maszkja viszont tökéletesen működik. Minimális szárító hatást tapasztaltam, de megfelelő hidratálással ez teljesen kezelhető. Heti egyszer ( ha nem felejtem el) a megtisztított arcromra szoktam felvinni az ujjaimmal, a tégelyből pedig egy kis műanyag spatulával veszek ki a maszkból. Nagyon kevés mennyiség elég belőle és jól kenhető. Vékonyan szoktam felvinni és kb 5-8 perc után le is mosom. A lemosása egyszerű, általában hajmosás előtt használom a maszkot, majd a zuhanyban öblítem le az arcomról. Használat után érezhetően tisztább, puhább a bőröm. A hűsítő hatás szerintem minimális, alig észrevehető nekem. Az orromon lévő mitesszerek elleni küzdelem miatt vettem elsősorban, ami így kb 2-3 hónap használat után már látszik, de fontos megjegyeznem, hogy heti 2x hámlasztok is BHA-val.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

muszika

2020. január 5.

Nekem is a 2x változat van meg, minden túlzás nélkül mondhatom, hogy csodát tett a bőrömmel. Pattanások és mitesszerek terén is szuperül teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

cattitude

2019. április 20.

nekem a 2x verzió van meg, ami még ennél is erősebb hatású elvileg. jó cucc egyébként, sűrű, de könnyen kenhető, szerintem lemosni sem nehéz. nem szárítja agyon az arcom, de szépen mattítja a bőrt. egyedül a dióhéjdarabkákat nem szeretem benne, de hálistennek nem karistol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Verena

2019. január 9.

Jó áron nagy mennyiséget kapunk. Az állaga elsőre nagyon furcsa volt és nem túl szimpatikus, de hamar rajöttem, hogy igazából nagyon jó, mert iszonyatosan könnyű kenni és kevés elég belőle :) szépen mattít. Igyekszem heti egyszer használni, ha nem felejtem el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

vombatvasarnap

2018. október 14.

Első agyagmaszkom. Eddig haromszor hasznaltam, hetente 1 alkalommal. Nagyon kellemes erzes hasznalni. Husito hatasu, ugyhogy hidegebb idoben nem esik annyira jol feltenni. SZuper allaga van, konnyu egyenletesen felvinni. Nehezkes a lemosasa kicsit, de elviselheto. Hasznalat utan ugy erzem, hogy szebb lett tole a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Tlanka

2018. június 20.

Egyszerűen imádom! A legjobb arcmaszk amit eddig próbáltam: szépen kenhető, felfrissíti a bőrt, egyáltalán nem szárítja a száradásra nagyon hajlamos kombinált bőröm, és a folyamatos használat mellett (heti 1-2) mostmár így 1-2 hónap után(most vagyok kb a felénél) látom a különbséget az arcomon. Együtt használom a volcanic pore lemosóval, nagyon sokat tisztult azóta a bőröm. Egyedüli hátránya, hogy belenyúlkálos, és mindig bemegy a körmöm alá, ezért kicsit pazarlónak érzem, meg nem is annyira higiénikus. De korrigálni lehet ezt egy kis spatulával vagy valamivel. Illetve valóban nehéz kicsit lemosni, én egy benedvesített törülközővel szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Citrus Unshiu (Satsuma Mandarin) Peel Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

A Satsuma mandarin héjából nyert kivonat. β-cryptoxanthint és β-karotint tartalmaz, ezenkívül flavonoidokat és más értékes anyagokat. Az eddigi kutatások alapján hatékonyan gátolja a tirozináz aktivitását (bőr hiperpigmentációjáért felelős enzim), ezáltal halványítja a sötét foltokat és a hiperpigmentációt. Ezenkívül tartalmaz antioxidáns alkotóelemeket is, amelyek hasznosak lehetnek a bőr számára az UV-sugárzás káros hatásaival szembeni védelemben.

PVP 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.