Innisfree

Ár:   $15   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: iamzso, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   $15
Kiszerelés:   100ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Ez az agyag maszk összehúzza a pórusokat, eltávolítja a faggyút, leradírozza az elhalt hámsejteteket, mélyen tisztítja a bőrt, javítja a bőrtónust, hűsítő hatású.

cattitude

2019. április 20.

nekem a 2x verzió van meg, ami még ennél is erősebb hatású elvileg. jó cucc egyébként, sűrű, de könnyen kenhető, szerintem lemosni sem nehéz. nem szárítja agyon az arcom, de szépen mattítja a bőrt. egyedül a dióhéjdarabkákat nem szeretem benne, de hálistennek nem karistol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

Verena

2019. január 9.

Jó áron nagy mennyiséget kapunk. Az állaga elsőre nagyon furcsa volt és nem túl szimpatikus, de hamar rajöttem, hogy igazából nagyon jó, mert iszonyatosan könnyű kenni és kevés elég belőle :) szépen mattít. Igyekszem heti egyszer használni, ha nem felejtem el :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

vombatvasarnap

2018. október 14.

Első agyagmaszkom. Eddig haromszor hasznaltam, hetente 1 alkalommal. Nagyon kellemes erzes hasznalni. Husito hatasu, ugyhogy hidegebb idoben nem esik annyira jol feltenni. SZuper allaga van, konnyu egyenletesen felvinni. Nehezkes a lemosasa kicsit, de elviselheto. Hasznalat utan ugy erzem, hogy szebb lett tole a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Tlanka

2018. június 20.

Egyszerűen imádom! A legjobb arcmaszk amit eddig próbáltam: szépen kenhető, felfrissíti a bőrt, egyáltalán nem szárítja a száradásra nagyon hajlamos kombinált bőröm, és a folyamatos használat mellett (heti 1-2) mostmár így 1-2 hónap után(most vagyok kb a felénél) látom a különbséget az arcomon. Együtt használom a volcanic pore lemosóval, nagyon sokat tisztult azóta a bőröm. Egyedüli hátránya, hogy belenyúlkálos, és mindig bemegy a körmöm alá, ezért kicsit pazarlónak érzem, meg nem is annyira higiénikus. De korrigálni lehet ezt egy kis spatulával vagy valamivel. Illetve valóban nehéz kicsit lemosni, én egy benedvesített törülközővel szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

verabaranyi93

2018. január 20.

Szuper maszk. Elsőre furcsa volt a sűrű állaga, de egyszerűen kenhető, gyorsan megszárad, utána pedig szép tiszta és matt bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

cherry19

2017. október 20.

Shaaanxo ajánlására vettem meg és nagyon szeretem!
Korábbi maszkjaimmal sose éreztem úgy, hogy hűdenagy hatásuk lett volna a bőrömre, de ez határozottan jó dolgokat művel velem.
Egész jól tisztítja a pórusaim, egyenletesebbnek és puhábbnak érzem használat után a bőröm és az állaga is tetszik, könnyen oszlatható.
eBayről rendeltem és szerintem fogom is még, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 20.

Shaaanxo ajánlására vettem meg és nagyon szeretem!
eBayről rendeltem és szerintem fogom is még, ha elfogy.

fokid1

2017. augusztus 14.

Nagyon nagy kedvenc lett kb kéthetente egyszer használom vagy ha úgy érzem szükségem van rá. Először is a csomagolása nagyon tetszik, a beltartalom meg még ennél is jobban. Nagyon kevés is elég, mert nagyon szépen és egyenletesen el lehet kenni a maszkot szóval az az érzésem, hogy sosem fogom elhasználni. Kb 10-15 perc alatt megszárad ez alatt az idő alatt nem csíp nem irritál, lemosáskor egy vizes szivaccsal először felpuhítom, hogy utána egyszerűbben le és kíméletesebben le tudjam mosni. Nagyon puha bőrt hagy maga után mióta használom tisztábbnak érzem a bőröm.
Én egyébként a Jolse-ról rendeltem ( ahogy a koreai kozmetikumaim nagy részét) 10$ környékén, szóval ár érték arányban abszolút megérte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

ravadri

2017. május 18.

A T vonalban zsíros és tág pórusú a bőröm, de ez a maszk nagyon hatásos. Heti 1-2 alkalommal használom a problémás területen. Szépen tisztítja a bőröm és a pórusokat is láthatóan összehúzza. Nagy adag, így jó sokáig elég lesz majd. Ajánlom kipróbálásra, mert szerintem ez egy szuper termék a tág pórusú bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Kaha91

2016. december 29.

UPDATE:egyszerűen szuper ez a termék, és nagyon kevés is elég belőle, már az arclemosóját is megrendeltem.
Heti egyszer általában vasárnap a nagy "szépülés" keretében szoktam használni. Szerencsére nem problémás a bőröm, de ha ezt használom és van egy kis ,olyan mintha halványítaná, valamint olyan bársonyos és puha lesz, hogy legszívesebben minden reggel ezzel a maszkkal indítanám a napot. :)
Sűrű az állaga, de könnyen terül az arcon, általában 10-15 perc alatt megszárad, van hogy tovább is rajtam marad. Nekem a lemosása macerás kicsit, de egy kialakítottam magamnak a vizes törölközős eljárást, így már ez sem okoz problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

GNóri

2016. szeptember 27.

Az állaga nagyon meglepett, elég sűrű, nehezen kenhető, lassan is száradt meg. Puha és selymes lett tőle a bőröm, viszont a tisztító hatását nem igazán vettem észre. Még barátkozunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Trehalose, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Mannitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
PVP 0 0

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.