IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kencefice, az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. február 22.

Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Száraz

Az IsaDora B.B. Cream vékony rétegben báziskrémként használható a normál alapozó alá. SPF12-es fényvédővel ellátva, mely megóvja a bőrt a nap káros sugaraitól, valamint a mesterséges UV sugárzások ellen is véd. Minden bőrtípusra ajánljuk: az IsaDora termékek minden esetben illatanyagoktól mentesek, klinikailag teszteltek.

Aktív összetevők:

• Olus olaj: növényi olaj, gazdag textúrája kiválóan hidratál.
  • Camelina mag-olaj (Gold of pleasure): Omega 3 zsírsavban gazdag, öregedés gátló hatású, és a bőr rugalmasságát is javítja.
  • Tocopherol: E-vitamin, antioxdáns hatás.
  • 3D polimerizáló hatás: szilikon polimerek és aminosavak. Hatásukat a feszesítés, ránctalanítás és optikai feltöltés során fejtik ki.

Missglamorazzi

2016. május 7.

Nekem már az újabb csomagolásban van meg, amihez kis pumpa is van - ennek örülök is, mert higiénikusabb. BB krémhez képest nagyon szépen fed, és valóban egységesíti a bőrtónust. Habár csak 15 faktoros a fényvédő benne, az is jól teljesít - mikor egy egész délelőttöt ültünk a Tiszaparton a barátnőmmel, az ő arca nagyon piros lett,kicsit leégett, míg én semmit nem tapasztaltam, és csak ez volt rajtam. Nyárra szuper :) Nagyon szerettem a Maybelline BB krémjét, amit már sajnos sehol nem látok a polcokon, úh örülök, hogy ezt megtaláltam (bár az ára lehetne kevesebb is). Ajánlani tudom, aki nyárra szeretne valami könnyűt, amitől mégis nagyon szép lesz a smink alapja :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Juger

2013. október 22.

Nagyon elégedett vagyok vele, fél éve használom. A fedése enyhe, mégis szép lesz tőle az arcom, a pigmentfoltjaim sem feltűnőek. Száraz a bőröm, de külön alákrémezést mégsem igényel. Ha elfogy, újra venni fogok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

Essie

2012. november 2.

Mintát kaptam belőle, sajnos kicsit sötétebbet, mint kellene, de azért még elmegy. Ez az első BB-krém, amit használok, igazából nem is tudom, mit kellene, hogy várjak tőle, de kellemes az állaga, jól kenhető, nem irritál. Tulajdonképpen alapozó helyett használom, és "rakok" rá púdert (szintén Isadorát). Kb. másfél hete használom, de nem érzem úgy, hogy ez nekem kellene, de attól még másnak jó lehet. Ha valaki szeretne jó minőségű BB krémet használni, annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 2.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.