IsaDora

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: greengirl115, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   Douglas

Dúsító szempillaspirál.

Termékteszt: IsaDora Extra Volume Build-Up szempillaspirál

Kajla

2018. augusztus 9.

Én nagyon imádom ezt a spirált. Eleinte kicsit sok festéket vesz fel, de ez hamar elmúlik. Simán lehet vele műszempilla hatást elérni, nekem ha két rétegben van, akkor tökéletes.
Minden napi spirálnak, de a különlegesebb napokra is csaj ajánlom.

+nekem a vízálló nem jött be

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Minden napi spirálnak, de a különlegesebb napokra is csaj ajánlom.

+nekem a vízálló nem jött be

kisanna20000

2017. február 16.

vegyes érzelmeket táplálok a termék iránt... nekem a waterproof verzió van meg és barna színben. nagyon szép,hosszú szempilláim lesznek viszont a nap végén amikor a lemosásra kerül az sor valahogy sose akar lejönni rendesen. ilyenkor sokat szenvedek vele...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 16.

Barbika4

2016. február 9.

Egyik nap tökéletes, utána meg tiszta festék az egész fej. Több a jobb napok száma, nálam akkor közelítni a műszempilla hatást. 5 csillag, mivel higiénikus, és amúgy is szeretem a rétegezést.

Friss 2 hónap használat után: (nov.9)
Szinte minden hétköznap használom, még nem tűnik úgy, hogy kifogyóban lenne. Ami problémám volt vele, kb 2-3 hét alatt megszűnt, azóta annyi festék megy fel csak rá, hogy szépen befedi az egészet, de nem ül meg a keféjén.
Ár-érték arányában nekem hozza amit elvárok egy spiráltól, így emiatt még mindig távol tudom magam tartani a high end vonaltól.

Friss: még mindig van benne festék, ha ügyeskedek, szép végeredményt tudok vele elérni. Az elmúlt egy hónapban próbáltam keresni az utódjat, de a tesztek annyira nem gyűztek meg magasabb árkategóriánál sem. Szerintem ha vennék egy pillagöndörítőt, továbbra is jó páros lehetnénk egy új tubussal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Friss 2 hónap használat után: (nov.9)

erika81

2015. július 9.

Megadom neki az 5 csillagot!
Amíg el nem fogyott végig tökéletes volt! Dús, hosszú, fekete szempilláim voltak tőle. Imádtam! Egyenlőre van még pár spirálom tartalékban, de be fogom szerezni teljes méretben is! :)
2015.05.30
Mintám van belőle. Ami először meglepett, hogy a minta 6 ml!
Szép fekete színe van. Egységesen vonja be a pillákat. 2-3 rétegben használom, így elég jól dúsít.
A lemosásnál kicsit tovább kell rajta hagyni a vattakorongot mint más spiráloknál, de óvatosan szépen le lehet mosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 9.

Megadom neki az 5 csillagot!
2015.05.30
Mintám van belőle. Ami először meglepett, hogy a minta 6 ml!

senskin

2015. május 2.

Kezdjük azzal, hogy csomagolva van, így már más nem bonthatja meg használatra, ami egyrészt sterillé teszi, Másrészt meg később romlik. Tulajdonképpen, ez egy építhető spirál, de építés nélkül meg nem működik. Dús, egyenletes pillákat csinál, nem túlságosan feltűnő, nem túl erős, nem hatalmas pillákat csinál, de amit ígér azt betartja. Nekem tartós és nem kopik le, nem irritál. Egy nappali sminkhez ideális, nem mű a hatás, olyan kellemesen gyengéd pillákat gyárt. Egy bulizós, nagypillájú sminkhez ez azért kevés lenne, de kinek kell az? Hiszen, nem mindegyikünk szereti...
Összességében, ez egy jó spirál, de azt nem mondom, hogy csak ezt fogom venni. Próba szerencse...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

storm28.oe

2014. december 28.

Mini valtozatban van meg a spiral.Nagyon jol hasznalhato a kefe,egyenletesen es szepen bevonja az osszes pillamat.Sűrű,megsem csomosodik felvitelkor.Nem pereg,nem maszatol.Nagyon jo termek-eri az arat abszolut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 28.

Michelle

2014. október 16.

A metál piros-fekete csomagolású változat állandó darab lett a felszerelésemben. Én is a Douglas box mini termékével kezdtem az ismerkedést, azóta rendszeresen újraveszem. Szép sűrű, bársonyosan fekete pillákat ad, nem tapasztja össze őket, nem csomósodik, az én pilláimról nem is pereg, sőt, ami külön öröm, a pilláim sem peregnek vagy törnek tőle. A hatás egy-két rétegben is látványos, de nem nevetségesen eltúlzott vagy póklábas. Mivel a szememhez - a vágásához, a méretéhez - tökéletesen illeszkedik, nagyon megszerettem a kefét is, bár az első néhány használat során sok festéket vesz fel, ami felvitelnél hajlamos kenődésre. Ezt én úgy orvosolom, hogy megvétel után megbontom a spirált, néhányszor kinyitom, de csak kb. 1 hét után kezdem használni, a csúcsformáját így néhány használat után eléri és meg is tartja. Ez a módszer annyira rutinná vált, hogy már egyáltalán nem zavar. (A tippet egy sminkestől kaptam, azóta is hálás vagyok érte.) Mivel egy másik spirállal felváltva használom, elég sokáig kitart. Az ára is elfogadható, átlag drogériás szintet képvisel. Nem csodaszer ugyan, de szeretem, bevált, tőlem megy az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 16.

corleona

2014. április 20.

Sajnos azt kell, hogy írjam, én nem vagyok elégedett. Nem hiszem, hogy valaha el fogom használni, mert mára besűrűsödött (4-5 hónapos most) és összeragasztja a szempilláimat. Azalatt a 2 hónap alatt, amikor használtam ez volt a hurcolós szettemben, de nem volt szükség igazításra, mert a tartósságára nincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Jazz Juice

2014. március 31.

Hát nem vagyok elájulva ettől a spiráltól. Nekem is a Douglas boxban volt, szóval örülök, hogy egyébként nem adtam érte ki nagyobb összeget. Nem olyan nagyon rossz (mintha kétszer ilyen rossz lenne), de azért még olcsóbb kategóriában is találkoztam már jobb minőséggel. Alig kezdtem el használni, amikor már elkezdett besűrűsödni, azóta kb. 8x higítottam, plusz olykor még le is pereg egy picit. Magamtól nem venném meg. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 31.

vichikee

2014. február 13.

Nekem a piroskupakos van meg belőle, és nagyon szeretem. Szépen dúsít és hosszabbít, nem pereg le. Szeretem nagyon, mint minden Isadorás sminkcuccomat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 13.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.