IsaDora

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsanee84, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Dúsabb, erősebb és hosszabb szempillák négy hét alatt! Használja a Dynamic Lash Growth szempillaspirált nappal, a Dynamic Lash Growth szérumot pedig éjszaka!

Illatanyag mentes, szemészetileg bevizsgált termék.

Vorsi

2015. február 28.

Műszempilla után használtam, mert totál kihullottak, letörtek a pilláim és kb. az ideg összeroppanás szélén voltam, mikor megvettem. Szerintem egy csodaszer, mert nekem nagyon gyorsan és látványosan használt. Kb 2-3 hét alatt visszanőttek a pilláim, erősek, szépek, fényesek, akár a műszempilla előtt. Azóta időnként kúra szerűen használom, még mindig sok van benne, szerintem nagyon megéri az árát, mindenkinek ajánlom!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

szambi

2014. április 15.

Én megvettem ezt is meg a rendes spirált. Az elején tényleg kevesebb pillám hullott ki és így egészen hosszú szálak is megjelentek, de az élet nem örök, és miután addig nem tették a végén persze egyszerre estek ki. Szóval kezdhettem elölről az egészet. :-D
Egyébként ez tök logikus, de ezidáig eszembe sem jutott.
Műszempillától igénybe vett, töredezett pillákon lehet jobban működik, már ha az eredeti természetes állapotot kívánjuk visszaállítani, nem pedig azt természetfelettivé varázsolni.
Egy szó mint száz, a pilláim nem nőttek a homlokomig, de valamennyire működött azért. Normális szempillákkal ne várjunk sokat tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Egyébként ez tök logikus, de ezidáig eszembe sem jutott.

zsanee84

2014. január 18.

szóval...áhh,pénz kidobás
egy hónapig(vagy talán tovább) használtam...és semmi
szemöldök fixálásra jó lesz

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 18.

szóval...áhh,pénz kidobás
egy hónapig(vagy talán tovább) használtam...és semmi
szemöldök fixálásra jó lesz

Antioxidánsok: Apigenin
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Keratin, Glycerin, Propylene Glycol
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1

PVP 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.