IsaDora

Ár:   9100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2019. november 6.

Lelőhely:   Douglas

Ragyogó hatású, gyöngyházpigmenteket tartalmazó primer SPF30 fényvédelemmel, anti-agint formulával, ápoló glicerinnel, A- és E-vitaminnal a hidratált, puha bőrért, mely előkészíti a bőrt az alapozásra.

Kamea

2019. november 15.

A blurring változatát választottam, mert vágytam a szépítő és az apró ráncokat is eltüntető hatására.
A pumpás adagolója rendkívül praktikus, nem tudom aztán, hogy mennyi anyag marad az alján, amikor majd már a végét járja. A primer kinyomva bőrszínű, ami felkenve már áttetsző lesz az arcon. Nekem 1, de inkább 2 nyomás elég is belőle. A textúrája lágy és krémes, könnyen eldolgozható, egyenletesen terül az arcon. A felkenést követően pedig sima, selymes tapintásúvá válik a bőr.
Nos, 50 évesen nem várok már csodákat, így nem ugrottam le a küszöbről, hogy a használata után is látom a ráncaimat, DE! Az alapozóm sokkal szebben terül és mutat rajta, mint az előtte használt primeren. Tartósabb is, még 15 óra elteltével is szinte ugyanolyan szépnek látom, mint reggel, amikor felkerült az arcomra, csak egy kicsit van megkopva.
4 féle változatban kapható: Blurring, Protecting színezett/áttetsző, Glowing (Utóbbi három 30 SPF fényvédős). Ajánlanám? Mindenképp. Olyannyira, hogy a nyári időszak beköszöntével a fényvédős változataiból tervezek majd választani, ha addigra elfogy a jelenlegi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 15.