IsaDora

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kamea, Módosítva: 2020. február 10.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Szájfény hidratáló, tápláló összetevőkkel, finoman áttetsző, fénylő árnyalatokban. Hosszan tartó ragyogás, puha, sima, ápolt, optikailag teltebb ajkak.

3 árnyalatban kapható

Kamea

2020. február 19.

Ki nem állhattam a szájfényeket. Hiába próbálkoztam, mindig befürödtem velük. Ragacsosak voltak, és csúsztak másztak az ajkaimon, mint a kígyók. Egy ideje már szemeztem az IsaDora szájfényekkel, de a fenti negatív tapasztalatok miatt mindig lebeszéltem magamat róluk. Aztán jött a dögleszes Valentin napi kettőt fizet, hármat kap rúzsakció, én pedig belecsaptam a lecsóba. „Ha lúd, hát legyen kövér!” alapon, rendeltem egyből 3 db-ot! Egy pirosas, egy korallos és egy mályvás-rózsaszínes árnyalatot választottam.

Meg kell mondjam, ezáltal új dimenziók nyíltak meg előttem a szájfények frontján. Nem ragadnak, és viszonylag tartósak is. Azt hiszem, a szájfényektől igazán nem várható el, hogy evés-ivás után is a helyükön maradjanak, addig viszont nagyon kényelmes viseletet biztosítanak. A matt rúzsaimra szoktam felkenni, így azok szép fényt kapnak. Nyáron tervezem majd önmagukban is hordani őket, mert most télen még elég kevés lenne nekem a színük.
Szóval örömmel kenegetem mindhárom árnyalatot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 19.

Szóval örömmel kenegetem mindhárom árnyalatot!