IsaDora

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: NoraH, az összetevőket feltöltötte: lipstick1005, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Douglas
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vízbázisú alapozó természetes (semi-transparent) fedéssel. Ultrakönnyű formula, matt hatás.

Olaj- és illatmentes, klinikailag tesztelt termék.

6 árnyalatban kapható

Rinngo

2018. január 29.

Nekem nagyon zsíros volt, rengetek vatta kellett hogy leszedjem rendesen. Eltömítette a pórusaimat, nagyon nem szerettem. Az árnyalat viszont tökéletes, amiatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Ita

2017. február 22.

Újra kapható a Douglasban potom 3200 ft ért. Nekem személy szerint az egyik legjobb alapozó volt, ezért nagyon nagyon örülök hogy visszajött. Ez egy vizes alapú alapozó, ami felvitelnél kicsit csalódást kelthet,olyan mint ha semmit vagy csak egy vékony fátyolos színt tennék fel. De ez pár perc múlva megváltozik, mint ha később jönne elő a színe és fedése. De akkor viszont annyira természetes, egybeolvad, egységes. Semmi maszk hatás. Színei nagyon szépek. Kevés bőrhibával rendelkezőknek egy nagyon kényelmes,kellemes alapozó. Vagy olyan helyekre ahol nincs hiba és nem szeretnénk vakolatot, a hibákra pedig mehet erősebb fedésű. Mindenképp ajánlom a természetes fedést keresőknek! Én imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Farfalina

2017. január 19.

Tökéletes puderes hatás!
Napközben àtzsirosodik de nem gond mert mindig nálam van az isadora anti shine pudere azzal javitok! Nekem mániám hogy mindig arra koncentrálok vajon zsiros a bőröm vagy természetes fénye van...
Nagyon érzékeny a bőröm eddig minden alapozotol kipattogtam....
Ez az első amitől nem!
Nincs benne illat anyag lehet ez a titok!
Nem lehet érezni természetes!
Közepesen fed!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Tökéletes puderes hatás!
Nagyon érzékeny a bőröm eddig minden alapozotol kipattogtam....
Ez az első amitől nem!
Nincs benne illat anyag lehet ez a titok!
Nem lehet érezni természetes!
Közepesen fed!

akamillas

2015. szeptember 3.

Én is a Bourjois CC-jéről váltottam erre, mert annak a 31-es árnyalata valahogy sehogy sem akart igazodni a bőrömhöz. Ebből az 57-es bár egy picit rózsaszínesebb a kelleténél, felkenésnél nagyon szépen egybeolvad/alkalmazkodik a bőröm színéhez. A matt hatás az egy vicc, abszolút semmi matt nincs benne szerintem :) A semi-transparent jelző viszont nagyon jól jellemzi a terméket: könnyű, nagyon szép természetes-áttetsző a végeredmény, ami viszonylag sokáig fent is marad (extra tartósnak azért nem mondanám, de egy munkanapot nekem kibír), nekem semmi rosszat nem tett a bőrömmel :) egyébként elég folyékony az alapozó maga, viszont szerencsére a pumpás kiszerelés enged kisebb adagokat is pumpálni, úgyhogy nem megy kárba semmi. SPF mehetett volna még bele, meg lehetne átlátszó a csomagolása, hogy lássam, hol tartok benne, de semmi sem lehet tökéletes. Biztos, hogy egy ideig ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

nniki

2015. április 13.

Nekem nagyon bejött az extra érzékeny bőrömre, mondjuk nem fed nagyon vastagon (hydralight, nem véletlenül), de tökéletes mindennapra. Nincs is benne semmi erős allergén, fragrance vagy egyéb csúnya dolog, szerintem ez egy remekül összerakott termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 13.

lipstick1005

2014. október 29.

Igazából azért vettem meg ezt a terméket, mert idáig Bourjois CC-jét használtam, de valami iszonyat a színskálájuk szerintem..A 31es rikítóan világos nekem, a 32es-től meg olyan sárgásbarna fejem lesz, mintha nem európai lennék. Eddig megoldottam ezt a problémát a kettő szín keverésével de valami miatt úgy éreztem már, hogy túlságosan erősen fed számomra és nem kap levegőt a bőröm alatta jó összetevők ide-oda. Szóval a Douglasban nézelődtem amikor rátaláltam erre az alapozóra. Kifejezetten úgy keresgéltem, hogy nagy legyen a szinválaszték és lehetőleg zsiros bőrre is alkalmazható legyen. Tényleg meglepően sok árnyalatban létezik. DE. Elég csalóka a plázákban lévő fény, ezért a kezemen tesztelve nekem a nagyja túl világosnak tűnt, ezért a skálából az utolsó előttit választottam. Hazaérve mikor kinyomtam a kezemre megdöbbentem egy pillanatra, hogy milyen sötét. DE. Felkenve egy leheletfinom réteget képez csak, nekem pont elég a fedése és egyáltalán nem feltűnően sötét, mint mondjuk a 32-es Bourjois. Nekem nem ül be a pórusokba, nem maszatolódik, nem zsírosít nem szárit. 8 óra hordás után elkezd fényleni a bőröm, mint úgy általában nálam mindentől. A max csillagot csak azért nem adom meg, mert tényleg nem lehet reálisan megállapítani a kézfejen és lámpafénynél a szükséges szint, bár ez lehet csak az én hibám. :) Mindenesetre most már tudom, hogy legközelebb egy árnyalattal világosabbat kell vennem, szerencsére van választék.

UPDATE: egy hónapja használom és szörnyen tönkreteszi a bőrömet...Először csak kis piros foltok lettek rajtam, majd egyre több és egyre mélyebb pattanásokat okoz. Számomra felejtős lett sajnos. :( Pedig frissen felkenve tökjó púderes finishe van, olyan mintha nem lenne rajtam semmi. De ez így sajnos nem állapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Alanine, BHT
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Fructose, Glucose, Sodium Hyaluronate, Sucrose, Urea, Alanine, Glutamic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Myristyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Myristyl Alcohol, Glyceryl Isostearate, Glyceryl Stearate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hydrogenated Palm Kernel Glycerides, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Palm Glycerides
Emulgeálószerek: Glyceryl Isostearate, Glyceryl Stearate, Hexylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Hexylene Glycol, Cetearyl Glucoside, Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Powder / CI 77000, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Squalane eo 1 0

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.