IsaDora

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2020. november 2.

Lelőhely:   Douglas

A Natural Matt alapozó bársonyosan finom, természetes matt hatást kölcsönöz a bőrnek. Olajmentes formulája meggátolja a bőr kifényesedését, aktív hidratáló összetevőivel pedig gondoskodik a hosszan tartó, kényelmes viseletről. Rétegezhető, közepes fedést nyújtó textúra, minden bőrtípusra.

6 árnyalatban kapható

Ár: 1990 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Buda I.,XII., XI.(Móricz környéke), XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint
Ár: 4000 Ft , Eladó: Eperke
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Tiszaújváros, fizetés: Banki átutalàs: postán maradó ajánlott levél :950 Ft

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kakaska

2019. augusztus 30.

10-matt porcelain árnyalatban van meg. Nagyon kellemes viselet, nem modaná meg az ember, hogy alapozó van az arcon. Kevés is elég belőle. Az árnyalat is passzol, nem az az extra világos. A matt hatás viszont sajnos nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Ingrido

2019. január 6.

20 MATT HONEY Nekem ez a mindennapos alapozóm. Nem fullaszt, szupertermészetes, nem oxidálódik, nem okoz bőrproblémákat, sőt, még szebb is a bőröm, és nincs benne fényvédő szerencsére. A legjobb pedig a színe. Ez az egyetlen alapozó, aminek tökéletes a színe számomra: elég sötét, de nem a "és tegyünk bele a színskálába egy szolisoknak valót is" rézbarna szín, vagy mustár. Már csak a színárnyalat miatt is kötve vagyok ehhez az alapozóhoz.
(Egyébként én nem is értem, miért nem annyira ismert ez a márka. Én minden termékét nagyon szeretem.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 6.

NovakneViki

2018. december 26.

Egész decemberben 30% kedvezménnyel lehetett elérni az isadora termékeket. A jelenleg kapható alapozók közül ez volt a legszimpatikusabb. A színskála meglepően nagy. Végre lehet kapni a normál tubus feléért az itteni hozzászólásokban említett 15 ml-es travel tubust is.
A légmentes, pumpás tubussal engem megvettek kilóra. Az alapozó sűrűbb mint az átlag, felkenés után pedig könnyű, mint a felhő. És tényleg mattít. Nekem hozzátartozik a sminkeléshez, hogy púdert is használjak, de ennél az alapozónál csak ritkán igénylem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

KataKr

2018. május 6.

Szép összetevői vannak, svéd kozmetikai boltban kb. 5000 Ft körül adják. Gyorsan kell eldolgozni, mert hamar megszárad/beszívódik. Gyenge/közepes fedésű. Nem okoz irritációt vagy pattanásokat. Száraz bőrűeknek érdemes előtte hidratálni, mert mivel matt a száraz részeket nem túl szépen kiemeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Eple

2018. május 6.

Kaptam pár darab mintát amit kipróbáltam és nagyon jó! Sok terméket próbáltam már de ez eddig a legjobb. Nem okoz mitesszereket sem pattanásokat sőt amióta használom szebb lett az arcbőröm mert amikor lemosom sokkal élettelibb. Olyan mintha semmi se lenne rajtam de mégis van, szép természetes hatású viszont egységes matt arcbőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

rayeri

2018. március 26.

Miután legalább 4 bloggernél belefutottam (a márka szépen teleszórta őket), a természetesnek titulált finish miatt nagyon szerettem volna kipróbálni, de a 9500 Ft-os ár visszatartott. Kétszer is visszamentem a Douglasba feltenni magamra, mert lutrira nagyon nem szerettem volna ennyi pénzt költeni rá (jártam már úgy high end alapozóval hogy soha nem tudtam használni mert kiütötte a bőrömet). Végül anyukám hozott nekem egy 15 ml-es kiszerelést Ausztriából 12 Euróért. Merthogy ott olyan is van. Mo-ra persze nem hozták be a kis kiszerelést, vedd meg egyből a nagyot és ha két használat után nem jó, így jártál...Utálom az itteni Douglas üzletpolitikáját, azt hogy sajnálják az embertől a tesztereket és a mintákat, a mindent azonnal rádsózni akaró, hozzánemértő eladókról nem is beszélve (tisztelet a kivételnek)!
Az alapozóról: a 12 matt sand árnyalat van meg. Ez a második legvilágosabb, picit sárgás beütéssel, az én bőrömhöz szépen passzol. Picit szilikonos, mousse állagú, nagyon pici mennyiség elég belőle, ujjal felvive szépen terül, nem foltoz, nem ül bele a pórusokba, viszont szépen feltölti őket. Nagyon nagyon természetes, félig matt a finishe! BB / CC krém párti vagyok mert EDDIG nem találtam olyan alapozót amiről ne virított volna, hogy a fejemen van. Ez viszont nagyon tetszik! Nap végére a kritikus zónában (áll-orr-homlok) megkopik, de abszolút vállalhatóan. Nem csodaszer de egy nagyon kellemes meglepetés nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

im

(!)
2017. november 16.

A 10-es Matt Porcelain árnyalatot, tehát a legvilágosabbat kaptam meg. Ez szerintem egy neutrális árnyalat, és nagyon meglepődtem az első próbánál, mennyire szépen beleolvadt a bőrömbe. Először a Real Techniques expert face ecsetemmel használtam, aztán áttértem a kezemre. Nagyon rég vittem föl utoljára kézzel az alapozót, de szerintem ez így mutat a legszebben.

Pozitívumok:
- A csomagolás: csinos tubus, praktikus, higiénikus pumpa, amellyel könnyen lehet szabályozni a kinyert mennyiséget.
- Az állag: krémes, de könnyű. Úgy lehet kenni az arcon, akár egy BB krémet, gyönyörűen belesimul a bőrbe.
- Többféle szilikon van benne (biztos vagyok abban, hogy van, akinek ez nem tetszik), így nem botorság egy kis póruskitöltést várni tőle, amit meg is kapok.
- Mivel jó a szín és (szerintem) enyhe-közepes a fedés, abszolút second skin hatású rajtam ez az alapozó, az első pár használat után meg is fogalmazódott bennem, hogy már az is elég a picit összekapottabb archoz, ha mindössze ezt viselem.
- A second skin hatáshoz az alapozó finise is hozzájárul: valóban bársonyosan matt, rajtam lepúderezve sem lesz csontmatt, fényvédővel együtt meg pláne nem.

Negatívum:
- A tartósság: az orromról és az államról púder nélkül négy-öt óra alatt egyszerűen eltűnik. Öröm az ürömben, hogy legalább nyom nélkül szívódik fel, nem foltosan vagy pikkelyesen kopik. Púder nélkül egy-két órával megnövelhető a tartósság, csak nem sokszor annyira tetszik az eredeti finis, hogy nincs szívem púderezni.

Összességében:
A nyárról maradt Bioderma Kid pont annyi fehér réteget hagy az arcomon, amennyi már talán túlságosan is kivilágosítja az alapozóm. (A L’Oréallal [Infallible 24H-Matte] ilyen gondom azért nem volt, mert annak eleve sötét nekem egy kicsit a színe.) De ez nem az IsaDora hibája, annak pedig kifejezetten örülök, hogy nincs benne fényvédő. Amióta megvan, nem is használtam mást alapozásra, figyeltem, nem okoz-e pattanásokat, de eddig nincs mire panaszkodnom. Mivel a bőröm olajtermelése a hidegebb időben inkább normális, mint fokozott, számomra pont jó most ez az alapozó. Zsírosabb bőrre talán sok ez a krémes állag. El tudom képzelni, hogy bőséges aláhidratálással száraz bőrön is működhet, az én bőrömet nem szárítja, az biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Pozitívumok:

Negatívum:

Összességében:

Kiara

2017. november 15.

Nagyon jó cucc.
nem is lehet látni, hogy alapozo van rajtam... szép egyenletes szín, maszkhatás nélkül.
Tényleg mattit.
Nem olcsó, de eddig a sokszorosát dobtam mar ki gagyira, ami a kukában ladandolt, ha így nézem, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon jó cucc.
Tényleg mattit.

dorottyatth

2017. november 1.

Legjobb alapozó, amit valaha próbáltam. Nagyon szépen, egységesen fed. Nincs maszkhatás. Egész nap természetesen matt arcbőr!
Nincsenek tőle pattanások.
Csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Nincsenek tőle pattanások.
Csak ajánlani tudom :)

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Diglycerin, Glycerin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Felületi hártya képző anyag.