IsaDora

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erika81, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Lelőhely:   Douglas

• szuper folyékony és légiesen könnyű textúra
  • azonnal beleolvad a bőrbe
  • természetes nude végeredményt biztosít
  • építhető

6 árnyalatban kapható

zuzmano

2017. február 28.

Furcsa mert rajtam nagyon tartós. Nem zsirosít. sőt néha a száraz foltjaimat elő hozza. Ezt leszamitva szeretem. Nagyon jó fedése van. mondjuk ritkán van csak pattanásom és viszonylag jó arcbőröm van, nincs heg se. Ezért ha nem akarok vakolatot, már pedig ezt semmi esetre sem, akkor keverem egy kis hidratálóval. Így egy könnyű és finom cc krémet kapok,jó fedessel. Szerintem szárazabb bőrüek hidrataljanak alá. 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

dvivcsi3

2016. május 13.

Elkepesztoen szomoru es csalodott vagyok! :( a napokban szereztem be ezt az alapozot joy kuponnal, igy 6800 volt kb. Szerettem volna mar regen egy markasabb es dragabb alapozot, abban remenykedve hogy tartos lesz minimum 8oran at es nem fog tocsogni a fejem a zsirban.. Ennek ellenere: amikor felvittem az alapozot gyorsan kellett eldolgozni(oke) szep a szine es a fedese, kb 2-3oraig.. DE utana kopas ezerrel, zsiros bor (ami a halalom) szoval en nagyon csalodott vagyok, pedig annyira remenykedtem benne hogy o lesz az, de nem😔 mar honapok ota keresem a tokeletes alapozot a zsiros es tag porusu boromre de egyszeruen csak dobalom ki a penzeket az ablakon, hiaba mezek utanuk.. Az astor mattitude hd sz egyetlen amivel eddig meg vagyok elegedve nagyjabol! Valaki szabaditson meg egy NUDE SUN arnyalattol(1x hasznalt) 6500ert viheto!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

senskin

2015. október 10.

Szintén box-ból használom, és a nagy kiszerelést nem fogom megvenni, mivel Estée Laudert veszek:) Egyébként nekem primerrel tartós, de nem nap végéig! Szóval, hiányzik a fényvédő is. Az tetszik benne, hogy jól eldolgozható. Selymes, sima feszes az arcom, ami nem éppen tőle van, de így nem panaszkodhatom rá.
.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 10.

.:)

erika81

2015. szeptember 26.

Nekem is a Douglas Boxból van 3,5 ml-es mintám Nude Sand árnyalatban. Folyékony, könnyen eldolgozható, szépen idomul a bőr színéhez. Szerintem inkább száraz/normál bőrhöz való, mert nekem hamar átfényesedik. Este még látszik itt-ott, de nem tart ki egész nap. Az árát kicsit viccesnek tartom. Ennyit egy drogáriás alapozó is nyújt jóval olcsóbban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

2015. szeptember 21.

Douglas Boxban van belőle egy mini flakon. Nem vagyok elragadtatva tőle, nem érzem sem könnyednek, sem építhetőnek. Ott van az a "valami van az arcomon" érzés, hajlamos kifényesedni, és a fedésével sem vagyok megelégedve. A tartóssága sem a legjobb, nem bírja ki a munkanap végéig. Itt látom csak, hogy mennyi az ára, hát kb. ennyiért kuponos napokon már megkapom az Estée Lauder Double Wear világbajnok alapozóját is.
Annak lehet jó esetleg, akinek szinte alig kell fedés, és száraz a bőre (bár nem tudom, mennyire emeli ki a szárazságfoltokat, nekem most normál állapotban van a bőröm), de ennyiért már tényleg kap jobbat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Dimethicone / Divinyldimethicone / Silsesquioxane Crosspolymer, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.