IsaDora

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: tkata25, Módosítva: 2013. június 28.

Kiszerelés:   3,3 g
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Egyszerre ápolja és színezi az ajkakat.

8 színben kapható

Bozizu

2019. július 11.

A 16-os Milk 'n Chocolate árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Nagyon finom az illata, krémes, de nem túl krémes az állaga, tartós és még hidratál is. Nekem ennél nem kell több, így jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

csizi

2019. február 28.

Kb. 3 hete szereztem be a Wine Red árnyalatot, azóta minden nap használom. Egyáltalán nem szárít, imádom a színét, azonban lehetne tartósabb is, ezért levonok egy *-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

bingus86

2019. január 23.

Életem első és utolsó rúzsa,amit valaha teljesen elhasználtam, az ennek a Lovely Lavender árnyalata. (És ezzel mindent elmondtam róla!)
Azóta már vettem belőle utánpótlást. Akinek elege van a sok matt, mű, szárító rúzsból és valami természetes, hidratáló, finom kis árnyalatatot keres,annak ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Madi

2018. december 24.

Amióta nem kapni a Catrice Pure Shine Colour Lip Balm-ját, azóta keresem az utódot, ez a termék pedig nagyon nagyon hasonlít rá, a csomagolás, az összetevők, minden. Szinte teljesen elégedett is lennék, ha a választott árnyalat színe megegyezne a borítás színével, vagy azzal, ahogy kinézett, mikor a tesztert kikentem a kezemre. Pink Plaza árnyalatra csaptam le a Douglasben, ez egy ragyogó korallos szín, vagyis annak tűnt, míg itthon fel nem kentem. A számon klasszikus barbie-rózsaszín lett, ami nem áll vészesen rosszul, de hát nem ilyet akartam távolról sem.
Hidratálni egészen jól hidratál, a színe pedig meglepően tartós, csak a fénye kopik meg a nap folyamán, ha nincs újrakenve.
A mínusz egy csillag a szín miatt jár és mert a borítása az ára ellenére is ugyanolyan könnyen kopós fajta, mint az anno 1500 forint körül kapható Catrice-é. Ennek ellenére tervezek beruházni egy másik árnyalatot is, remélem ezúttal több sikerrel járok a választáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 24.

Alicece

2018. október 13.

A természetes árnyalatai jok mert ha kenődik se latszik. Jol hidratál szép termeszetes színt ad a 10-es árnyalata imádom! Utazásokra hetköznapokra aki nem akar erős ruzst csak inkább ápolt selyemfényű ajkakat.
Az erőteljesebb színei nagyon kenődnek azok nekem nem váltak be nem is használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

marliz

2017. február 17.

Szép árnyalatokban kapható, de nem túl tartós, és túl fényes nekem - bár ez a nevében is benne van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

gyik

2015. június 18.

Springsteentől vettem egy Pik Lady-t kedvező áron és nagyon-nagyon szeretem. Gyönyörű, szolid (de azért látható) rózsaszínű, illata, íze kellemes. Tartós viselet, nem szárítja ki az ajkaim. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 18.

Clauril

2015. május 8.

Szerelem! Lovely Lavender és Sugar Crush árnyalatban van meg. Nem túl fényes, de nem is matt. Valahol félúton a szájfény és a rúzs között. Ami miatt imádom, hogy nem szárít, nem túl tömör a fedése, de mégis tartós. És isteni az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

lujzi

2015. március 21.

poppy peony színben vettem meg. nagyon szép, a mindennapokban is viselhető sötétebb rózsaszín, kis cukorkás beütéssel. gyönyörűen fed, sokáig fentmarad, egyenletesen kopik. ápoló hatásról nem tudok beszámolni, mindig ajakápolóra teszem fel. ár-érték arányban szerintem nagyon jó.

update: azóta megvettem a pink lady-t is. a színe szinte megegyezik a szám színével, így nem túl látványos, de valahogy mégis annyival csinosabb az összhatás vele, mint nélküle. nagyon szeretem ezt is.

az egyetlen dolog, ami zavar, az a gyorsan kopó csomagolás. igénytelen így, pedig azért egy 3000 forintos ajakkencéről beszélünk, megérdemelt volna egy kis figyelmet a külcsín. ezért nem vonok pontot, mert a belbecs hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Tildi

2015. február 10.

Nekem a Lovely Lavender árnylat van meg ami egyszerűen csodálatos :) Csillogós, hidratál, tartós. Szerintem még a Clinique Chubby stickemnél is jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Phospholipids, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Hyaluronic Acid
Peptidek: Tripeptide-29

Squalane eo 1 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Élesztő kivonat, amit hidratáló tulajdonsága miatt használnak a kozmetikumokban.