Isana

Ár:   360 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Zsíros hajtő-száraz hajvég hajtípusra, lime-kivonattal és aloe verával.

Panthenollal és B3 vitaminnal.

Szilikonmentes

sz.zsuzsi1981

2016. augusztus 16.

Tökéletesen elégedett vagyok - bár még csak első használat után vagyok. Észrevehetően szebb, selymesebb a hajam, dúsabbnak is hat.
Meglátjuk a folytatást, ha változna updatelek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Meglátjuk a folytatást, ha változna updatelek. :)

dorcus89

2016. augusztus 13.

Nagyon megörültem, hogy végre egyre több szilikonmentes és olcsó termék van a rossmannban. Viszont ez egy tipikus egynek elmegy balzsam. Az illata semleges, viszont nekem híg, inkább testápoló állagú, jobban szeretem ha egy balzsam jó sűrű. Kifésülést segíti, nem nehezíti el a hajam és jól működik a samponommal ami szintén szilikonmentes. Nekem erős közepes, mert az állagán kívül rosszat nem tudok róla írni, de nem is egy csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

Ellesmere77

2016. április 13.

Nagyon olcsó és nagyon jó, szépen hidratálja, puhává varázsolja a hajvégeket. Nagyon sokáig elég, én hónapok óta használom, de még mindig van belőle, de szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

dori96

2016. március 10.

szilikonmentes,olcsó, nem zsírosít valamint az illata is kellemes.
csodaszernek nem mondanám. de egynek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

szilikonmentes,olcsó, nem zsírosít valamint az illata is kellemes.
csodaszernek nem mondanám. de egynek jó.

Anyamacii

2015. október 28.

Kb. 1 hónapja használom és imádom! Nem használok sokat, így még a flakon felét sem használtam el. Selymes a hajam, nem nehezíti el, szép fényes lesz tőle. szóval nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide, Hydrolyzed Keratin, Glycerin