Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Frissítő hatású sampon zsíros hajtő-száraz hajvégek típusú hajra, lime-kivonattal és aloe verával

Értékes panthenollal és B3 vitaminnal teszi ragyogóvá a hajat.

Szilikonmentes

Kence123

2018. április 8.

Hát nekem az illata nem annyira jött be viszont nagyon jól tisztít és habzik.Biztos újravenném:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 8.

Helga0423

2017. szeptember 15.

Jó az illata és nagyon jól habzik , de viszont nagyon hullik tőle a hajam ezért nem ajánlanám

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Kyry

2017. július 28.

Olcsó és jó, szuperül tisztít, habzik. Illata pont kellemes. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 28.

Olcsó és jó, szuperül tisztít, habzik. Illata pont kellemes. Újra fogom venni.

Dorottya92

2017. július 17.

Én nem voltam tőle elájulva. Internetről rendeltem, mert állítólag szilikonmentes. Ez lehet így is van, de én kb minden nap megmoshattam volna a hajam, nem éreztem hogy olyan nagyon tisztított volna. Visszatértem a Baleához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

dorqaap

2017. május 23.

Nagyon kellemes illata van, felváltva használom más samponnal, de ez egy átlag sampon, nem ront legalább a hajam állapotán és olcsó, nagy kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Vizililiom

2017. április 7.

Egész jó sampon, puhává, fénylővé teszi a hajamat, viszont a zsírosodást nem gátolta, ugyanúgy 2 naponta kellett hajat mosnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Violettaemmi

2017. március 22.

Nagyon széppé teszi a hajat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Nagyon széppé teszi a hajat. :)

CzFru

2017. január 16.

Régebben használtam. A zsírosodásomon nem segített, de a hajvégeken igen és határozottan jól tisztít. Sőt az olajakat is szuperül kimosta a hajamból...még gondolkodom, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

252n

2016. december 20.

Nekem nagyon bevált, pedig őszintén kicsit tartottam tőle az elolvasott vélemények alapján.
Igaz, még csak párszor használtam, de nekem nagyon helyén volt a frizurám utána. Az illata is nagyon kellemes számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

anielka

2016. október 16.

Nagyon szép fényt ad a hajkoronának, viszont extra rövid idő alatt megette a fejbőrömet és úgy száll tőle a hajam, mintha nonstop konnektorban lenne az ujjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Niacinamide, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2