Isana

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   4 x 1,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. március 5.

Kiszerelés:   4 x 1,5 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Regeneráló szem és ajakmaszk omega 3 zsírsavval és szőlőmagolajjal, melyek csökkentik a ráncok mélységeit és finomítják a vonalakat.

lenatasa07

2019. február 15.

Imádom. Látványos eredmény már az első használat utân. Többször is újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

Imádom. Látványos eredmény már az első használat utân. Többször is újra vettem.

dandy93

2019. február 12.

Nem tudom, mit tettek ebbe a kis csodába, de eddig ez az egyetlen szemkörnyékápolóm, aminek az általános hidratáláson túl szemmel látható hatása is van.
Én nem pontosan a leírás szerint használom, hanem esténként viszek fel egy kiadósabb mennyiséget (egy tasak így kb 3-4 napig elég), majd hagyom beszívódni és a maradékot óvatosan bemasszírozom (így is kicsit ragadós marad, de éjjel ez senkit sem zavar ;) Mióta használom, reggelente kevésbé tűnik nyúzottnak a bőröm, és másfél hét után már a sötét karikáim is halványodtak. Igazából 4, esetleg 4,5 csillagot érdemelne, de ár-érték arányban olyan jól teljesít, hogy jóindulatból felkerekítem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Lolychan

2019. január 1.

Legolcsóbb és leghatásosabb segítség a szem alatti karikákra. Én nem kenem fel az egész kockát, de kiadós réteget szoktam. Este használom alvás előtt, hogy legyen ideje hatni. A lila, sötét karikáim látványosan halványodtak. Betárazás on. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Sunnyvagyok

2018. július 18.

Nagyon tartalmas, zsíros maszk! Egy tasak 4 részre van osztva egy perforáció segítségével, így 4 alkalomra elég, ami az árát nézve is nagyon megéri!
A szemkörnyékemre használom illetve az ajak körül, bár még csak 30 felé közeledek és nem rendelkezem kimondottan ráncokkal, megelőzésként szeretek hasonló termékeket használni.
Nem tudom, hogy mennyire hatásos, csak remélni tudom! :)
A szemem nem irritálja, felkenés után órákig rajta hagyom beszívódni, illetve elkenegetem, bár hozzá teszem elég nehéz vele bánni! :D Annyira ragacsos lesz az idő után, hogy nedves vattával letörölgetem! Érezhetően hidratál, emiatt 4*- ot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Nem tudom, hogy mennyire hatásos, csak remélni tudom! :)

senskin

2018. július 17.

Sokan írjátok, mindenféle maszk alatt, hogy beosztjátok a maszkot. Hiba. Ez nem krém, hanem jó nagy adag maszk, amit masszírozok és rajta hagyom, mert így hatásos. Már sokszor én is abba a hibába estem, hogy elfeleztem máskorra stb. Egy fenét. Meg is romlik és nem is hat. Mindet felteszem, nem sporolok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 17.

Nicu

2018. június 17.

Kellemes, enyhe krém illata van. Nem csípi a szemkörnyékem, nem irritál. Egy tasakot nem szoktam felkenni, túl sok lenne, így elosztom több napra. Szépen hidratál, kicsit simít is. Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin