Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Kellemesen virágos illattal,ylang-ylang kivonattal.Ph-semleges,bőrgyógyászatilag tesztelt.

Destina

2019. július 1.

Kellemes az illata, de nem érezhető hosszantartóan. Jól tisztít, és nem szárítja a bőrt gyakori használat mellett sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

gyula1971

2019. február 21.

Megvettem, hát 249 ft volt akciósan 500 ml-es, mindenképp megérte, illata kellemes, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 21.

Mundow

2015. november 30.

Alig érezni az illatát. Jó áron van, de számomra nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 30.

Alig érezni az illatát. Jó áron van, de számomra nem az igazi.

hime0033

2015. október 12.

Nemrég vettem meg az orchideással együtt, szerintem nagyon finom illata van (kicsit hasonlít nekem az Oriflame Discover Taj mahal tusfürdőjének illatára :D) és nekem nem is szárított. Azonkívül én állandóan használom, rengetegszer mosok kezet (már csak az illata is késztet, még akkor is ha nem kéne :D) mégse fogy gyorsan. Nem bántam meg, valószínűleg újravenném, 5* neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Lilás piros.