Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: karakumsivatag, Módosítva: 2012. november 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Isana intenzív testápoló krém 5% UREA-val.

jete92

2015. november 10.

Tényleg nincs jó illata, de ezt már megszoktam, mert néha ekcémás foltok vannak a kezeimen (főleg télen) és a gyógyszertári kence, amit írt rá a doki még ennél is rosszabb illatú. Viszont ahogy az is, ez is hatásos. Éjszakára használom kezkremnek, amikor nem zavar senkit, nappal pedig jó illatú kremeket kenek és így meg van oldva. Testápolónak ki se próbáltam, ahhoz nekem túl tömény és ragacsos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

felicity

2015. február 21.

Gondoltam 200 Ft-ért egy próbát megér. Az illata nem tetszik, és mindig zsíros érzetet hagy maga után. Nekem testápolónak túl sok, inkább kézkrémnek használom, de annak tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

Kodi

2014. november 8.

Lábkrémnek vettem, jó is erre a célra, kicsit lassabban beszívódó krém. Sajnos az illata nem tetszik, régen a Caola tégelyesnek volt ilyen furcsa, kenyeres, növényes illata. Ráadásul én szerencsétlen bontott példányt emeltem le a polcról, úgyhogy nem tudom hol áll az avasodási folyamatban. Hatása jó, az illata finoman szólva sem nyűgözött le. A Balea ureás termékeinek finomabb az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 8.

hena

2014. október 29.

200 forintért nem tudtam ott hagyni a boltban :D Elég nehéz krém, inkább estére, kézkrémnek fogom használni, de erre a célra eddig be is vált. Nekem az illata is tetszik, elég sokáig is érződik a bőrömön. Tényleg olyasmi, mint a klasszikus Nivea krém, csak olcsóbb verzióban. Nekem eddig bevált :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

cicaslany91

2014. október 17.

Leárazva jutottam hozzá, nagyon jó sűrű krém, kicsit megijedtem a kis tégelyes kiszereléstől, ettől függetlenül úgy érzem, sokáig elég lesz :) Könnyen beszívódik, az extrém száraz kezeimet 1 nap alatt rendbe szedte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

kate26

2014. február 25.

Jó kis testápoló.Nagyon puhává varázsolja a bőrömet.
Bárcsak jobb illata lenne..De így is szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Jó kis testápoló.Nagyon puhává varázsolja a bőrömet.
Bárcsak jobb illata lenne..De így is szeretem:)

fviola93

2013. július 24.

Kimondottan az extra száraz, ekcémás bőröm miatt vásároltam meg. Nekem nagyon bevált, elégedett vagyok vele. Az illata is nagyon tetszik. Lehet hogy van oylan, aki szerint büdös, de az még nem használt ekcémára készült gyógykrémet....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

lenarta23

2013. január 6.

Azt hiszem , hogy már a 4-et vettem belőle, kb. 3 éve használom, főleg télen és éjszakára kézkrém helyett, egész télen elég egy tégellyel. Nagyon sűrű és zsíros érzetű, amikor felkenem, de könnyű elkenni. Nekem teljesen nem is szívódik be, mert elég vastagon szoktam bekenni főleg akkor amikor már annyira kiszáradt a kezem, hogy ki is csattant, van hogy picit csíp amikor felkenem, de ezen nem is csodálkozom amikor már ki is van csattanva. Nappalra általában mást használok, ha el nem felejtem bekenni a kezemet. 2-3 éjszaka alatt teljesen olyan lesz a bőröm, mintha kicserélték volna, teljesen hidratált, az esetleges sebek be is gyógyulnak. Az illata nem a legkellemesebb, biztos van , aki azt fogja mondani, hogy büdös, de engem nem zavar, már megszoktam, a hatása kárpótol. A szavatossági időre oda kell figyelni,mert szerintem megavasodik ( az illata alapján) ha letelt a 6 hónap a felbontástól, nekem ez a tapasztalatom. Összességében, nekem Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 6.

karakumsivatag

2012. november 30.

Nagyon sűrű krém, de hamar beszívódik a bőrbe. Amit nem szeretek benne, hogy kicsit ragacsos érzetet kelt. Talán ez az urea miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 30.

Hidratálók: Urea, Glycerin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.