Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

• 10-es fényvédőfaktorral
  • Mandulaolajjal
  • E-vitaminnal

csillu23

2017. október 17.

Nagyon szeretem a dinnye illatú dolgokat, az illata nagyon jó, de kb ennyi nem éreztem h hidratált volna, vagy ilyesmi. De elég olcsó volt így nem is vártam tőle sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

alexandra326

2016. október 5.

Semmi extra, újra biztosan nem venném. Olcsó, de nem érzem, hogy hosszan hidratálna. Szerencsére lassan elfogy, megcsömörlöttem már az illatától. A színét páran megdicsérték, mikor felkentem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Dincsi0315

2016. július 29.

Nagyon finom görögdinnye illata van, tetszik ahogy csillog, és nekem épp elég az a szín, amit ad, nem szokásom sem rúzsozni sem szájfényt használni, de ez tetszik! Tökéletes nyári hangulatú ajakápoló! :) Talán kicsit tovább tarthatna az "ápoló" hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

dora.banszki

2016. június 23.

Ezt egyszerűen imádom! Már többet elhasználtam belőle! olyan finom az illata, hogy legszívesebben beleharapnék! Nem mellesleg szép színt ad, természetes hatású.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

vikcsikosik

2016. június 9.

Nagyon fincsi illata van a színe is szép !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 9.

Nagyon fincsi illata van a színe is szép !

palacka11

2016. március 3.

Nekem nem jött be annyira az illata se az íze. Egy idő után olyan volt mintha már megromlott volna a görögdinnye. A csillogás rendben van az tetszett. Ápolni se nagyon ápolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

bevi555

2016. február 28.

Csodálatos! Szájfényt,rúzst sosem bírtam elviselni a számon,de ezt imádom. Olyan szolíd,de mégis ott van,az illata mennyei,és nem túl zsíros,inkább simogatós-selymes :) Az árát bőven megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Loona

2016. február 4.

Én nyáron nem szeretek ajakápolót használni, csak telente szoktam, a maradék gyakran a kabát zsebében alussza nyári álmát a következő hűvös szezonig. Amikor pedig használom, akkor sem szeretem napi kettőnél többször (egyszer reggel, amikor munkába indulva kimegyek a hidegbe, egyszer pedig amikor hazafelé indulok. Mindkettőre igaz, hogy csak akkor, ha szárazság miatt szükségét érzem. "Függőséget", kényszerkenegetést még egy ajakápoló sem okozott nálam. Mindig jól rám is romlanak :P ), mert nem igazán szeretem a nem beivódó, zsíros réteget, amit hagynak. Emiatt is mindig jobban szerettem a "nyári", könnyebb ajakápolókat használni télen, és eddig elegek is voltak.
Ezen a télen viszont valahogy jobban kiszáradnak, kicserepesednek az ajkaim, és többet kell kenegetnem őket, egyelőre sajnos nem is sikerült megfelelő ajakápolót találnom erre a szituációra. Ez a dinnyés ajakápoló sem jött be erre a célra, ha már gáz van, nem tud javítani a helyzeten, viszont legalább normál állapotban nem is ront az ajkaim állapotán, nem szárít. Állagra nekem picit túl lágy, folyós, ügyeskedni kell vele, hogy ne vigyünk fel túl sokat, és belegondolni sem merek, hogy júliusban, "amikorra szánták", hogy nem olvad szét. Az illata finom, friss dinnyés, szeretem. Színe tényleg nem sok van (szerencsére - én a hidegebb, lilásabb színeket szeretem inkább magamon, először kibontva meg is ijedtem, hogy milyen piroska leszek majd tőle), inkább csak fényes, a csillámok miatt pedig még egy kis plusz csillogása is van. Szerencsére nem annyira hajlamos réteget képezni a fogakon, valahogy annál hamarabb eltűnik, a csillámokkal együtt O_O szerencsére azok sem mászkálnak el az arcon.
Összességében kap felfelé kerekítve egy négyest - hidratálni nem hidratál, de eredetileg nem is ilyen hidegben kiszáradt ajkakra tervezték, és legalább ártani sem árt, így enyhébb, átmeneti időben (vagy olyankor, amikor épp nincsenek kiszáradva az ajkaim, mert olyankor nem mutat valami szépen) remélhetőleg el fogom tudni használni... szájfény helyett. Mert ez bizony tényleg inkább szájfény, állagra, fényre és tartósságra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

RCC

2016. január 24.

Nagyon szeretm az illatát, azt hittem kicsit erősebb színe lesz, de inkább csak fényes/csillogós. Olcsó, nem szárít, de nem is ápol sokat. Szájfėnynek nagyon jó, de nem a legtartósabb, viszonylag gyakran kell újra kenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 24.

Adél Zsanna

2016. január 20.

Nagyon szeretem az Isana ajakápolókat ezt is megvettem persze és nagyon szerettem.a nyáron is és most is mert még va belőle :)
Finom az illata,kellemes a textúrája,hidratál és szép fényt ad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Finom az illata,kellemes a textúrája,hidratál és szép fényt ad :)

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate