Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2016. május 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Segítségével a rakoncátlan, göndör hajtincseket megszelídítheti. Ápoló formulája a hajat csillogóvá teszi. Hosszan tartó sima haj, lesimítja a kiálló hajszálakat, könnyen kifésülhetővé válik.

cinti666

2016. március 9.

nem rossz termék, hajam tényleg fényesebb tőle. Én hajmosás után használom a nagyon göndör hajamra. Annyit érek el vele, hogy nem lesz olyan szöszös a hajam, és nekem ez pont jó,ezért is vettem meg. Ennyi pénzért megéri. Senki se várja azt, hogy ettől a krémtől szögegyenes lesz a haja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

iveebizsu

2016. január 10.

Ha egyenesre szárítom ki vele ugyanolyan oroszlános fejem lesz, ezért vagy hullámosra hagyom vagy hajvasalás előtt kenem be vele a hajam, akkor viszont vasalás után az extragöndör hajam napokig szögegyenes marad. Kicsit csalódtam, de hajvasaláskor bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

Majcsababe00

2015. április 29.

Nem jo...nekem hatam kozepeig er a hajam es ha begondorodik a vallamig..a lenyeg semmit nem hasznalt 2-3× hasznaltam de tobbet nem fogom,lehet h az en hajtipisomra nem valo mert enyem tenyleg nagyon gondor, loknis szoval en inkabb a kevesbe hullamos hajuaknak ajanlanam,magambol kiindulva☺

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

EmmaHeather

2014. december 25.

Hm...hajszárítás előtt alkalmaztam, utána viszont nem vettem észre semmi extrát, látszólag hatástalannak tűnt. Lefekvés előtt még eloszlattam egy keveset a tenyeremben, aztán óvatosan az ujjaimmal fésűszerűen végigfutottam jó pár tincsen. Utána még átfésültem. Ha nem nyomjátok ki a fél tubust és keveset használtok belőle egyszerre, akkor nem valószínű hogy bezsírosítja a hajat, nekem legalábbis nem lett ebből probléma. Reggelre tényleg nem voltak kiálló szálacskák és mégcsak azok a hullámok sem jelentek meg a hajamban, amik általában éjjel szoktak keletkezni, valószínűleg mert elfekszem :) Szögegyenes nem lett, viszont kellemes csalódás volt a legeslegelső használat után, mert akkor azt hittem a kukában végzi. Osztottam, szoroztam, legyen 4 csillag, csak mert tartalmaz szilikont :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 25.

timi25

2014. július 25.

Hosszan tartó sima hajat ígér, hajszárítás után már egyből göndörödtem, vasalva ki se mertem próbálni a terméket. Nehézzé és zsírossá teszi a hajamat. Buta voltam, olvastam, hogy nem a legjobb, mégis megvettem. Ne vegyétek meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Kátya

2014. január 17.

Azért kerestem ilyesmi terméket, mert az amúgy egyenes hajamat szeretem néha hosszabb távra göndöríteni, amit fodrásznál volumen eljárással érnek el. Kevésbé roncsoló, mint a dauer, ezért szeretem. Bár ez nem lenő -vagyis egy idő után igen- hanem inkább kimegy a hullám a hajból. Nekem tavasszal lett ilyen téve a hajamba, de a hajam alsó 10-15 centijén még mindig észlelhető, szóval olyan se nem egyenes, se nem hullámos, és szerettem volna ezen változtatni hajvasaló rendszeres használata nélkül. És mikor betévedtem a boltba, csak ez volt.
Vizesen abszolút kiegyenesíti a hajat. A hajszárítózás következtében persze nem marad ugyanolyan, de egy kicsit segít. A használata után zsíros érzetűnek tűnhet a haj, még a szárítás után is. Először megijedtem tőle, de pl. ha este mosok hajat, akkor ennek reggelre abszolút nincs nyoma, szóval nem kell megijedni. Jól simítja a hajat és nem kócolódik, még nap közben is alig! ez nagyon feltűnt. És ha mégis a hajvasaló után nyúltam, akkor elképesztően gyorsan és könnyen sikerült kivasalnom. Mégis lebecsültem, aztán a legutóbbi hajmosás után nem használtam, mert gondoltam, minek? Meg is bántam.. úgy kócolódott a hajam, mint előtte, szenvedtem is vele, és a hajvasalás se ment olyan egyszerűen. Úgyhogy én csak ajánlani tudom! Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Rild

2013. november 5.

Nem a legjobb a hajamra. Vékony szálú, festett, száraz hajam van. Ez a kencefice bevonja a hajamat és matt lesz, pár nap után sprőd. Enyhén hullámos hajam van és olyan is maradt. Az illata közepes. Nem túl kellemes de nem is rossz. Valószínű elajándékozom. De legalább nem került sokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

dORcJ

2013. október 21.

nekem nagyon tetszik, puha lett tőle a hajam és bár nem lett szögegyenes, de sokkal könyebb kivasalni,és tovább is marad egyenes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Adrienn08

2013. május 18.

Elég hullámos a hajam, de ezzel a balzsammal kicsit tényleg egyenesebb. Nem lettem tőle ragacsos vagy zsíros, de nem is hidratál eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

heno

2013. március 13.

Na jó, ez durva egy valami. Nem hogy nem használt, de ragadt a hajam, mintha mézzel kentem volna be, és ilyen rasztákba összeállt a hajam, úgy nézett ki, mint a pulikutya szőre. És még jobban göndörödött a hajam tőle!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Dimethiconol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.