Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Balzsam festett hajra

Hatékony ápoló összetételének köszönhetően védi a hajat, segít megőrizni a hajszínt. Simítja a haj felszínét és ezáltal fényes hajat eredményez elnehezülés nélkül.

Szilikonmentes

Kiszerelés: 200 ml

csaktom

2020. május 3.

hihetetlenül jó termék. azért próbáltam ki, mert ebben nem csak mutatóban vannak fényszűrők az összetétele alapján, aztán jött a meglepi: olyan krémes állagú lesz a hajon, amit meg nem mondtam volna, mivel szilikon- és olajmentes. nyáron néha, ha tudom, h napra fogok menni, a hajamon is hagyok belőle keveset, mert egyáltalán nem nehezíti el

szerk: jöttem tovább magasztalni, mert rájöttem, elfelejtettem megemlíteni, h nem csak megfelelő mennyiségben vannak benne uv-szűrők, de az UVB mellett van benne UVA szűrő is, ez olyan ritka a hajápolási termékekben, mint a fehér holló

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

Andrea456

2020. március 17.

Januárban vettem, és kb. a fele fogyott el azóta, pedig minden 2. nap hajat kell mosnom, és nem csak a hajvégekre használom. Egyedül a Dermaflora aloés samponja okozta brutális gubancokkal nem sikerült teljesen megbirkóznia, de más samponnal kombinálva nem volt ilyen gond vele. Könnyen eloszlatható, szépen eltünteti a gubancokat, és ahogy a többiek is írták, fényes lesz tőle a haj és könnyű kifésülni. Ráadásul kiadós is, és szerencsére mindig van belőle a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

Réka91

2020. március 13.

A csomagolása már nem ilyen. Amúgy tényleg nagyon jó termék. Simítja, puhítja a hajat így szépen ki lehet fésülni, viszont nem nehezíti el! Biztos újra fogom venni. Ennyi pénzért meg vicc, simán lepipálja a drágább társait. Hát vannak még csodák. .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Brigibrigi

2019. december 25.

Félve próbáltam ki, mert az ára miatt nem vártam nagy dolgokat tőle. Pozitívan csalódtam, mert használatával puhává tette a hajamat és könnyebben tudtam kifésülni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 25.

violetti

2019. április 17.

Göndör hajjal nem bír

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Göndör hajjal nem bír

Lory

2019. április 16.

Nagyon jó kis balzsam.Könnyű,nem nehezíti el a hajat,nem zsírosít.Könnyen fésülhető,puha haj lesz a végeredmény.A festett hajszín valóban nem kopik,nem fakul.Mindezt nagyon jó áron megkapjuk,ráadásul állatkísérlet mentes termék.Megy az öt csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

spiceginger

2019. április 10.

Már a csomagolása is 5csillag, nagyon praktikus. Még csak pár alkalommal használtam, de eddig imádom, láthatóan szebb a hajam tőle, nem az a seprűs... Nem nagyon szerettem balzsamot használni, mert utáltam vele pepecselni /főleg az olyan sűsűbb Loreal félékkel/, de ezt igazán könnyű felvinni és kimosni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Norka34

2019. március 30.

Egyszerűen tökéletes. Nagyon finom illata van, szépen végzi a dolgát. Az ára verhetetlen főleg a 10%-os kuponnal. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 30.

Rure90

2018. december 10.

Nagyon könnyű kifésülni tőle a hajamat és ápolja is, nem mellesleg olcsó. Lehetne ennél jobb? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

Andrea1198

2018. augusztus 1.

Ajánlom, nagyon is! Könnyen kifésülhetővé és puhává teszi a hajam, még rá két napra is érzem a hatását.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin