Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

A regeneráló balzsamot elsősorban vékony szálú, lelapulásra hajlamos hajra ajánljuk. Kollagént, vízililom kivonatot és B5 provitamint tartalmaz.

Szilikonmentes

violetpanther0128

2020. szeptember 23.

Ha egy szóval kellene jellemezni azt mondanám hogy borzasztó. Kifésülni sem tudtam a hajamat ezután a remek balzsam után, akármennyi időt is volt rajta. Egyedül az illatra tudom azt mondani hogy szuper hogy 6 nap múlva is érezni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

pinkprincess112

2018. február 23.

Éppen csak azért vettem meg mert kidobták a piacra,de még nem jutottam el hozzá, tetszett az új isana dizájnja azt gondoltam most már professzionális lesz ő is. Azonban ahoz képest, hogy isana lassan már annyiba kerül mint egy már ezer éve futó márkás termék.
De hatásban nem éri utol még azt a szintet se mint a márkás termékek, pedig azok is rosszak

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Debreczeni

2018. január 1.

A legeslegrosszabb balzsam amit valaha használtam. Csak a hajam alsó felére használom, de utána kb 5 percig csak öblítem és engedem rá a vizet. Elképzelhetetlen, hogy maradjon rajta bármi is, de MINDEN egyes alkalommal ragad, mintha le se mostam volna. Olcsó, cserébe rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

NikolettaV

2017. december 26.

Az itt olvasottak alapján vettem meg, és nem bántam meg. Nevetségesen olcsó és tud annyit, mint két/háromszor annyiba kerülő társai. Csak a hajam közepétől kenek belőle, mert hamar zsírosodó hajam van, így ez sem fokozza a zsírosodást. Szép és puha lesz tőle a hajam, ráadásul az illata is nagyon szuper. Teljesen elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

252n

2017. december 6.

Szerintem ez az egyik legjobb balzsam, amit valaha használtam. Szuper illata van és nagyon puha lesz tőle a hajam. Árban nagyon kedvező és nekem sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 6.

aimee82

2017. október 9.

Jól táplál, puha és finom illatos lesz tőle a hajam, drágább balzsamokat is leköröz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Helga0423

2017. szeptember 22.

Nagyon jól habzik , szép fényes és puha tapintású lesz a hajam , az illata is nagyon jó és az ára is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

baranyfelhobodorito

2017. szeptember 9.

Klassz! A samponjához írtam részletes véleményt, amit lusta vagyok itt is kifejteni, külön még sosem használtam őket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Makk Zsuzsó

2017. szeptember 6.

Szuper balzsam! Mindent tud, amit egy balzsamnak tudnia kell, puha de rugalmas, fényes, könnyen fésülhető lesz a hajam. Talán csak egyetlen dolog nem tetszik benne: híg állaga ellenére elég ragaszkodó, jó sokáig tart, míg alaposan kiöblítem a hajamból. De a hatása kárpótol. Olcsó és nagyszerű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Grandma'2013

2017. augusztus 20.

Nem mondanám rossznak, de amit ígér, azt nálam nem teljesíti. A lelapulással konkrétan semmit nem csinál. Az illata számomra kifejezetten kellemetlen, viszont szerencsére nem marad a hajamban, szárítás után már nem érezni. Az állaga egy fokkal lehetne sűrűbb, de még elfogadható így is. Jól bevonja a hajamat, közepes a hatása a szárazságra, nagyot nem dob az állapoton, de nem is ront rajta.
Átlagos szer elfogadható áron, ha az ember nem vár csodát tőle, akkor nem fogja nagy csalódás érni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.