Isana

Ár:   169 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bugosgizi, Módosítva: 2015. december 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Hajpakolás festett, színezett és melírozott hajra. Goji bogyóból és tőzegáfonyából származó Power-Berry komplex-szel. Szilikonmentes.

Ennie86

2017. július 23.

Tegnap én is teszteltem ezt a kis csodát. :) Kicsit meg voltam ijedve, hogy nem lesz elég a derékig érő hajamra. Szerencsére nem így lett. :) Nagyon finom, gyümis illata van. Rajta hagytam kb 20 percet a hajamon. Az alatt még érződött az illata. Lemosás után nagyon selymes lett a hajam. :) Viszont az illata elillant. :( A fésülést is könnyíti. Összességèben meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

Manitabarbara

2017. július 18.

Már egy éve használom és nagy kedvencemmé vált.Először nem fűztem hozzá nagy reményeket az ára miatt és még kicsinek is találtam a kiszerelését.Első használat után megszerettem.Hosszú a hajam,de annyi termék volt a tubusban,hogy bőven elég volt rá,sőt még sok is.Mosás,szárítás után puha és fényes lett a hajam.A hajvégeket is szépen helyre tette.Havonta 1-2x használom,hogy felfrissítsem a hajam.Nyáron különösen szokták szeretni a tincseim.Nagyon jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 18.

Kisu

2016. augusztus 20.

Gondoltam kipróbálom,jár most a hajamnak egy kis extra táplálás. Nagyon kellemes illata van,sűrű,gazdag balzsam. Kb negyed órát volt fent,kiöblítettem,majd törcsibe csavarva száradt a hajam,kicsit rásegítettem hajszárítóval és puha,táplált hajat kaptam eredményül :) A hajvégek is rendben vannak,egyedül az illatát hiányolom,az kimosódott sajnos a vízzel :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

bugosgizi

2015. december 8.

Ezt a kis apróságot tesztelés gyanánt gondoltam megveszem. Pluszba kis kényeztetésnek szántam a hajamnak.
Az illata nekem nagyon tetszett. Kellemes bogyós gyümölcs illata van. Azt hittem hogy kevés lesz a hajamra de felkentem és pont ideális volt.
Hajmosás előtt kentem fel és hagytam pihenni a hajamon kb. 30 percig. Aztán sajnos totál kimosódott a hajamból és nulla hatása volt. Ha legközelebb veszek biztos hajmosás után teszem fel és épp hogy csak öblítem ki. Akkor tuti érdemben tesz valamit a hajért. Mivel mikor még nem mostam "túl" a hajam akkor nagyon kellemes volt ettől a kis cucctól.
Szóval egyenlőre 3 pont. Aztán a következő nekifutásra majd meglátjuk mit mutat a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Niacinamide